Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nowe Gi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
167 odpowiedzi w tym temacie

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Nowe Gi
Moj Kurgan nie wytrzymal i poszedl w strzepy juz jakis czas temu, wrocilem na treningi jak niektorzy juz zauwazyli :wink: i temat stroju do Bjj powrocil.
Moje wymagania sa proste, potrzebuje Gi do zawodow, double wave, kolor niebieski, kolnierz gruby. Aktualnie trenuje w Mizuno Ippon i nie chce niczego cienszego.
Moj typ to Gameness, jakies inne macie aby powiedziec ?

Osobne pytanie, jakby nowy temat: Skad zakupic takie gi? Przy waszej pomocy opracuje sie topic i podwiesi aby juz nie bylo koniecznosci aby wracal po raz n-ty.
Ma ktos jakies zdanie o: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Pozdrawiam,
Hast
  • 0

budo_brat pit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 992 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stolyca i okolyca

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Gi
jeśli chodzi ssfear.com i gameness to popatrz tutaj: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

pozdr

Piotr

ps. SSF Gear zbiera same dobre opinie na sherdogu
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Gi
Z tej strony wlasnie znalalem info o tym sklepie.
Nie rozwiazuje to mojego problemu. Opis tyczy sie single i innych hybryd. A ja szukam naprawde ciezkiego gi. 8O

Pozdrawiam,
Hast
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Gi
Ja tez szukam nowego gi od grudnia, ale nie mam karty kredytowej i kurde nie wiem jak zaplacic za zamowienie z zagranicy. Czy ktos placil w inny sposob niz karta?
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Gi

Ja tez szukam nowego gi od grudnia, ale nie mam karty kredytowej i kurde nie wiem jak zaplacic za zamowienie z zagranicy. Czy ktos placil w inny sposob niz karta?


Zrob ze mna zamowienie :) Karte zorganizuje wlasciwa wedle potrzeb. Jedynie przydalo by sie info jakie karty akceptuje SSF.

Pozdrawiam,
Hast
  • 0

budo_brat pit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 992 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stolyca i okolyca

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Gi
Obawiam się, że gameness nie produkuje double wave. Ale ponoc double wcale nie są takie super bardziej wytrzymale nic goldy - roznica jest niewielka, a sa duzo ciezsze.

Ale zobacz na ssfgear.com - mają gi HCK - a ta firma robi double.

co do kart to pewnie standard: VISA, MasterCard, American Express - jak bede mial chwile to wrzuce info na strone.

pozdr

Piotr
  • 0

budo_sw1ru
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Gi
No ja tez bym chetnie kupil jakas szmate, ale jestem dosc zielony w tych kwestiach. Prosze o porady (ceny, firmy, grubosci, gdzie kupic) trenuje JJ. Zawodowcem nie bede, ale nie chce jakiegos totalnego badziewia. Dodam, ze chcialbym raczej niebieskie gi.
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Gi

No ja tez bym chetnie kupil jakas szmate, ale jestem dosc zielony w tych kwestiach. Prosze o porady (ceny, firmy, grubosci, gdzie kupic) trenuje JJ. Zawodowcem nie bede, ale nie chce jakiegos totalnego badziewia. Dodam, ze chcialbym raczej niebieskie gi.


Ustal ile chcesz wydac, potem wybierz. Inna rzecz ze ja sie nie znam na gi do JJ :wink:
  • 0

budo_robot
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 554 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Gi
ja kupilem gi z tego sklepu:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

gi jest zajebiste ale przyszlo z lekkim opuznieniem 2 czy 3 dni juz nie pamietam. Moj kolega kupuje z tego sklepu wieksze ilosci (bo sprzedaje je) i nigdy nie ma problemow.

kupilem to gi Vulcan jest zajebiscie cienkie i lekkie i tanie i nie ma 1000hauowych naszywek.
bardzo "miekkie" gi. w przeciwienstwie np. do keiko, ktorego ceha jest zajebiscie sztywny kolniez i jest w sumie spoko ale czasami mam wrazenie ze jest sztywne.
Wiele dobrego slyszalem o koralu.

ja mam do sprzedania miesiac i jeden tydzien uzywane machado golden wave competition a3 biale takie jak tu
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
tylko z innymi naszywkami bo kupione w japonii
  • 0

budo_3czwarte
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Gi
Robot -- a ile chcesz za te Machado?

