Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pijani na treningach


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
93 odpowiedzi w tym temacie

budo_kriss
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:HIC ET NUNC

Napisano Ponad rok temu

Re: Pijani na treningach
Jesli o to chodzi to był to trening odruchów. Wykonywało się go normalnie i wyznaczona osoba się zbąblowała. Po jakiejs godzinie znowu trening (na packach) i trzymający packi odczuwają różnicę w sile i szybkości. Ale ta część nie zawsze jest miarodajna bo ci "podcięci" kłócą się, że ich uderzenia są duuuużo silniejsze. Ale trening odruchów jest bezlitosny :D i obnaża prawdę.

Potem jest forma sparingu. Najlepiej z dwoma. I tu tez się niewiele da oszukać. Precyzja ruchu, ocena odległości, koordynacja .... itp. Nakręcone na kamerę daje delikwentowi duzo do myslenia.

np. że te silne uderzenia były wolne i wcale nie za silne. Że sparujący tylko go dotykali w głowę i że uniki nie były takie zajebiste. Że wcale nie widac niektórych ataków. I wiele innych.

Tylko BHP było na pierwszym planie. Jeśli zachodziła obawa o zdrowie trenującego w jakimś ćwiczeniu to go nie wykonywano. "pijak" był osią tych zajęć, to o niego sie dbało i pod jego kątem ustawiono trening.

To był mój jedyny taki trening i więcej wcale nie pożądam. Dowiedziałem się dużo o swoich reakcjach. np jak dużo widzę z ataku w świetle stroboskopowym (wynajeliśmy salę dyskotekową :D ), jak się kiepsko broni na dole schodów (jesli koncepcja jest osłabiona :) ) Co było naprawdę a co mi się tylko wydawało. i inne.

Polecam jako przeżycie, niekoniecznie na dojo :) . I tylko z zachowaniem BHP i pod ścisłą kontrolą prowadzących eksperyment. I oczywiście nie dla każdego.


Mam nadzieję, że nie będzie głosów oburzenia.
ps. Dla informacji, ten trening nie odbywał sie w Polsce.
  • 0

budo_xdagmarax
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 118 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Pijani na treningach
no tak...chyba nawet wiem o kogo chodzi (ten krótki top jest charakterystyczny) ta koleżanka i bez alkoholu rozbiera się :D może dziewczyna lubi sie pokazywać od tej strony, a judoga dużo zakrywa :wink:

a na tego trenera to słów mi brakuje.
  • 0

budo_el presidente
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź/Brzeziny

Napisano Ponad rok temu

Re: Pijani na treningach
Cicho, nie demaskować :wink: bo się już nie rozbierze :)
Generalnie jest bardzo sympatyczna, ładna, miła itd, bardzo dobrze się z nią trenuje, bo dziewczyna ma zapał i chęć do walki, nie boi się padać i dobrze rzuca, ale ten raz przesadziła :?
  • 0

budo_xdagmarax
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 118 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Pijani na treningach
przecież nie demaskuje jej 8)
ojej... ależ Ty miły, a mnie ona wydaje się trochę nachalna :wink: Chociaż teraz wiadomo jaki masz gust :) ale rzadko jest na treningach, chociaż Ty tez dobrze rzucasz, a jeszcze lepiej rzuca się Tobą :) nie bierz sobie tego zbytnio do serca...

buziaki
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Pijani na treningach
jeśli chodzi o mnie, wielokrotnie kac zbiegał się z treningiem. ale pijany? masakra...
  • 0

budo_złooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 447 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pijani na treningach
Zaczynam żałować, że nie trenuję Judo i na WSHE jak Was czytam :(

A wracając do meritum to uważam, że browarek przed treningiem jest idealny.
Działa na mnie jak doping.
Powinni tego zabronić. :)
  • 0

budo_xdagmarax
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 118 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Pijani na treningach
żałuj... znowu mam przez El Prseidente sińce :D za mało delikatności...
  • 0

budo_wodnik szuwarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodnia Stolica Przemytu
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Pijani na treningach
El Presidente coś Ty taki wygłodniały :?: :!:
znas ztermin : grav wstępna :?: :!: :wink:
a powazniej..no cóż trener powinien jednak stać na straży moralności w sekscji przynajmniej podczas treningu a w szatni niech się juz dzieją różne rzeczy :wink:
  • 0

budo_death-wish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2867 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Pijani na treningach
Kiedyś do sekcji nazwijmy iaido przyszedł zapisać się dresik. Instruktor sie go zapytał palisz? Tak, fajki. Nie o to, pytam, czy zioło palisz? Czasami. My tu posługujemy się bronią. Od dzisiaj koniec. Ok. Chodził na treningi i było ok. któregos dnia przyszedł trening niewyraźny, prawdopodobnie coś zapalił. Instruktor powiedział Siadaj. dzisiaj tylko patrzysz. Po dłuzszej chwili gostek zaczął sie przymierzać do broni. Chłopaki do niego z sekcji Chłopie wyluzuj. Nie poskutkowało. Trenerze on bierze się za broń. Instruktor wziął największego i najsilniejszego. Ma boleć. Obaj dostali bokeny i walczyli. Po walce dresik miał spuchnięte łokcie i kolana, nie mógł chodzić. Chłopaki z sekcji zataszczyli go do domu. Nigdy więcej sytuacja się nie powtórzyła, mimo że jeszcze kilka lat trenował.

