Skocz do zawartości


Zdjęcie

jak skasowac kozaka?? hehe....


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
463 odpowiedzi w tym temacie

budo_sarmata
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:inąd

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....

No to może mi wyjaśnisz, gdzie powiedziałem coś bzdurnego Rolling Eyes


Proszę Cię bardzo:

Pozatym osobiście uważam że modlitwa w obsranym kiblu, domu czy kościele jest równomierna. Przecież Bóg jest wszędzie- to po ce te kościoły Rolling Eyes


Przede wszystkim dlatego że naświętsze misterium chrześcijańskie - przyjęcie ciała Jezusa może się odbyć tylko poprzez kapłana, a kapłan musi gdzieś ten sakrament sprawować. A z racji że jest to dla chrześcijan największa świętość budują kościoły. Kościół (przez K) jest to nie budowla tylko wspólnota ludzi: "gdzie dwóch lub trzech gromadzi się w imię moje tam Ja jestem z nimi" (Jezus).

A spowiedź to wogóle jakaś żenada- człowiek po dość prostych studiach (moje skończyć jest znacznie tródniej) ma decydować o moim rozgrzeszeniu Confused


Po pierwsze nie spowiadasz się u księdza tylko u Boga. Poza tym nie wiem za bardzo co mają "proste" kapłańskie studia do Twoiego rozgrzeszenia. Ocenianie ludzi po tym jaki kierunek skończyli jest delikatnie mówiąc "niegrzeczne". A poza tym jeśli faktycznie mówisz Bóg - tak, spowiedź u księdza nie - przeczytaj sobie: J 20,22. Pisma Świętego wszak nie odrzucasz?

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania - wal śmiało :) .
  • 0

budo_sarmata
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:inąd

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....

No to może mi wyjaśnisz, gdzie powiedziałem coś bzdurnego Rolling Eyes


Proszę Cię bardzo:

Pozatym osobiście uważam że modlitwa w obsranym kiblu, domu czy kościele jest równomierna. Przecież Bóg jest wszędzie- to po ce te kościoły Rolling Eyes


Przede wszystkim dlatego że naświętsze misterium chrześcijańskie - przyjęcie ciała Jezusa może się odbyć tylko poprzez kapłana, a kapłan musi gdzieś ten sakrament sprawować. A z racji że jest to dla chrześcijan największa świętość budują kościoły. Kościół (przez K) jest to nie budowla tylko wspólnota ludzi: "gdzie dwóch lub trzech gromadzi się w imię moje tam Ja jestem z nimi" (Jezus).

A spowiedź to wogóle jakaś żenada- człowiek po dość prostych studiach (moje skończyć jest znacznie tródniej) ma decydować o moim rozgrzeszeniu Confused


Po pierwsze nie spowiadasz się u księdza tylko u Boga. Poza tym nie wiem za bardzo co mają "proste" kapłańskie studia do Twoiego rozgrzeszenia. Ocenianie ludzi po tym jaki kierunek skończyli jest delikatnie mówiąc "niegrzeczne". A poza tym jeśli faktycznie mówisz Bóg - tak, spowiedź u księdza nie - przeczytaj sobie: J 20,22. Pisma Świętego wszak nie odrzucasz?

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania - wal śmiało :) .
  • 0

budo_sarmata
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:inąd

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....

No to może mi wyjaśnisz, gdzie powiedziałem coś bzdurnego Rolling Eyes


Proszę Cię bardzo:

Pozatym osobiście uważam że modlitwa w obsranym kiblu, domu czy kościele jest równomierna. Przecież Bóg jest wszędzie- to po ce te kościoły Rolling Eyes


Przede wszystkim dlatego że naświętsze misterium chrześcijańskie - przyjęcie ciała Jezusa może się odbyć tylko poprzez kapłana, a kapłan musi gdzieś ten sakrament sprawować. A z racji że jest to dla chrześcijan największa świętość budują kościoły. Kościół (przez K) jest to nie budowla tylko wspólnota ludzi: "gdzie dwóch lub trzech gromadzi się w imię moje tam Ja jestem z nimi" (Jezus).