Btw. Mam 176-177cm wzrostu, ale ważę prawie 100 -- myślicie, że A3 to dobry rozmiar, czy lepiej A4?
  • 0

budo_duran
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Gi
Bracie mam dwa pytanie do Ciebie odnośnie zamawiania w ssfgear:
1. Płatności można dokonywać tylko za pomocą karty kredytowej (np.visa classic), czy również za pomocą karty płatniczej (np. visa electron)?
2. Czy żeby sprawdzić koszty wysyłki zamówionego towaru, to trzeba wypełnić cały formularz zamówienia (złożyć zamówienie)?
Za odpowiedź z góry dziękuję.
P.S. Oczywiście jeżeli ktoś poza Bratem Pitem zna odpowiedzi na te pytania, to niech się nie krepuje i odpowiada :wink:
  • 0

budo_robot
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 554 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Gi

Robot -- a ile chcesz za te Machado?

Btw. Mam 176-177cm wzrostu, ale ważę prawie 100 -- myślicie, że A3 to dobry rozmiar, czy lepiej A4?


270pln i pokrywam koszty przesylki. gi bedzie wysylane z japonii.

co do rozmiaru to najlepiej przymierz a3 i a4 i porownaj.

tu masz sizing machado [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
wychodzi na to ze masz wage do A4 a wzrost do A3
  • 0

budo_vroobel12
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stargard

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Gi
Duran napisał:

1. Płatności można dokonywać tylko za pomocą karty kredytowej (np.visa classic), czy również za pomocą karty płatniczej (np. visa electron)?


Obawiam się, że tylko zwykła, electron niestety nie przejdzie... :( :(
  • 0

budo_mr d
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 259 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Gi
Jeżeli kogoś nie stać na "wypukłą" kartę, a pewnie tak jest u więszości, polecam założenie konta w [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Konto dostępne przez telefon i internet, niskie oplaty i karta Visa Elektron, którą można płacić w sieci - wiem bo płacę!
Bank w sumie pewny, mam w nim konto od 6 lat i nie było większych problemów.
  • 0

budo_ert
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Gi
Hast.

z Twojego opisu potrzebujesz HCK (howard), mozesz tez rozwazyc Atame (to co sie stalo z kruganem, nie powtorzy sie z atama)... osobiscie polecam KF kimonos, ale one sa nieco lzejsze...

te 3 firmy to top kimon... abstrahujac od marketingowych osiagniec innych producentow...
zwlaszcza howard ma bardzo dobra marke...
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Gi
ERT,
Dzieki za odpwiedz, zdecydowalem si na HCK Double wave. Teraz tylko musze dobrac odpowiednia karte aby za te przyjemnosc zaplacic. Dzieki za pomoc.

Pozdrawiam,
Hast
  • 0

budo_duran
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Gi
Mr D płaciłeś visą z inteligo za zakupy zagraniczne? Jeżeli tak, to napisz jakie są koszta (tzn. jaka prowizja, jak przeliczają walutę?)
Za odpowiedź z góry dziękuję
  • 0

budo_mr d
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 259 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Gi
Ostatnio płaciłem za bilety lotnicze i do kwoty końcowej ( 405 PLN) doliczyli ok 12 złotych. Płacąc Visą poza polską, ale na terenie europy, wygląda to tak, że najpierw € przeliczją na $, a $ na PLN, płacąc np w Ameryce od razu przliczają $ na złotówki. Jak masz kartę z MasterCard/ Maestro - w europie przeliczają € na PLN a poza europą $ > € > PLN.
A przelicznik mają MasterCard/ Visa według swoich kursów, ale tego nie potrafię podać.
  • 0

budo_dariusz189
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Gi
Ostatnio zakupiłem sobie gi korala mkm series niebieskie narazie sprawóje sie dobrze porządnie wykonane kołnierz dość gruby i sztywny tylko cena dosyć wysoka 169 dolców zamawiałem z brazilianfightwear za przesyłke nie płaciłem gorąco polecam korala
  • 0

budo_lagartija_rio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 376 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Alliance Team Polska
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Gi
robot sprzedales juz to gi?? jesli mam 182 i 80 kilo dosyc dobrze zbudowany to sie zmieszcze w A3? czekam na odp.:) pozrdowki
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024