Skocz do zawartości


Zdjęcie

Robótka w Angli


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Robótka w Angli
Dostałem maila:

UWAGA

MISTRZOWIE SZKÓŁ , ZAWODNICY I ZAWODNICZKI


--------------------------------------------------------------------------------

Pewna, legalna praca w Anglii w charakterze Bodyguard (ochrona osobista) dla meżczyzn i dziewczat.
Ochrona zamożnych osob zwiazanych ze swiatem polityki, estardy, biznesu. Zapewniamy zakwaterowanie.
Wymagany miedzy innymi dobry stan zdrowia, niekaralność, wysoka sprawnosc fizyczna, podstawy jezyka angielskiego. Preferowane sa osoby posiadajace umiejetnosci w walce wrecz, funkcjonariusze policji, zolnierze.
Dysponujemy jeszcze 90 etatami. Warto sprobowac.

Informacji udziela prezes POJ - Tomasz Guja

Tel. 505 444 000

--------------------------------------------------------------------------------

Pomóż innym znaleźć pracę i przeslij informacje znajomym !


Co to jest
  • 0

budo_bobas
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Robótka w Angli
No jak to co:
Tomasz Guja
przygrywa w ch..a. :)
  • 0

budo_khunag
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2091 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska!
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Robótka w Angli
Moze i nie sciema - sporo jest tu (w UK) miejsc pracy dla ochroniarzy.

Ale z ta estrada to mi wazelina powiewa ;)
  • 0

budo_aptekarz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Robótka w Angli
Ty saku uwazaj zebys do Angli nie trafil na Syberie,jako lowca niedzwiedzi. :) a nie ochroniarz.
Zeczywiscie wazelina troche podwiewa,lecz moze tez byc to prawda.Moze warto zobaczyc
:?: Tylko zeby nie okazalo sie ze to naciagacze :?: Bo teraz takich duzo w rynku pracy
  • 0

budo_maciejsobczak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 391 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Robótka w Angli
No własnie może to jakiś oszust, choć z drugiej strony facet może być uczciwy ale dzięki różnym cwaniaczkom o których się słyszy jest już przegrany na wstępie bo każdy będzie coś podejrzewał. A tekst o ochronie ludzi znanych wcale mu tego nie ułatwia.


POZDRO
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Robótka w Angli
niby VII dan w JuJitsu, ten Tomasz, tak pisza w necie... a jaka jest prawda?
  • 0

budo_shalom
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 498 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Lokalizacja:Będzin / Kraków / Leiden
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Robótka w Angli
z mojego info (a mieszkam w miare niedaleko) wynika iż faktycznie Guja jest trenerem jj (i ponoć nie najgorszym ;) ) więc raczej nie naciągacz
  • 0

budo_singlaub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Robótka w Angli

z mojego info (a mieszkam w miare niedaleko) wynika iż faktycznie Guja jest trenerem jj (i ponoć nie najgorszym ;) ) więc raczej nie naciągacz

Tak, kiedys cos pisal na budo. Trzeba by poszukac w archiwum.
  • 0

budo_marcin_kr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 253 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Robótka w Angli
Tomek Guja w 2004 r zdobył tytuł Mistrza Świata (był temat na budoforum) w ju jutsu ... w Brazylii!- więc to nie byle kmiot tylko świetny fighter!
Z tego co słyszałem było mocne ciśnienie żeby tytuł zdobył brazylijczyk ale Tomek ich tam nieźle powymiatał...
Z tego co go poznałem sprawia wrażenie poważnego gościa i jeśli to oferta od niego to na pewno jest poważna

oto stronka jego organizacji: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_mmart
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Robótka w Angli

Tomek Guja w 2004 r zdobył tytuł Mistrza Świata (był temat na budoforum) w ju jutsu ... w Brazylii!- więc to nie byle kmiot tylko świetny fighter!
Z tego co słyszałem było mocne ciśnienie żeby tytuł zdobył brazylijczyk ale Tomek ich tam nieźle powymiatał...
Z tego co go poznałem sprawia wrażenie poważnego gościa i jeśli to oferta od niego to na pewno jest poważna

oto stronka jego organizacji: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


tak tylko pamietajmy ze w jiu jitsu tradycyjnym, w ktorym nikt z grupy zawodnikow brazylijskiego jj nie startuje;)

choc to i tak wielki sukces na obcej ziemi z taka presja lokalna wygrac mistrzostwa swiata
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Robótka w Angli
Wiem kto to jest Guja, startowałem w tamtym roku w jego zawodach. Chodzi mi o więcej info. Czy ktoś z Was wyjeżdzał już do Angli do takiej pracy itp
  • 0

budo_olafthenaturat
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 346 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Robótka w Angli
praca jakaś pewnie jest, ale myslę, że angielskie gwaizdy estrady i cała ta "śmietanka" ma tyle kasy, że nie musza zatrudniać ochrony z Polski
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Robótka w Angli
To to ja wiem :)
  • 0

budo_janek kowalski
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Robótka w Angli
Podejrzewam, że ta ochrona brytyjskiej śmietanki towarzyskiej polegać może na pilnowaniu bram wjazdowych do prywatnych posesji lub strzeżonych osiedli, lub też np. na pilnowaniu porządku na koncertach. Natomiast wzmianka o ochronie osobistej to takie mała "pomyłka" w tekście.
Nie sądzę bowiem, aby dopuszczono osoby nowe, nieznane, niesprawdzone, bez specjalnego przeszkolenia do ochrony bezpośredniej tylko dlatego, że są wysportowane, dobrze walczą na macie i były w wojsku. Bodyguarding to bardzo specjalistyczna dziedzina i w miarę dobrze płatna, więc nie sądze (jak już ktoś wcześniej zauważył), aby angole musieli posiłkować się sprowadzając ludzi co najwyżej średnio wykwalifikowanych.
Chyba, że nie chodzi tutaj o gwiazdy, tylko o gwiazdki. I potrzebują kogoś na zasadzie: wynieś, przynieś, przypilnuj.

Aczkolwiek mogę się mylić i najlepiej by było gdyby wypowiedział się w tym temacie ktoś dobrze zorientowany.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024