A spowiedź to wogóle jakaś żenada- człowiek po dość prostych studiach (moje skończyć jest znacznie tródniej) ma decydować o moim rozgrzeszeniu Confused


Po pierwsze nie spowiadasz się u księdza tylko u Boga. Poza tym nie wiem za bardzo co mają "proste" kapłańskie studia do Twoiego rozgrzeszenia. Ocenianie ludzi po tym jaki kierunek skończyli jest delikatnie mówiąc "niegrzeczne". A poza tym jeśli faktycznie mówisz Bóg - tak, spowiedź u księdza nie - przeczytaj sobie: J 20,22. Pisma Świętego wszak nie odrzucasz?

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania - wal śmiało :) .
  • 0

budo_sarmata
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:inąd

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....
Wybaczcie mi te powtórzenia - coś mi się z siecią wali :oops: :oops: :oops:
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....
Jak się spowiadam u Boga to po co mam iść do konfesjonału :roll:

A jeśli chodzi o wykształcenie: nie widzisz że oni muszą głosić to co mają od papierza odgórnie określone:

A "Kościół" to piekna idea, tylko po co ta taca, opłaty za wszystko, wystrój wypasiony- Chrystus raczej nie tarzał się w forsie. Nie widzisz tu strasznej komery w tej instytucji?

Idee katolicyzyzmu z pewnością są piękne, ale zobacz co z tego wyszło w Polsce w praktyce :(

A to że księża nie mogą uprawiać seksu to przecież lekkie zboczenie:
- czyli co? walą konia, czy czekaja na zmazy nocne- co według wiary mają robić, bo tego naprawdę nie wiem :roll:
  • 0

budo_czarny_tygrys
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 620 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....
Ksieża nie uprawiają seksu (?), aby nie dzielic majątku koscielnego pomiedzy ich synów. Proste, praktyczne i logiczne.
  • 0

budo_bzyk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skawina

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....
NO No widze ze po burzliwej dyskusji ze mna na temat na policji i kibicow, teraz macie nowa ofiare nad ktora sie pastwicie i nie mozecie jej dac spokoju. HeHeHe Dajcie spokoj, juz, ciekawy jestem tylko :roll: o czym bedzie temat za kilka nastepnych dni:) Bo co czytma to nowe watki i klotnie na coraz to nowsze tematy.
Ps : Wracajac do tematu postu skylarka, to po wlasnych doswiadczneich wiem ze duzo tych wlasnie "kozakow" ( typu , dobzre ubrany, lysy. solarka, rozbujany, duzy, itp) przewani sa mocni w gebie lub w grupie, a tacy zwykli spokojni , jak musza to walcza( Jeden minus to to ze przewazni tacy pozniej ida na policje , no ale o tym juz sie klocilismy i nie ma sesnu do tego wracac) .Jak to sie mowi -CICHA WODA BRZEGI RWIE
Oczywiscie sa od tego wyjatki , ale ja spotklame sie z duza iloscia takich przypadkow:)
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....

Wybaczcie mi te powtórzenia - coś mi się z siecią wali :oops: :oops: :oops:

wszystkim się wali!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Niech ktoś coś zrobi bo to jest denerwujące i uciążliwe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 0

budo_czarny_tygrys
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 620 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....
Nie zasmiecajmy bazy to sie nie bedzie walić :) .
  • 0

budo_sarmata
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:inąd

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....
Kosciół ziemski nie jest doskonały bo ludzie nie są doskonali. Masz racje: jest cała masa pseudo-katolickich złodzieii i oszustów, na pęczki kanciaży, wyłudzaczy i ludzi którzy pod przykrywką kościoła kradną. Przykłady można mnożyć. Ale dla mnie niepodważalnym i jedynym autorytetem jest Pismo Święte i serce mi się kraje jak widze że ludzie nie boją się bezcześcić świętości dla własnych korzyści. Wierz mi Kontur w "czarnej mafii" są księża którzy dają nadzieje, którzy żyją tymi pięknymi ideami. Kurwa, kazanie mi wyszło z posta... Mniejsza z tym, co do kasy - jeśli nie chcesz nie dawaj na tace, ale odczep się od ludzi którzy to robią. Ich kasa - ich wola. Sex - to wyrzeczenie księży, poświęcają to dla Boga. Wiedzą co ich czeka i się na to decydują, przeszkadza wam to? Amen.
  • 0

budo_of10
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....
wlasnie co sie dzieje ze ostatnio nie mozna sie dostac na budo tylko jakeis glupie komunikaty wyskakuja :
503 Service Unavailable
Virtual Server overloaded - high load (or servicing) in progress.
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....
Serwer dostał z półobrotu od Chucka :)
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....

