Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pijani na treningach


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
93 odpowiedzi w tym temacie

budo_batmanhq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Pijani na treningach
Zgaduje , że Łowca to ty jestes tym *wypitym* tak ??

8)
  • 0

budo_kubas§
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pijani na treningach
El Presidente jest z Łodzi Łowca też więc istnieje taka możliwość. :wink:

A skrzynke masz ( do Łowcy) zablokowaną bo nienapisałeś 20 postów jeszcze
pzdr 8)
  • 0

budo_łowca
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Pijani na treningach
Sorki, muszę was rozczarować - to nie ja jestem tym "wypitym".

Pozdro,
Łowca
  • 0

budo_batmanhq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Pijani na treningach
Rozczarowałeś mnie :cry: :( .










:P
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pijani na treningach
Łowca nie rozumiem czemu robisz taka afere, przeciez El Presidente nawet nie napisal co to byla za sekcja, ani nikogo personalnie nie atakowal.
Ta sytuacja miala byc tylko przykladem zachowania, pretekstem do dyskusji, moglaby byc nawet ficyjna, nikt nie jest oskarzany. Temat jest "Pijani na treningach" a nie "Pijany instruktor (nazwisko) w sekcji (nazwa)" :roll:
Co do samego uczestnictwa w treningu po wypiciu to wedlug mnie jest to karygodne i wysoko nieodpowiedzialne i nie jest istotne czy to instruktor czy trenujacy, bo w obu przypadkach ktos moze ucierpiec przez cos takiego :evil:
  • 0

budo_kasia s
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Pijani na treningach
ach jakos tak temat alkoholowy budzi emocje :) jesli pierwsza sytuacja rzeczywiscie miala taki ksztalt, to instruktor nie powinien juz nim byc,a co do tej judoczki to komentowac chyba nie trzeba :wink:
  • 0

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Pijani na treningach
Punkt pierwszy, jak dla mnie kryminał.
Punkt drugi, ............................ w najmniejszym wypadku, odwróciłbym sie tyłkiem do takiego osobnika w najgorszym za oszewę wywalil z maty.
  • 0

budo_mich123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z krainy deszczowców

Napisano Ponad rok temu

Re: Pijani na treningach
El Presidente:
nic nie zrozumiałeś Koniku Polny, to był pokaz form pijanego człowieka :)

pozdrawiam
  • 0

budo_skiper
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1052 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Pijani na treningach
Podejrzewam że np. w Chinach bądź Rosji częściej się trafiają takie przypadki :)
  • 0

budo_wodnik szuwarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodnia Stolica Przemytu
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Pijani na treningach

Tak laska była bardzo rozluźniona, nawet zaczeła się rozbierać i ćwiczyła bez górnej cześci gi. Miala na sobie tylko taki krótki czarny, obcisły top. Była atrakcją treningu.
T:roll:

...jesli to obiecująca zawodniczka, mam na myśli judo :wink:
jako trener, instruktor czy jej mistrz(określenie dowolne) ewentualnie kolega z treningów,
wyjaśniłbym że jeśli tak się będzie zachowywać to trenować będzie rzczywiście tylko parter,
ale nie na macie, tylko w podrzędnej dyskotece, na zapleczu ktoś wejdzie w jej gardę i zrobi swoje, a wtedy nie bedzie zabawnie...
zresztą laski, które trenują sztuki walki, zwłaszcza te które trenują!, powinny sobą coś reprezentować, tu mam na mysli intelekt, a nie czarny topik..
..a co do picia...to niestety tesh kiedyś byłem naocznym swiadkiem, jak "ktosik" z czarnym paskiem prowadził zajęcia pod wpływem skroplonej energii chi..
żenada..wtedy straciłem do tej osoby szacunek jaki żywiłem do niego..
c'est la vie..
pozdrawiam
  • 0

budo_maciejsobczak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 391 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Pijani na treningach
Zachowanie poniżej krytyki koniec kropka
  • 0

budo_xaimoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 786 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pijani na treningach
Widziałem coś takiego nie raz i nie dwa... zmieniłem sekcje.
  • 0

budo_rakszasa
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bohaterskie Domeny Ysgerdu
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Pijani na treningach
Wyczuwam Zło

a pozatym jak gdzieś mówiłem pospólstwo się rozrasta i trza je WYTĘPIĆ !!
  • 0

budo_rafal_mfs
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szprotawa
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pijani na treningach
Byłem kiedys świadkiem takiej sytucaji :

