Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
320 odpowiedzi w tym temacie

budo_skylark1987
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Las w Łódzkim
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?
Ja to nie wiem jak bym mial kobiete ktora kochal bym SZCZERZE to oddal bym za nia zycie :!: a nie telefon :lol: :wink:
  • 0

budo_spawacz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?

hahaha dzieki Bogu nie znam takiego faceta! ale gdyby tak mi jakis zrobil to sama bym mu wpier....


Patrząc na tą smieszną stronkę, którą promujesz w profilu - nie dziwię się.
  • 0

budo_tanto
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?

i jeszcze lepsi sa kolesie ktozy biora ze soba laski do domu zeby nie dostac w oko na miescie

co to wogole jest, skad bieresz takie teksty?? Masz takich znajomych?? Jesli tak to wspoczuje .
A jescze lepsze jest

i jeszcze lepsi sa kolesie ktozy biora ze soba laski do domu zeby nie dostac w oko na miescie

Pozdrowienia
  • 0

budo_tanto
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?

i jeszcze lepsi sa kolesie ktozy biora ze soba laski do domu zeby nie dostac w oko na miescie

co to wogole jest, skad bieresz takie teksty?? Masz takich znajomych?? Jesli tak to wspoczuje .
A jescze lepsze jest

No no ale najlepsi sa faceci ktorzy ida z laskami na miasto koles podjezdza i mowi:
-dawac telefony!!!
koles-wiesz co kochanie daj mu telefon bo ja zostawilem swoj w domu!!!

Kiedys slyszalem taki kawal
Pozdrowienia
  • 0

budo_mastajla
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 196 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?

hahaha dzieki Bogu nie znam takiego faceta! ale gdyby tak mi jakis zrobil to sama bym mu wpier....


Patrząc na tą smieszną stronkę, którą promujesz w profilu - nie dziwię się.


czemu sie nie dziwisz?
PS.masz spaczone poczucie humoru...
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?

moim zdaniem jesli chodzi o kobiete to ucieczka nie ma sensu,facet i tak mnie dogoni...nie ma wyjscia, trzeba sie bronic Smile

Mam co do tego mieszane uczucia ale powstrzymam się jeszcze od negatywnego komantarza bo nie wiem do końca co miałas na myśli przez "obronę".

Moim zdaniem liczy sie chonor i chyba nikt nie walczy bez powodu na ulicy Exclamation trzeba miec zasady Exclamation jesli ktos ma problem do mnie to jedynym racionalnym wyjsciem jest walka a nie ucieczka Twisted Evil ucieczka jest dla slabych Exclamation

Zgadzam sie że ważny jest honor i zasady, jak chcesz z każdym agresorem walczyć - rób jak chcesz, twoje życie ale stwierdzenie że "ucieczka jest dla słabych" jest debilne. Pogłówkuj sam dlaczego. Może zapali ci się żaróweczka :wink:
  • 0

budo_rip
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 414 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:RIP

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?

Moim zdaniem liczy sie chonor i chyba nikt nie walczy bez powodu na ulicy :!: trzeba miec zasady :!: jesli ktos ma problem do mnie to jedynym racionalnym wyjsciem jest walka a nie ucieczka :twisted: ucieczka jest dla slabych :!:


ile ty to MT trenujesz, synu? 6 miechów..?

"trzeba miec zasady", nie myl pojęć. zasady to ja mam, ty masz bzdury w głowie.
  • 0

budo_mastajla
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 196 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?
piszac obrona mam na mysli...obrone, w momencie zagrozenia zdrowia badz zycia, w tym celu powinno sie uzyc wszytskiego co ma sie pod reka(kluczy,dezydorantu,torebki), do tego krzyczec,drapac,gryzc...
bo jaka kobieta ma szanse ucieczki stojac twarza w twarz z napastnikiem? przeciez wystarczy zeby tylko reke wyciagnol!nawet nie zdazylabym z miejsca ruszyc,pomijajac to ,ze bieganie slabo mi wychodzi... :?
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?
W sumie racja, chociaż bez sprzętu, gazu czy jakiejkolwiek pomocy czarno to widzę (pomijając "wojownicze" panie :wink: )
  • 0

budo_skylark1987
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Las w Łódzkim
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?