Serwer dostał z półobrotu od Chucka :)

myślałem , że to Chuck jest naszym serwerem :)
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....
Dar - ciagle rzadzisz :)
  • 0

budo_batmanhq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....
Wcale nie .
Bo to nie smieszne było :oops: .
  • 0

budo_bartosz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tarnów

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....
Kontur odnosze takie wrażenie, że masz "osobista religie". Tego nie potrzebujesz, to Ci jest niepotrzebne, wszytsko wiesz lepiej itd. Usiądz wygodnie i poczytaj Pismo Święte, zrozumiesz dlaczego Kościół Katolicki wybiera papieża, spowiada w konfesjonałach przy pomocy grzesznych księży, nie uznaje związków homoseksulanych itd. Jeżeli nie chce Ci się czytać PŚ to po prostu nie wypowiadaj się w tych tematach w których jak zapewne wiesz nie masz dużej wiedzy, a raczej jest ona bardzo mała. Bardzo łatwo jest krytykować. Jednak o wiele trudniej podać argumenty. Jak masz jakieś pytania to prosze bardzo, chetnie służe pomocą. Oczywiście na tyle ile jestem w stanie Ci wyjaśnić pewne kwestie. Tak nawiasem mówiąc formlnie jestem katolikiem (sakramenty), a od jakiegos czasu przestałem się z tą interpretacją PŚ jaką serwuje KK indentyfikować. Narazie szukam.
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....

Kontur odnosze takie wrażenie, że masz "osobista religie". Tego nie potrzebujesz, to Ci jest niepotrzebne, wszytsko wiesz lepiej itd. Usiądz wygodnie i poczytaj Pismo Święte, zrozumiesz dlaczego Kościół Katolicki wybiera papieża, spowiada w konfesjonałach przy pomocy grzesznych księży, nie uznaje związków homoseksulanych itd. Jeżeli nie chce Ci się czytać PŚ to po prostu nie wypowiadaj się w tych tematach w których jak zapewne wiesz nie masz dużej wiedzy, a raczej jest ona bardzo mała. Bardzo łatwo jest krytykować. Jednak o wiele trudniej podać argumenty. Jak masz jakieś pytania to prosze bardzo, chetnie służe pomocą. Oczywiście na tyle ile jestem w stanie Ci wyjaśnić pewne kwestie. Tak nawiasem mówiąc formlnie jestem katolikiem (sakramenty), a od jakiegos czasu przestałem się z tą interpretacją PŚ jaką serwuje KK indentyfikować. Narazie szukam.

Mam pytania:
- dlaczego księża nie mogą uprawiać seksu?- i jak mają się zaspokajać?
- dlaczego przy każdej okazji (pogrzeb, msza, ślub) żebrzą o pieniądze?
- dlaczego nie są za legalizacją prostytucji i dlaczego wogóle do seksu tak podchodzą jakby jebanko dla czystej zabawy i przyjemności było czymś złym- przecież to jest miłowanie bliżniego ( co za róznica czy gram w piłkę z kim czy sie rucham- jak obie strony mają z tego przyjemność- może i są to wartości-ideały niższe, ale nikomu krzywdy nie robią)
- dlaczego dzieci w polsce niedojadają, a czarna mafia ma kasy jak lodu
-
  • 0

budo_bartosz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tarnów

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....
Zanim odpowiem to odrazu zaznaczam, że będą to okrojne odpowiedzi bez szczegółów. Najlepiej gdybym Cię poodsyłał do stron gdzie to jest wszytsko pięknie wyjaśnione, ale przecież sam możesz sobie poszukać, a mojego zdania nigdzie nie zjadziesz.

dlaczego księża nie mogą uprawiać seksu?- i jak mają się zaspokajać?


