Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kontuzja piszczela na lewej nodze! (pilne)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

budo_benji
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Kontuzja piszczela na lewej nodze! (pilne)
Witam!

Nie wiem czy takie tematy były już tutaj na forum w przeszłość, jeżeli tak to przepraszam. Jestem nowym userem i nie ukrywam że zarejestrowalem się tutaj w celu zapytania oo problem za moment niżej przedstawiony.

Obecnie trenuje Tajski boks. Swego czasu trenowałem Kick - Boxing ok. roku temu skończylem. Na jednym z moich ostatnich sparingów w dawnym klubie nabawiłem się kontuzji. Kopałem middle - kicka, a mój sparing - partner ( nie wiem czy celowo) wystawił łokieć. Dostałem centralnie w dolną część piszczela u lewej nogi. Wyżej ponad poziomem kostki, ale nie wyżej niż; jak jest połowa piszczela. Zrobił się straszny obrzęg, cała noga spuchła, zaczęła zmieniać kolory...stosowałem jakieś domowe leczenie wodą borową...obrzęg zszedł do połowy noga zrobiła się normalnego koloru. Postanowiłem że zainwestuje w maści zacząłem kupować jedną za drugą. Obrzeg zszedł, zostało zwyczajne narosle na kosci na przodzie piszczela oraz z boku (od str. wewnętrznej). Ostatnią maścią jaką stosowalem to Reparil N. za ok 22zł Generalnie wszysystko wydaje się wporządku, przecież zawsze coś tam zostaje...ale kiedy ide na trening kopie tą nogą (utwardzanie) w worek odczuwam niepokój, czuje że moja noga nie jest do końca zrehabilitowana, że coś z nią jeszcze nie tak. Odczuwam lekki bok jak kopne bardziej tym wewnętrzym bokiem. Kopłem kiedyś oo wiele mocniej to znoów lekko zrobiło sie jeszcze wieksze narosle w tym miejscu. Już mam dosyć...wszystkie inny kontuzje mi sie poleczyły w róznych miejscach. Tylko da ciągnie się już ok 8 miechów. POMOCY!!! Jak ktoś choć troche zna się na rzeczy niech cos doradzi :!: :!:
  • 0

budo_paweł_gdańsk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 215 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kickboxing "DUET" Gdańsk
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Kontuzja piszczela na lewej nodze! (pilne)
jak tak poważnie, to tylko lekarz wchodzi w gre
  • 0

budo_benji
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kontuzja piszczela na lewej nodze! (pilne)
Tia...aa lekarz mi powie że mam przestać kopać :P

Może przesadziałem z lamentem....analizując całośc myśle że to kwestia doboru maści, żelu, oleju czy innego preparatu....

Jak macie inne uwagi to pisać!
  • 0

budo_ruido
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 214 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Kontuzja piszczela na lewej nodze! (pilne)
no ja nie wiem tej... :wink:
jak jest problem to idz do lekarza. na pewno nie powie Ci "nie kop nigdy wiecej a bedzie dobrze" a jak juz Ci tak powie to przeciez nie musisz go sluchac jezeli naprawde nie chcesz... no to jest chyba najprostsze rozwiazanie. poza tym mysle ze zna sie lepiej na masciach itp. niz przecietny forumowicz.
jak masz awersje do lekarzy spytaj milicjanta on Ci prawde powie :lol:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024