Skocz do zawartości


Zdjęcie

Warto tego batona?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

budo_spider89sc
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Warto tego batona?
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Jak w temacie. Znalazlem niedrogiego, bo fundusze skromne, ludzie komentuja pozytywnie. Czekam na wasze uwagi:)
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Warto tego batona?
masz zajawkę na świństwa z dziewczyną?
No bo chyba nie chcesz tego gówna do samoobrony.
A jak już koniecznie go chcesz to na allegro zapłacisz znacznie mniej.
Ale dla mnie to strata pieniędzy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gorąco nie polecam !!!!!!!!!1
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Warto tego batona?
masz to samo gówno ale taniej

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_domr
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Warto tego batona?
Kup sobie lepiej duże pudełko Marsów - większy pożytek a na pewno przyjemność :)
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Warto tego batona?

ludzie komentuja pozytywnie

Jacy ludzie :?
  • 0

budo_xiii
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Warto tego batona?
Baton ma służyć do obrony w skrajnej sytuacji, napastnika musisz zatrzymać najlepiej jednym uderzeniem, złamać rękę, unieszkodliwić nogę uderzając najlepiej w kolano, połamać żebra, skruszyć nadgarstek itp. Wtedy jest skuteczny, sprężyna nadaje się dokładnie tylko do zabaw łóżkowych. Uderzenie sprężyną może zaboleć, ale tym tylko rozzłościsz przeciwnika. Jedyny plus to taki, że nie zrobisz tym prawie napewno żadnej krzywdy, ale też prawie napewno się tym nie obronisz.

Kup sztywnego, już 16" da Ci pewność, choć 21" zapewne większą.
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Warto tego batona?
Uzycie batona jest scisle okreslone - nie mozna atakowac stawow i kosci bezposrednio - miesnie przedramion i miesnie ud - to podobno jest wyszczegolnione w materialach szkoleniowych dla sluzb mundurowych - ale moge sie mylic - takie pytania na temat zasady uzycia broni nalezy kierowac do Pana Ryszarda Juźwiaka, ktory jest modem na dziale Combat na forum.



POzdrawiam
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Warto tego batona?
Uzycie batona jest scisle okreslone - nie mozna atakowac stawow i kosci bezposrednio - miesnie przedramion i miesnie ud - to podobno jest wyszczegolnione w materialach szkoleniowych dla sluzb mundurowych - ale moge sie mylic - takie pytania na temat zasady uzycia broni nalezy kierowac do Pana Ryszarda Juźwiaka, ktory jest modem na dziale Combat na forum.



POzdrawiam
  • 0

budo_xiii
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Warto tego batona?
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Nie możesz bić w czerwone obszary, ale to już powinno być oczywiste. Poza tym gdy dochodzi do obrony życia zrobisz wszystko by wyjść cało. Ale w te obszary naprawdę nie radzę. Dla nie wiedzących baton kryje w sobie potężną moc. Ale niech wypowiedzą się specjaliści.
Pozdrawiam.
  • 0

budo_batoniarz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kalisz

Napisano Ponad rok temu

Re: Warto tego batona?
:) to sprezynowe gowno jest nic nie warte po prostu walkniesz komus w leb i sprezyna sie skrzywi a pozostali napastnicy (w przypadku kilku na jednego) na ciebie wyjda a baton nie pomoze bo bedzie pogiety 8) wiec lepiej sztywnego ale na allegro lepiej bo tam za 65 zeta sa takie same co na militaria pl za 99 a jesli nie masz siana na sztywnego lepiejwyjdziesz jak kupisz gaz w zelu
  • 0

budo_spider89sc
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Warto tego batona?
no to zainwestuje w tego sztywnego :) fakt, na allegro smigaja po 65 zł, jesli sie okaze spoko to bardzo dobrze, ale jesli gowniany to nastepnym razem sie zastanowie 10 razy zanim kupie cos taniej :D
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Warto tego batona?

no to zainwestuje w tego sztywnego :) fakt, na allegro smigaja po 65 zł, jesli sie okaze spoko to bardzo dobrze, ale jesli gowniany to nastepnym razem sie zastanowie 10 razy zanim kupie cos taniej :D


NIE KUPUJ TEGO BATONA NIEHARTOWANEGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ILE RAZY MAM CI TO POWTARZAĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PRZECIEŻ MI NIE CHODZI O TO ABY CIE NACIĄGNĄĆ NA DROŻSZEGO !!!!!!!!!!!!!!!!!

wYDASZ WIĘCEJ JEDEN RAZ I BĘDZIE CI SŁUŻYŁ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

POCZEKAJ I UZBIERAJ NA HARTOWANEGO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

LUDZIE POMOCY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

WEŚCIE MU TO WYTŁUMACZCIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jeśli nie masz teraz więcej kasy niż 65 zł to mogę Ci to rozłożyć jakoś na raty, jeśli potrzebujesz batona na gwał.
NIe wiem jak Ci mogę inaczej pomóc!!!!!!!!!!!!!!!! Ale nie wydawaj 65 zł na jednorazówke.
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Warto tego batona?

