Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pomoc przy doborze sumplementów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

Tyler
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Pomoc przy doborze sumplementów
Witam,
mam 19 lat
trenuję sztuki walki i chodzę na siłkę (niestety mój plan wygląda tak: poniedziałek rano siłka, wieczorem sztuki walki; wtorek wieczorem dwa treningi pod rząd (2x razy sztuki walki)). Ze względu na brak czasu w pozostałe dni nie mogę tego wszystkiego inaczej rozdzielić.

Problemem jest moja waga. Mam 182 cm wzrostu i ważę 69 kg. Staram się dobrze odżywiać i jem naprawdę dużo - kilka sporych posiłków dziennie. Znajomi się nawet ze mnie śmieją że mam dwa żołądki. Mimo to nie tyję. Zależy mi na przybraniu jakichś 8 - 10kg masy.


Proszę o pomoc
  • 0

Pablodrol
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc przy doborze sumplementów
Witaj
Dobrze i duzo to relatywne.Napisz twoja przykadowa diete to cos pomyslimy
  • 0

Mefiu

Mefiu
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 313 postów
  • Pomógł: 0
  • Lokalizacja:Damnica

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc przy doborze sumplementów
trenujesz intensywnie potrzebujesz czegoć na wytrzymalość i wzmocnienie.
proponuje jakieś dobre bialko 100% whey protein i jakiś jabłczan kreatyny
"Bez bólu niema efektów"
Jak boli to rośnie xD

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc przy doborze sumplementów
Przede wszystkim potrzebujesz więcej węglowodanów, aminokwasy i witaminki. No i podstawa: Dobra dieta.

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc przy doborze sumplementów
IMO zwiększenie kalorii o 500-600 kcal bo jesteś dość aktywny a sztuki walki męczą.
Moja propozycja to :
- ułożenie diety i to porządnej bo szamanie "czegoś" z lodówki nie ma sensu bo raczej są to przetworzone składniki
- dobór odpowiedniego treningu dla ciebie
- no i jakiś gainerek + witamiki + kreta może
Napisz coś więcej od kiedy ćwiczysz, co wcześniej brałeś itp.
  • 0
Dołączona grafika

Sarcev
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1008 postów
  • Pomógł: 1
6
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc przy doborze sumplementów
nie licz na duża wage jesli ostro trenujesz sztuki walki ale nie przekreślam że wogóle jej nie zrobisz...szykuj sie na zakup sporej ilosci gainerów mutanst mass lub gain fast, przed treningiem animal pak lub inny kompleks witaminowy plus aminokwasy po treningu aminokwasy ok 10gr, 10 minut pozniej 10gr glutaminy plus 60gr carbo, przed snem zma moze byc apteczne pół godz. później ok 40gr bialka pozdr.
  • 0

arczito
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc przy doborze sumplementów

No nie wiem czy nabranie masy bedzie problemem. Co prawda sztuki walki mozna zaliczyc do treningu aerobowego (ktory jest niezbedny przy robieniu beztluszczowej masy miesniowej) ktory to tez zwieksza metabolizm. Widac Twoj metabolizm jest i tak wysoki, tylko ze dieta okolotreningowa musi byc slaba. Moja propozycja to mieszanka szybko przyswajalnych i wolniej bialek, typu odzywka PRO LONGATUM plus glutamina na przyklad MHP GLUTAMINE-SR - to na noc przed kazdym z treningow jak i po kazdym z treningow amino BCAA- polecam OLIMP PROFI BCAA MEGA CAPS110(w blistrach i sa tanie). Dobre posilki bogate w bialko przed treningiem i odzywka weglowodanowa (OBOWIAZKOWO) po kazdym z treningow... mozesz to dopalic np. NO SHOTGUNEM przed treningiem silowym i rano glutaminka na czczo wraz z odzywka bialkowa i 30 minut pozniej duze sniadanko. przypominam!!!! jedz nie duzo a czesto!!! 6 posilkow dziennie to minimum... kazdy posilek musi zawierac dobrze pod Ciebie dobrana ilosc weglowodanow bialka i tluszczu!!!!! Aha, i koniecznie po kazdym treningu BCAA!!!!!!!!!! to Ci da bardzo szybko wymarzone 7-8 kilo p.s. jak juz wczesniej ktos pisal witaminy to tez jedna z najwazniejszych rzeczy... sa tez jakies tanie na rynku np. olimpa

 

 

Chodzi o ten produkt: http://www.fabrykasi...r-300g-2,p.html


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024