Skocz do zawartości


Zdjęcie

JJ w Przemyślu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

budo_yuda
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Przemyśl

Napisano Ponad rok temu

JJ w Przemyślu
Witam
czy ma ktoś z Was może informacje na temat sekcji Ju Jutsu jaka znajduje się w Przemyślu?

wiem że jest jedna sekcja tradycyjnego Ju-Jutsu (w kimonach) natomiast całkiem niedawno zobaczyłem plakat Ju Jutsu na którym była przedstawiona "akcja" rodem z Vale Tudo badz Pride w każdym razie pełny parter goście tylko w spodenkach.
z tego co wiem to na zawodach w Bytomiu startowała ekipa z Przemyśla.

czy może mi ktoś podać informacje na temat tej sekcji, instruktora, itd.?
czy jest to legalna sekcja Ju Jutsu czy też coś organizowane cichaczem?

z góry dziękuję za wszelkie informacje
  • 0

budo_sw1ru
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: JJ w Przemyślu
Witam. Tez jestem bardzo zainteresowny ta sekcja, widzialem gdzies wlasnie ten plakat, ale bylem troszke podpity i nie pamietam gdzie go zobaczylem (a moze znikl) :? .
Co do sekcji tradycyjnej: mozesz dac jakies namiary Yuda? :wink:

PS
W Bytomiu byl jeden zawodnik z Przemyśla: Górecki Paweł (63kg) - III miejsce
  • 0

budo_yuda
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Przemyśl

Napisano Ponad rok temu

Re: JJ w Przemyślu
nie wiem gdzie w P-ślu jest sekcja tradycyjnego JJ swojego czasu podczas pokazu Kung-Fu spotkałem ludzi ktorzy cwicza JJ w P-slu ale nie dowiadywalem sie gdzie dokladnie cwicza po prostu pogadalismy sobie luźno o MA

co do plakatu to ja go zobaczylem na szybie LECHA tuż przed mostem Orląt (ten przy skrzyżowaniu Grunwaldzkiej i 3-Maja)
  • 0

budo_sw1ru
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: JJ w Przemyślu
Cos sie dzisiaj dowiedzialem. Chwilowo prowadzi to typek z brazowym pasem, raczej jest przeznaczone dla poczatkujacych, oplata wynosi 40zl, treningi 3 w tygodniu po 1,5h. Za kasiwo bedzie dokupiony sprzet do cwiczen itp. We will see :)
  • 0

budo_sw1ru
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: JJ w Przemyślu
Dodam tylko, ze na treningach bedzie: elementy stojki (lowkicki, podstawy boksu, praca lokciami), samoobrona (takie tam rozne ;) ), nowoczesne metody vale tudo, bjj itp. Gosciu wydawal sie inteligetny i majacy pojecie. Jak zwykle we wiil see :) .
  • 0

budo_lionheart
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piekary Sl.

Napisano Ponad rok temu

Re: JJ w Przemyślu
W Bytomiu startowala wieksza ekipa niz jedna osoba w 66. Jesli treningi prowadzi ktos z brazowym pasem, to prawdopodobnie tez startowal na zawodach w bytomiu w 81kg. Calkiem dobrze sie zaprezentowal.
  • 0

budo_yuda
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Przemyśl

Napisano Ponad rok temu

Re: JJ w Przemyślu
no ok ale to jest jakas oficjalna sekcja? ten czlowiek ma jakies normalne uprawnienia? jest z pod jakiejs organizacji? wolno mu prowadzic treningi? rownie dobrze mogl sobie pomyslec ze jest juz najlepszym fighterem i poszedl na swoje nie majac pojecia co robi(metodyka treningu, wiedza z zakresu walki itd. itp.)

to jest jakis instruktor? ma papiery czy to jest dzika sekcja?
gdzie sa prowadzone treningi i w jakie dni?
zaciekawilo mnie to nie powiem
  • 0

budo_sw1ru
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: JJ w Przemyślu
Treningi sa 3 razy w tygodniu (poniedzialek, sroda, piatek) od 18 do 19:30, odbywaja sie w salce gimnastycznej za szkola na Kopernika. Nie wiem jakie papiery ma prowadzacy, zaraz tam ide, wiec bede wiedzial cos wiecej. Pamietam, cos wspominal, ze glowny prowadzacy nabawil sie kontuzji kolana i on teraz prowadzi treningi. Podobno ta sekcja ma juz 10 lat, ale ostatnio byla w rozsypce...
  • 0

budo_sw1ru
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: JJ w Przemyślu
Bylem, zobaczylem i przezylem :) . Ogolnie mi sie spodobalo. Jak wygladal trening? Na poczatek rogrzewka, rozciaganie, nastepnie cwiczenia z pilka lekarska, cwiczenia uderzen prostych rekoma, podstawy lowkickow, przecwiczylismy pady, pozniej cwiczylismy chyba z 3-4 dzwignie/obalenia (w sumie).
Prowadzacy sprawnie to prowadzil, pomagal, korygowal kazde pary. Na koniec byl maly pokaz jak to wykorzystywac w praktyce i krotka pogadanka :) . Co do sprzetu: wkrotce beda dokupione worki, rekawice itp.
Ogolnie nie jestem zawiedziony, troche bola mnie tylko kolana :? .
  • 0

budo_ghostek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: JJ w Przemyślu
Sorry za odgrzewanie kotleta, ale czy jest ktos zorientowany kiedy i gdzie, o ile w ogole, sa teraz treningi ?
Wczesniej podany rozklad treningow jest raczej nieaktualny - na Kopernika bylem juz 2 razy i skonczylo sie na grze w bilard z kumplem :P :wink:
  • 0

budo_ghostek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: JJ w Przemyślu
Ok, treningi jednak sa :)
I to w dodatku we wspomnianych wczesniej porach - poniedzialek, sroda, piatek 18-19:30 w salce na Kopernika :P
Wrazenia jak najbardziej pozytywne wiec jesli ktos bylby zainteresowany, to polecam :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024