Z tego co się orietuje KK wprowadził celibat w średniowieczu. O wstrzemięźliwości mówiono więcej i obowiązywała od początku. Wydawać się może, że głównym celem wprowadzenia celibatu był problem podziału majątku po smierci księdza który miał potomstwo. Jednka nie jest tak do końca, bo przecież w Prawosławiu celibat popów nie obowiązuje i nie ma problemu podziału majątku, mają przeciez popadię. Takim głównym argumetem jest to żeby całokiwcie poświęcić się Kościołowi i jego wiernym. Jest pewien fragment którym KK również motywuje ten nakaz, któryś ewangelista pisał o tym że są bezżeni którzy wyszli tacy juz z łona matki, stali się tacy przez ludzi i chcą być takimi ze względu na Królestwo Niebieskie. Jest jeszcze kilka podobnych. Sprawa zaspokajania. Ja sobie to tłumacze tak: jeżeli Bóg kogoś wybiera na to, żeby żył w celibacie to wie co robi i podaje mu pomocną dłoń. Jednak jest to argument dla niewierzącego BEZWARTOŚCIOWY. Więc tak pomyślałem i pytałem tu i tam. Dowiedziałem się i przypomniałem sobie, że jest coś takiego jak zmazy noce. Coś co nie jest zależne od nas, a rozładowuje napięcie seksualne. Tak nieudolnie potrafi Ci to wytłumaczyć, ale powiem Ci, że ja tez tego nierozumiem do końca jednak szanuje ludzi, którzy wybrali taki rodzaj życia i nie krytykuje, bo nie rozumiem. Z teologicznego punktu widzenia wyjaśniłem Ci to - mam nadzieje. A natura, każdy człowiek jest inny i ma inny popęd seksualny. Nie można patrzeć na celibat księży, przez pryzmat własnej osoby - w sposób bezpośredni czyli "mi się chce uprawiać seks codziennie, jak oni to wytrzymują".


dlaczego przy każdej okazji (pogrzeb, msza, ślub) żebrzą o pieniądze?


Oficjalnie stanowisko KK jest takie, że sakramenty są bezpłatne. Zdaje sobie sprawę z tego, że różnie z tym bywa szczególnie na wsiach. Jednakże jeżeli nie będziesz chcial zapłacić to nie zapłacisz.

dlaczego nie są za legalizacją prostytucji i dlaczego wogóle do seksu tak podchodzą jakby jebanko dla czystej zabawy i przyjemności było czymś złym- przecież to jest miłowanie bliżniego ( co za róznica czy gram w piłkę z kim czy sie rucham- jak obie strony mają z tego przyjemność- może i są to wartości-ideały niższe, ale nikomu krzywdy nie robią)


Temat seksu to temat rzeka. Ale po kolei. Legalizacja prostytucji, domniemam, że jest jakiś oficjalny dokument stolicy apostolskiej na ten temat. Nie czytałem, nie wiem. Mogę tylko przypuszać. "Nie są za legalizacją", bo seks pozamałżeński jest (według tego co głosił Jezus) NIEDOPUSZCZALNY. Nie można mieć do nich o to pretensji, bo tu akurat trzymają się PŚ. Jeśli chodzi o seks dwóch kochających się osób. Jeśli chodzi o seks przedmałżeński to niestety Jezus wyrażnie mówił o tym, że jest to grzech. Dobra mamy zone i co teraz ? Seks tylko po to, aby mieć dzieci ? No tu już nie ma jednoznacznej odpowiedzi w PŚ, więc dla mnie używanie prezerwatyw nie jest niedozwolone. A argumentacja KK jest dla mnie niewystarczająca. Reasumując seks tak tylko w małżeństwie, antykoncepcja tak, jeżeli nie zgraża zdrowiu dziecka, partnera, partnerki --> Taką opinie ma Kościół Prawosławny. jest taki piękny werset w ewangelii łukaszowej, że faryzeusze nakładają zakazy, których sami nie byli by w stanie przezwyciężyć.

dlaczego dzieci w polsce niedojadają, a czarna mafia ma kasy jak lodu

Nie potrafie Ci na to pytanie odpowiedzieć, bo nie ma na te pytanie odpowiedzi. I tyle...

Pozdrawiam.
  • 0

budo_sarmata
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:inąd

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....

dlaczego dzieci w polsce niedojadają, a czarna mafia ma kasy jak lodu


A dlaczego nie masz pretensji do ludzi bogatych że są bogaci? A Kościół pieniądze bierze tylko z ofiar wiernych więc to do nich miej pretensje, że dają na Kościół a nie na biednych.
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: jak skasowac kozaka?? hehe....
Wyjasniło mi to trochę sprawę. :D
i dzięki za poświęcony czas.

Jedna kwesti mi sie tylko źle skojażyła :oops: ale ja taki kontrowersyjny jestem :)

Sprawa zaspokajania. Ja sobie to tłumacze tak: jeżeli Bóg kogoś wybiera na to, żeby żył w celibacie to wie co robi i podaje mu pomocną dłoń.


podaje mu pomocną dłoń :) :) :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024