Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nowe Gi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
167 odpowiedzi w tym temacie

budo_krvavy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Gi

jeszcze słowo o sklepie, w którym zamawiałem - ssfgear.com. Zdecydowałem się na zakupy u Rona, bo czytałem na jego temat same dobre rzeczy. Niestety (moje zamówienie było jakieś nieszczęśliwe :( ) ja nie mogę o nim tego powiedzieć. Dwie pary spodenek (z pięciu) nie są zgodne z tym co zamawiałem, tzn. jedne są w innym kolorze, a drugie mają inny wzór (dobrze, że chociaż rozmiar się zgadza). W sumie tragedia się nie stała, ale Ron mógł mnie zapytać o zdanie. Druga rzecz dosyć dziwna, to to, że paczka została wysłana po trzech tygodniach od daty zaksięgowania pieniędzy na koncie Rona (na usprawiedliwienie dodam, że doszła w tydzień, czyli w sumie Ron zmieścił się w deklarowanych 4 tygodniach, które miał na dostarczenie towaru).
Dobre opinie na temat SSF potwierdzam: towar dobrej jakości, w dobrej cenie. Co nie zmienia faktu, że gdybym drugi raz coś sprowadzał z zagranicy, to dwa razy bym się zastanowił zanim bym kupił u Rona.
Pozdrawiam


Ale numer. Napisałeś do Rona maila z tymi wszystkimi zastrzeżeniami? Jeżeli nie, to rób to natychmiast, jeżeli tak i nie przyniosło to rezultatu, to rejestruj się na sherdogu i walnij posta w dziale gear and equipment discussion. Jestem pewien, że Ron tak tego nie zostawi. Facet zapracował na opinię najlepszego serwisu wysyłkowego mma w stanach, więc musi mu zależeć na opinii klientów.
  • 0

budo_shannar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 685 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P.I.Ł.A / Toruń
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Gi
Mam pytanie:

W jaki sposob przyszywacie naszywki na kimono? Recznie czy maszyna? Boje sie, ze maszyna nie poradzi sobie z grubym materialem z ktorego wykonane jest gi :?

Pozdro 8)
  • 0

budo_lagartija_rio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 376 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Alliance Team Polska
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Gi
krawcowa:) niech ona sie martwi a zaplacisz chyba z 20zl:)
  • 0

budo_paolobjj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gracie Barra Toruń
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Gi
No tak... Teraz shannar musi przyszyć sobie na kimono naszywkę Gracie Barra - jak już dostałm IV belki od Draculino :)
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Gi

Mam pytanie:

W jaki sposob przyszywacie naszywki na kimono? Recznie czy maszyna? Boje sie, ze maszyna nie poradzi sobie z grubym materialem z ktorego wykonane jest gi :?

Pozdro 8)

Oddajesz do krawcowej i ona przyszywa, ja za 3 naszywki dalem 15 zl :)
  • 0

budo_ks_
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 98 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Gi

Mam jeszcze do kwestii cla i podatku pytanie, czy ktos sie orientuje jak to wlasnie jest z wysylka przez osobe fizyczna? Czy jakby ciotka z Ameryki :wink: kupila GI i pozniej wyslala mi jako paczke od rodziny, to czy taka paczka podlega pod jakies clo/podatek?


Nie, wlasnie tak mi przyslal kolega ze stanow paczke o wartosci 800 zl. Kilka USD zaplacil za ubezpiecznie na taka sume.
  • 0

budo_duran
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Gi
krvavy: już pisałem do Rona w tej sprawie. Jego wersja jest taka, że wysłał mi dwa maila z informacją o braku sprzętu, który zamawiałem, a następnie (po kilku dniach) wysłał towar, którego nie zamówiłem, ale podobny. Z mojej strony sprawa wygląda następująco: z mailami od Rona nie miałem nigdy problemów na żadnym etapie: przed zamówieniem przy potwierdzeniu zamówienia i po odbiorze przesyłki. Przejżałem jeszcze raz moją skrzynkę odbiorczą i nic. Chyba więc wspomniane przez Rona maile utknęły w kablu. Druga sprawa, to te "kilka dni", które Ron wyczekał - były to niecałe trzy tygodnie!. Zadałem mu także pytanie, jak zamierza rozwiązać ten problem? Odpowiedział, że mam mu odesłać spodenki, a on wpłaci ich wartość na moje konto. Wspaniałe rozwiązanie, szczególnie, że cło było naliczone za całość towaru (plus koszty przesyłki), więc zwrotu bym już nie otrzymał, a dodatkowo musiałbym pokryć koszty przesyłki, które nie wiem czy zostałyby mi zwrócone. No i jeszcze dochodzi strata na róznicy kursowej między kupnem a sprzedażą waluty. Jednym słowek porażka.
Jestem tym bardziej zawiedziony, że ssf wybrałem nie ze względu na ceny, lecz na dobrą opinię - chciałem mieć pewną przesyłkę, a tu taki pasztet!
  • 0

budo_brat pit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 992 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stolyca i okolyca

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Gi
Ron miał naprawdę problemy ze skrzynką - wiem, bo zginęło trochę naszej korespondencji (zarówno wysyłanej przeze mnie, jak i przez niego).

