Skocz do zawartości


Zdjęcie

Styl szalonego mistrza


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

budo_jezi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Styl szalonego mistrza
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] tutaj jest wiecej o tym,jest pokazane jak oni sie bija miedzy soba.
  • 0

budo_ambull
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 782 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Styl szalonego mistrza
to walka ze sprzetem poprostu, palka w leb i unik
  • 0

budo_stern
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KS DRAGON
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Styl szalonego mistrza

http://www.compfused.com/directlink/956/ tutaj jest wiecej o tym,jest pokazane jak oni sie bija miedzy soba.


nie biją się między sobą tylko kilku atakuje jednego.

A gdyby ktoś jeszcze był łaskaw przetłumaczyć ten napis na bramie i przypadkiem wynikałoby z niego, że to jest jakaś jednostka militarna lub policyjna, moja opinia o odblokowywaniu zahamowań osiągnęła 95%. ;)
  • 0

budo_marass
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Styl szalonego mistrza
No halo. Mi to wyglada, jakby jakies ciapciaki, ktore nie potrafia nauczyc sie prawdziwego kung fu, wymyslily swoj wlasny styl :? Parodia stylu malpy czy jak :?: Kompletna porazka.
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Styl szalonego mistrza

Czy Ty serio myślisz że przed atakiem nożem można sie gołymi rękami obronić???
Widać nigdy nie trenowałeś atrapą - weź poćwicz a potem się wypowiadaj na temat...

Ja myśle że można, inaczej by tego nie uczono np. w kravce. Między innymi po to wymyślono atrapy noży :wink: Nóż to bardzo niebezpieczny wynalazek, ale swoją drogą niektórzy tutaj zaczynają popadać w paranoję, bez urazy :wink:

Oczywiście umiejętność skutecznej obrony przed nożem wymaga wielu lat treningu i trochę szczęscia a i tak nie daje 100% pewności, ale nie piszcie że to jest niemożliwe.
  • 0

budo_emkade
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Styl szalonego mistrza
zrozum moze i na treningach cie ucza jak sie bronic ale atrapa to nie to samo co prawdziwy noz-z prawdziwym nozem nawet kura domowa jest smiertelnym zagrozeniem. nie trzeba byc ekspertem w walce nozem zeby kogos zabic. nawet jesli przeciwnik stoi w pozycji ze reka z nozem jest wysunieta a druga nie stara sie zadawac ciosow albo trzyma w pozycji "sopel lodu" (czy jakos tak to sie zwalo :) ) to wystarczy ze uderzy raz na oslep niekonwencjonalnie tak ze nie zdazysz zablokowac-wystarczy ze trafi niefortunnie w tetnice albo jakis wazny do zycia narzad i po tobie. owszem, nie wszyscy ktorzy groza ci nozem sa gotowi na jego uzycie-czesc mysli ze uda im sie zastraszyc-ale sa ludzie ktorzy, jesli nie zastraszysz sie i bedziesz chcial go unieszkodliwic, beda atakowac ze strachu. wiec jesli ktos przystawia ci noz i chce portfel-oddaj mu-szkoda zdrowia i zycia.

to tak z amatorskiego punktu widzenia troche bo opieram sie troche na tym, co widzialem, i troche na relacjach ze jak wygaduje bzdury to mnie poprawcie
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Styl szalonego mistrza

Czy Ty serio myślisz że przed atakiem nożem można sie gołymi rękami obronić???
Widać nigdy nie trenowałeś atrapą - weź poćwicz a potem się wypowiadaj na temat...

Ja myśle że można, inaczej by tego nie uczono np. w kravce. Między innymi po to wymyślono atrapy noży :wink: Nóż to bardzo niebezpieczny wynalazek, ale swoją drogą niektórzy tutaj zaczynają popadać w paranoję, bez urazy :wink:

Oczywiście umiejętność skutecznej obrony przed nożem wymaga wielu lat treningu i trochę szczęscia a i tak nie daje 100% pewności, ale nie piszcie że to jest niemożliwe.


No bede się kłucił! Wiekszość tego co uczą w sztukach walki i combatach to brednie!!!
Uczą sztucznych obron przed sztucznymi atakami :evil: Nie ma bata żeby się obronić przed szybkim pchnieciem(nie udeżeniem znad głowy - swoja droga największa bzdura) - bo to ułamek sekundy! Nie zdążysz zareagować! Jedyny sposób to wg. mnie miec coś w rękach - kurtka, krzesło, cokolwiek! Bez tego nie ma szans!

Pocwicz z kumplem atrapą, ale nie ustalone ataki z treningów, tylko niech cie zaatakuje bez ostrzeżenia, gdziekolwiek - nie masz szans - 100% śmierć :!:
  • 0

budo_emkade
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Styl szalonego mistrza

Jedyny sposób to wg. mnie miec coś w rękach - kurtka, krzesło, cokolwiek


miec cokolwiek czym mozemy zwiekszyc dystans
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024