i jeszcze lepsi sa kolesie ktozy biora ze soba laski do domu zeby nie dostac w oko na miescie

co to wogole jest, skad bieresz takie teksty?? Masz takich znajomych?? Jesli tak to wspoczuje .
A jescze lepsze jest

i jeszcze lepsi sa kolesie ktozy biora ze soba laski do domu zeby nie dostac w oko na miescie

Pozdrowienia

Nie znajomych mam wporzadku a takie teksty slyszalem wymawiane przez lamusow ktozy wracali z imprezy :!: :twisted:
  • 0

budo_mastajla
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 196 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?
wszystko zalezy od kolesia,nie chce tu opowiadac o moich "przygodach" z facetami i jak sie skonczyly,bo i tak pewnie nikt nie uwierzy...ale powiem jedno,facet ,ktory atakuje kobiete to zwykla CIPA i kazda pani ,ktora ma jakies pojecie o biciu sie powinna sobie poradzic!
chocby i z tego wzgledu,ze taki cwaniaczek nigdy nie spodziewalby sie ,ze dziewczyna moze sie nie przestarszyc i probowac walczyc.
  • 0

budo_skylark1987
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Las w Łódzkim
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?

moim zdaniem jesli chodzi o kobiete to ucieczka nie ma sensu,facet i tak mnie dogoni...nie ma wyjscia, trzeba sie bronic Smile

Mam co do tego mieszane uczucia ale powstrzymam się jeszcze od negatywnego komantarza bo nie wiem do końca co miałas na myśli przez "obronę".

Moim zdaniem liczy sie chonor i chyba nikt nie walczy bez powodu na ulicy Exclamation trzeba miec zasady Exclamation jesli ktos ma problem do mnie to jedynym racionalnym wyjsciem jest walka a nie ucieczka Twisted Evil ucieczka jest dla slabych Exclamation

Zgadzam sie że ważny jest honor i zasady, jak chcesz z każdym agresorem walczyć - rób jak chcesz, twoje życie ale stwierdzenie że "ucieczka jest dla słabych" jest debilne. Pogłówkuj sam dlaczego. Może zapali ci się żaróweczka :wink:

Nie mowie ze bede walczyl z kazdym agresorem tzw. :!: koles ktory wyskakuje pijany o szluga to takim nie ma co sobie glowy zawracac ale jesli ktos obrazi mnie i moja kobiete to nie ma przebaczenia ja tak uwarzam nie wiem jak wy :twisted: :?:
  • 0

budo_skylark1987
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Las w Łódzkim
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?

moim zdaniem jesli chodzi o kobiete to ucieczka nie ma sensu,facet i tak mnie dogoni...nie ma wyjscia, trzeba sie bronic Smile

Mam co do tego mieszane uczucia ale powstrzymam się jeszcze od negatywnego komantarza bo nie wiem do końca co miałas na myśli przez "obronę".

Moim zdaniem liczy sie chonor i chyba nikt nie walczy bez powodu na ulicy Exclamation trzeba miec zasady Exclamation jesli ktos ma problem do mnie to jedynym racionalnym wyjsciem jest walka a nie ucieczka Twisted Evil ucieczka jest dla slabych Exclamation

Zgadzam sie że ważny jest honor i zasady, jak chcesz z każdym agresorem walczyć - rób jak chcesz, twoje życie ale stwierdzenie że "ucieczka jest dla słabych" jest debilne. Pogłówkuj sam dlaczego. Może zapali ci się żaróweczka :wink:

Nie mowie ze bede walczyl z kazdym agresorem tzw. :!: koles ktory wyskakuje pijany o szluga to takim nie ma co sobie glowy zawracac ale jesli ktos obrazi mnie i moja kobiete to nie ma przebaczenia ja tak uwarzam nie wiem jak wy :twisted: :?:
  • 0

budo_skylark1987
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Las w Łódzkim
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?

moim zdaniem jesli chodzi o kobiete to ucieczka nie ma sensu,facet i tak mnie dogoni...nie ma wyjscia, trzeba sie bronic Smile

Mam co do tego mieszane uczucia ale powstrzymam się jeszcze od negatywnego komantarza bo nie wiem do końca co miałas na myśli przez "obronę".

Moim zdaniem liczy sie chonor i chyba nikt nie walczy bez powodu na ulicy Exclamation trzeba miec zasady Exclamation jesli ktos ma problem do mnie to jedynym racionalnym wyjsciem jest walka a nie ucieczka Twisted Evil ucieczka jest dla slabych Exclamation

Zgadzam sie że ważny jest honor i zasady, jak chcesz z każdym agresorem walczyć - rób jak chcesz, twoje życie ale stwierdzenie że "ucieczka jest dla słabych" jest debilne. Pogłówkuj sam dlaczego. Może zapali ci się żaróweczka :wink:

Nie mowie ze bede walczyl z kazdym agresorem tzw. :!: koles ktory wyskakuje pijany o szluga to takim nie ma co sobie glowy zawracac ale jesli ktos obrazi mnie i moja kobiete to nie ma przebaczenia ja tak uwarzam nie wiem jak wy :twisted: :?:
  • 0

budo_skylark1987
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Las w Łódzkim
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?

Moim zdaniem liczy sie chonor i chyba nikt nie walczy bez powodu na ulicy :!: trzeba miec zasady :!: jesli ktos ma problem do mnie to jedynym racionalnym wyjsciem jest walka a nie ucieczka :twisted: ucieczka jest dla slabych :!:


ile ty to MT trenujesz, synu? 6 miechów..?

"trzeba miec zasady", nie myl pojęć. zasady to ja mam, ty masz bzdury w głowie.

Po pierwsze nie mow do mnie synu a co cie to interesuje ile cwiczylem?! co ma trening do chonoru!! zastanow sie co ty piszesz wogole :twisted: JA POJEC NA PEWNO NIE MYLE WYCHOWALEM SIE NA ZASADACH I TY MI NIE BEDZIESZ MOWIL CO JEST ZLE A DOBRZE OK?? :twisted: BZDURY TO MOZE TY MASZ W GLOWIE :!: Pozdrawiam
  • 0

budo_spawacz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?

PS.masz spaczone poczucie humoru...


Kwestia na tyle subiektywna, że nie ma sensu nad tym dyskutować. Mogę stwierdzić dokładnie to samo o tobie i nikt nikomu nie udowodni swojej racji (zresztą komu by sie chciało).
  • 0

budo_mastajla
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 196 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?
wiec po co te glupie teksty? po co ta prowokacja? zwlaszcza ,ze temat nie o tym...jak cos Ci sie nie podoba napisz mi na priva...
  • 0

budo_spawacz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?

wiec po co te glupie teksty? po co ta prowokacja? zwlaszcza ,ze temat nie o tym...jak cos Ci sie nie podoba napisz mi na priva...


To nie prowokacja, tylko moja opinia o stronce - to forum dyskusyjne i każdy ma prawo do wyrazania swojej opinii, a jako że opinia odbiega od tematu topika - tym samym kończę.
Priv? Chyba żartujesz.
  • 0

budo_mastajla
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 196 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?
taa zartuje...jak widzisz ja tez mam poczucie humoru.
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?
Kurwa ten dział to śmietnik - Adam był - było ok, Adama nie ma - jest syf!!!!
Ide lepiej puzle układać...

Edit: A stronka w profilu...No Comments
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024