Wydarzenie autentyczne zasłyszane od gościa, który wtedy z nim sparował. Nie było to iaido. Celowo zmieniłem sztukę walki.

Uważam że metoda co nieco brutalna, ale nauczyła osobnika szacunku dla innych ćwiczących. Ale moim zdaniem instruktor postąpił słusznie. Z ostrą bronią nie ma żartów.
  • 0

budo_emkade
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Pijani na treningach
ja bym sie autentycznie bal cwiczyc z osoba w odmiennym stanie swiadomosci: czy to po ziole czy po alku. wystarczy ze na sparingu by nie odklepal przy dzwigni czy duszeniu i by bylo nieciekawie
  • 0

budo_foreveralone
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pijani na treningach
Giro,dziwna historia.Srednio mi sie chce wierzyc,specyficzna reakcja trenera,cos a`la sensei z karate kid.Normalny trener powinien odeslac chlopaka do domu,a nie go bic,on jest od prowadzenia zajec a nie wychowywania.
  • 0

budo_death-wish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2867 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Pijani na treningach
ForeverAlone
Bardzo specyficzna sztuka walki, "dziwni" w sensie pozytywnym ludzie. Zagrożenie zdrowia duże. Częste kontuzje na skutek walk bronią "ostrą".
  • 0

budo_dżej
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 213 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łodź

Napisano Ponad rok temu

Re: Pijani na treningach
napiszcie jeszcze o tej lasce co się rozbiera ==> nadal trenuje, bo myślę coby się zapisać :lol:
  • 0

budo_xdagmarax
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 118 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Pijani na treningach
Niestety zasmucę cię, ale już jej niema :-) skończyła narazie z judo, ale zapraszam mimo to.
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pijani na treningach

Witam.
...........
A co Wy sądzicie o takich sytuacjach?

Nie chce mi sie czytac tych glupot jakie wypisano w tym temacie (etykiety dojo itp) wiec powiem krotko: sam w zasadzie nie pije bo powaznie traktuje sport, to ze ktos ma inne podejscie i sport traktuje tylko jak kolejna dobra zabawe, pije, pali, budzi sie z kacem to jego sprawa. Nie dopuszczam za to mysli zeby ktos mogl pijany przyjsc na trening - to kompletny brak szacunku dla samego siebie. Trener ktory przychodzi pijany na trening z dziecmi jest glupim skurwysynem i powinien miec za to dozywotni zakaz prowadzenia trenigow.


wiesiek wpadł na genialny pomysł aby przecwiczyc mawashi geri ( ale on to nazwał inaczej hehe jak zwykle po swojemu ale nazwy to juz inna historia). Geniusz polegał na tym ze mielismy kopac w jego "niezwykle twardy" brzuch. i gdy kopali młodzi było ok, bo go nie bolało, cyrk sie zaczoł gdy starsi mieli kopac i kolega kopnął go lekko niechcąc robic mu krzywde, wiesiek wydarł sie na niego " ze zabije go okrzykiem" i takie tam, kolega nie wytrzymał i kopiąc go drugi raz Wiesiek zrobił 3 kroki w tył cos pogadał pod nosem i sie złozył jak scyzoryk macgajwera ;]

Zawsze uwazalem ze o debili najlatwiej w tradycyjnych sekcjach (karate, JJ) i to co napisales dowodzi ze mialem racje.
  • 0

budo_maveric
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 651 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z środka

Napisano Ponad rok temu

Re: Pijani na treningach
Wypowiem sie w taki sposób jakby ktoś do mojej sekcji przyszedł pod wpływem alkoholu zioła czegokolwiek, to trener napewno by wyegzekwował sprawiedliwość dlatakiej osoby.
Wiadomo na kacu można przyjść ale bez przesady.Pić przed treningiem?!?! :twisted:
To już lepiej sobie odpóścić i zastanowić sie czemu ma to służyć :roll:
Pozdrawiam :)
  • 0

budo_kakashi hatake
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Pijani na treningach
Osoby pijane zdecydowanie powinny opuścić mate, pierwszą sprawą jest działanie alkoholu na daną osobe (np. niektórzy stają się agresywni) czy poprostu nie są w stanie racjonalnie ocenić swojej siły podczas np. springu, a nie musze chyba mówić jaki może być skutek 'zbyt mocnej' balachy.
  • 0

budo_mrozio
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 98 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pijani na treningach
u mnie nie raz się zdarzało że trener przychodził na trening ''podpiwkowany '' 8) albo na potężnym kacu :lol:
  • 0

budo_xdagmarax
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 118 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Pijani na treningach
Dla mnie to jest poniżej jakiej kolwiek wartości i godności. Ale wiem, że bałabym sie ćwiczyć z taką osobą, tylko trener może coś uczynić w tej sprawie, a jak terener jest podpity to niestety zmieniłabym sekcję :(
  • 0

budo_maveric
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 651 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z środka

Napisano Ponad rok temu

Re: Pijani na treningach

Dla mnie to jest poniżej jakiej kolwiek wartości i godności. Ale wiem, że bałabym sie ćwiczyć z taką osobą, tylko trener może coś uczynić w tej sprawie, a jak terener jest podpity to niestety zmieniłabym sekcję :(

Zgadzam sie z Tobą w 100% trener który przychodzi pod wpływem na treningi to ŻADEN trener.Wiadomo wszystko jest dla ludzi ale z umiarem
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024