Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nowe Gi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
167 odpowiedzi w tym temacie

budo_ghostek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Gi

oczywiście. a co; nigdy nie słyszałeś o np. podciąganiu się, robieniu pompek czy innych ćwiczeń z obciążeniem :?: są do tego specjalne kamizelki.

Jak wejdziesz z obciazeniem na mate, to pogadamy.

no to tym bardziej nie wiadomo, na czym ma polegać zaleta posiadania sztywnego kołnierza :)

Faktycznie, nie wiadomo 8O

p.s. jesli chcesz kontynuowac ta 'inteligentna' wymiane zdan, zapraszam na priv coby sie za duzy ot nie robil
  • 0

budo_piotr z.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 340 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Gi
nie, dziękuję :lol: pozdrawiam
  • 0

budo_udar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Gi
To juz mniej wiecej wiem o roznicach. Jeszcze jakbym ktos mógł wypowiedziec sie o gi firmy REBEL, to byłbym wdzięczny
  • 0

budo_shorty.one
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gracie Barra Łódź
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Gi
Obecnie ćwiczę w gi REBEL'a single wave. Jak na takie pieniądze to moim zdaniem wypada świetnie. Co prawda rozmiarówka jest zaniżona... Mam 170 cm wzrostu i 67 kg, a gi w rozmiarze A2 jest na mnie za małe, zwłaszcza spodnie (ciasne i krótkie). Może dlatego, że mam rozbudowane nogi... Poza tym gi trochę się skurczyło po praniu. Ostatnio odwiedziłem stronę REBEL'a i jest informacja, że na życzenie klientów spodnie w nowych gi są luźniejsze i dłuższe.

Co do wytrzymałości materiału... ćwiczę w gi REBEL'a pół roku, ale dość intensywnie --> spodnie lekko nadprute (ze względu na to, że są opięte) i pod pachami zrobiły się dziury 8) Mimo tego jestem zadowolony.
  • 0

budo_jap
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 66 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Gi
Widzę że wprowadzili model double competition. Ciekawe jak z jakością bo standard single niestety sie prują.
  • 0

budo_udar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Gi
Shorty i Jap wielkie dzieki za te info o Rebelu. Tak wlasnie sie zastanawialem o tym gi double competition, ale te info o pruciu się materialu troche mnie odstrasza. Rozmyslam jeszcze na judogą Moskito albo Miuzuno.
  • 0

budo_copacabana
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Gi
Mam przyjemnosc zaprezentowac nowy produkt na rynku polskim, jest to kolejna ulepszona wersja kimona kroju specjalnie stworzonego dla zawodników BJJ, od lat uznanej firmy Renzo Kimonos.

Jest to biały, gruby single weave z haftowanymi logami (zdjecie poniżej).

Cena: 420 zl (nie zawiera kosztów transportu).

Z okazji inauguracji tego produktu - pierwsze 10 zamówień premiowane będzie 10% rabatem. Ponadto wszelkie zamówienia złożone do końca września promowane będą 5% rabatem.

Zamówienia wysyłane będą około połowy września.

NIE CZEKAJ ! Zamów kimono za 378 zl !


Kimono dostępne wyłacznie na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Dołączona grafika
rozmiary:
XS - A1
S - A2
M - duże A2 / małe A3
L - duźe A3 / małe A4
  • 0

budo_targetti
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Gi
Witam

Jeśli był by ktoś zainteresowany to posiadam jeszcze ostatnią sztukę gi, shorty oraz rashguard firmy ATAMA. Wszystko nowe, nigdy nie używane.

Gold Weave Niebieskie rozmiar A3 440 PLN [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Rash Guard rozmiar rozmiar L, XL 130 PLN [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Szorty rozmiar rozmiar L (obwód pasa 88-91cm) 140 PLN [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Zainteresowanych proszę o kontakt na Priv.

Pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024