W każdym razie wierzę, że chciał zrealizować zamówienie szybko a nie mogąc się skontaktować wysłał towar zastępczy. Nie olewa się z premedytacją klienta, jeśli wcześniej tak długo budował swoja wiarygodność - także myślę, że chciał jak najlepiej.

pozdrawiam

Piotr
  • 0

budo_ainos
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Gi
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Gi

http://www.allegro.pl/item104431733_gi_kimono_bjj_c2f_biale_170.html

Gi/kimono do BJJ wypuszczone na rynek przez C2F razem z Maturo.
Czyli co to takie drozsze Maturo? :roll:
  • 0

budo_lagartija_rio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 376 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Alliance Team Polska
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Gi
ciekawe... nie wyglada na zwykla judogi bo ma dluzsze i wezsze rekawy!! ogolnie nie jest zle ciekawe jaki material i czy jest ono wytrzymale!! jakby ktos zamawial jakies Gi z za granicy to dajcie znac bo chetnie sie dogadam :)
  • 0

budo_duran
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Gi
[/quote]Gi/kimono do BJJ wypuszczone na rynek przez C2F razem z Maturo.
Czyli co to takie drozsze Maturo? Rolling Eyes [quote]

Prawdopodobnie hafciki swoje kosztują :wink:
Tu są też droższe,... ale tańsze [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] :D "czyste" maturo kosztuje 200 zł. W sumie ciekawe, czy poza haftami są jeszcze jakieś zmiany?[/quote]
  • 0

budo_duran
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Gi
matko, ale dałem plamę z tymi cytatami w poście :oops:
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Gi
No Maturo tez sprzedaje kimona do BJJ za 200 zl, ale bez naszywek. Ciekawe czy to te same tylko z naszywkami C2F i o 130 zl drozsze? W sumie ze zdjec wydaje sie ze ma dluzsze i wezsze rekawy i nogawki, ale sadze ze material jest ten sam. Ciekawe czy cos jeszcze zmienili...

Tak czy inaczej doplacajac okolo 100 zl mozna kupic juz markowe kimona w jakims zagranicznym sklepie :roll: Nie wspominajac o niebieskim C2F ktore ma kosztowac 370 zl 8O
  • 0

budo_phero
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Gi
Witam
Planuje zakup nowego Gi i mysle albo nad ATAMA albo SSFGear Gold waeve lub Pro?
Co byście poradzili? JAk sie maja gi Atamy do np. SSF?
Czy ktoś ma w planach zakup Atamki albo Gi ze sklepu SSF?

Pozdrawiam
Z góry THX
  • 0

budo_saruman
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Gi
Moze mi ktos wyjasnic o co chodzi z tymi naszywkami na gi? Z flagam ito juz wiem, a np. z C2F ?
  • 0

budo_wrona
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Gi
jak zamawiasz ATAME bo ja sie przymierzam ,ale mam problem z płatnoscia nie mam karty kredytowej ,mysle o PAL PALU -wie ktos jak sie to obsługuje:)
  • 0

budo_morya
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Gi
rejestrujesz sie, ale tez musisz karte podac, poza tym mi nie chcieli polskiego pay pala zaakceptowac w kilku sklepach internetowych, a karte przyjeli (troche nasciemnialam w adresie i telefonie kontaktowym, bo byla opcja tylko dla USA, ale doszlo :) ) wiec chyba bez karty ani rusz
poza tym mozna za free sobie taka zalozyc w mbanku, a przydaje sie czesto :)
a i jak sie da, to napisz mejla do gosci co beda ci wysylac, zeby na fakturze napisali mniejsza kwote, zeby cla nie placic albo chociaz mniejsze
  • 0

budo_wrona
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Gi
dzieki za info.orientujesz sie moze do jakiej kwoty zanizyc kase powinni by wyszło jak najmniej do płacenia na Kaczki???
  • 0

budo_duran
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Gi
Cłem i podatkiem obłożone są przesyłki o wartości większej niż 45 euro. Najlepiej zrobisz, jak polecisz im wpisać na przesyłce "gift" (gdzieś na forum pisał na ten temat bodajże chriser).
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024