Na treningu było bardzo dużo ludzi (mlodsza grupa i starsza) było także 4 mistrzów ktorzy musieli cos dogadac i wyszli do kantorka aby cos tam dogadac. I zajecia przez chwile miał poprowadzic sem pai Wiesiek :) znany w sekcji z tego ze jest lepszy od Chucka Norrisa i innych takich ;] kolo ma juz swoje lata (ok. 50). Oczywiscie nie odbiegając od tematu był pewnie po "sake". Postanowił ustawic nas w tzw. szachownice i poprowadzic kata, trenowalismy tak pare minut ( w miedzy czasie wrociło 2 mistrzów), wiesiek wpadł na genialny pomysł aby przecwiczyc mawashi geri ( ale on to nazwał inaczej hehe jak zwykle po swojemu ale nazwy to juz inna historia). Geniusz polegał na tym ze mielismy kopac w jego "niezwykle twardy" brzuch. i gdy kopali młodzi było ok, bo go nie bolało, cyrk sie zaczoł gdy starsi mieli kopac i kolega kopnął go lekko niechcąc robic mu krzywde, wiesiek wydarł sie na niego " ze zabije go okrzykiem" i takie tam, kolega nie wytrzymał i kopiąc go drugi raz Wiesiek zrobił 3 kroki w tył cos pogadał pod nosem i sie złozył jak scyzoryk macgajwera ;]

mielismy wiecej sytuacji tego typu zwykle smieszne ale kto wie co mu odbije np. podczas treningu z mlodymi
  • 0

budo_mrbox
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Pijani na treningach
Dla mnie pijanstwo na treningach-zarowno trenerow jak i podopiecznych-to jedna wielka porazka.Mnie na szczescie nic takiego nie spotkalo ale zdecydowanie potepiam
  • 0

budo_mentor-bury
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pijani na treningach
No co do picia na treningach to tylko moge powiedzieć albo ktoś przychodzi trenować albo pić,ja w sumie lubie też sobioe wypić ale jak ćwicze to ćwicze a jak sie bawie to sie bawie.A co do tego trenera to bym zmienił sekcje ewentualnie go podjebał ale w sumie nikt nie bedzie sie bawił w konfidenta najlepsze rozwiązanie to zmówić sie z resztą ludzi którzy ćwiczą na tej sekcji i poprostu z resztą grupy sie przsenieść gdzieś na inną sekcje.
Pozdro
  • 0

budo_kauelte
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 196 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Pijani na treningach
U mnie w sekcji to niedopomyslenia. Zreszta wszyscy sie znamy i szanujemy.
  • 0

budo_ninczykkk
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Pijani na treningach
Ciekawy temat, jak jeszcze ćwiczyłem sambo bo trenera wcieło :) chyba na ukraine wrócil to zdarzało się i mi i innym przyjśc pijanym na trening, ale że ze wschodu był to nic nie mówił. Kiedyś napomniał że w rosji mają taką technike jak ktoś już przejdzie trening ale to już do SPEC albo na agenta to specjalnie spijają kolesia i jeszcze raz go testują po pijaku, chodzi o to żeby po pijaku nie było różnicy w wykonywaniu technik.Mówił że i kiedyś z nami tak poćwiczy ;) no lae nie wyszło. Ogólnie pomysł chyba dobry ale trener na treningu musi być zawsze trzeżwy i tyle !!
  • 0

budo_coisa
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pijani na treningach
pijani na treningach to ponizej krytyki i ostatnie dno. i ci ludzie nazywaja sie sportowcami?? cwiczac sztuki walki wybierasz jednoczesnie jakis sposob na zycie i nie powinno byc w nim miejsca na alkohol czy inne uzywki.
pijani na trening nie maja wstepu!!!!!!! u nas na treningach nikt nawet papierosem nie smierdzi, a jesli sie zdarzy delikwent to stoi na dworze tak dlugo az wywietrzeje :) :) :)
  • 0

budo_kriss
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:HIC ET NUNC

Napisano Ponad rok temu

Re: Pijani na treningach
Stopien oburzenia userów jest chyba zależny od tego czy ćwiczą SW czy systemy nastawione na walkę natomiast bez etykiety (czy rozbudowanej etykiety) dojo/sali ćwiczeń.

ps. Absolutnie nie bronię pijaków..
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024