:) to sprezynowe gowno jest nic nie warte po prostu walkniesz komus w leb i sprezyna sie skrzywi a pozostali napastnicy (w przypadku kilku na jednego) na ciebie wyjda a baton nie pomoze bo bedzie pogiety 8) wiec lepiej sztywnego ale na allegro lepiej bo tam za 65 zeta sa takie same co na militaria pl za 99 a jesli nie masz siana na sztywnego lepiejwyjdziesz jak kupisz gaz w zelu


A ty batoniarz wpadłeś z deszczu pod rynne.
Miałeś sprężyne-zniszczyłeś- kupiłeś niehartowanego.
  • 0

budo_spider89sc
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Warto tego batona?
nie no spoko kontur, jakos ustukam kaske :) nie jest mi tak strasznie potrzebny, raczej dopiero na wakacje, jak pojade z dziewczyna, to wiadomo, buractwo z dyskotek, lepiej miec sprzet. tylko chcialem sie tak zorietnowac:)
  • 0

budo_batoniarz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kalisz

Napisano Ponad rok temu

Re: Warto tego batona?

:) to sprezynowe gowno jest nic nie warte po prostu walkniesz komus w leb i sprezyna sie skrzywi a pozostali napastnicy (w przypadku kilku na jednego) na ciebie wyjda a baton nie pomoze bo bedzie pogiety 8) wiec lepiej sztywnego ale na allegro lepiej bo tam za 65 zeta sa takie same co na militaria pl za 99 a jesli nie masz siana na sztywnego lepiejwyjdziesz jak kupisz gaz w zelu


A ty batoniarz wpadłeś z deszczu pod rynne.
Miałeś sprężyne-zniszczyłeś- kupiłeś niehartowanego.



8) hehe ale lepszy taki niz ten sprezynowy
  • 0

budo_dzey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2486 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z grzbietu wielblada
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Warto tego batona?

jak pojade z dziewczyna, to wiadomo, buractwo z dyskotek, lepiej miec sprzet.


lepiej sobie doloz te 100zl do lepszych wakacji (bez buractwa itd)..
bo o ile baton-sprezynka jest legalny - o tyle sztywny juz nie.. (lub jak dla niektorych - jego posiadanie jest prawnie problematyczne)
poza tym sztywnym batonem w sytuacji stresowej mozesz zrobic komus wieksze kuku niz planujesz - machniesz mu w glowe i sie skonczy zabawa - dla niego w piachu, dla ciebie w wiezieniu.. (a zupelnie inna bajka - ze jak nie masz pojecia o machaniu taka palka to sie nia raczej nie obronisz.. szczegolnie np na disco gdzie jest malo miejsca a ludzi pelno)

ale zrobisz jak uwazasz.. ja odradzam - lepiej kup sobie gaz..
  • 0

budo_spider89sc
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Warto tego batona?
właśnie o to chodzi ze musze tam jechać, bo tam dziewczyna ma rodzine. a pojecie raczej jak machac mam, kiedys chodzilem z kolega na szermierke(kilka treningow, bo fasycynowalismy sie walkami na miecze:P, mlody czlowiek byl) i jak uderzyc zeby nie trafic w baniak to wiem
  • 0

budo_mlodyraduh
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 342 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:FMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Warto tego batona?

a pojecie raczej jak machac mam...[ciach] chodzilem z kolega na szermierke[ciach]..kilka treningow.....[ciach]

Przepraszam cie bardzo ale .... :rofl: :rofl: :rofl:

mlodyraduh
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Warto tego batona?

jak pojade z dziewczyna, to wiadomo, buractwo z dyskotek, lepiej miec sprzet.


lepiej sobie doloz te 100zl do lepszych wakacji (bez buractwa itd)..
bo o ile baton-sprezynka jest legalny - o tyle sztywny juz nie.. (lub jak dla niektorych - jego posiadanie jest prawnie problematyczne)
poza tym sztywnym batonem w sytuacji stresowej mozesz zrobic komus wieksze kuku niz planujesz - machniesz mu w glowe i sie skonczy zabawa - dla niego w piachu, dla ciebie w wiezieniu.. (a zupelnie inna bajka - ze jak nie masz pojecia o machaniu taka palka to sie nia raczej nie obronisz.. szczegolnie np na disco gdzie jest malo miejsca a ludzi pelno)

ale zrobisz jak uwazasz.. ja odradzam - lepiej kup sobie gaz..

Mam dwóch znajomych co dostali cenralnie w głowe batonem i to nie od leszczy. Owszem mają blizny na głowie, ale jakoś żyją. Czy mieli farta? Większość moich znajomych uważa że baton jest na tyle lekki że nie jest w stanie rozwalić czaszki!!!!!!!!
Ale wiadamo: uderzenie w skroń, między oczy może zakończyć się zgonem, jednak to mało prawdopodobne, aby tam trafić.
  • 0

budo_spider89sc
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Warto tego batona?

a pojecie raczej jak machac mam...[ciach] chodzilem z kolega na szermierke[ciach]..kilka treningow.....[ciach]

Przepraszam cie bardzo ale .... :rofl: :rofl: :rofl:

mlodyraduh


mozliwe ze to co innego, ale jak trzymac sprzet i sie samemu nim nie poobijac to chyba mam :P
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024