Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pijani na treningach


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
93 odpowiedzi w tym temacie

budo_psycho boy jack
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 303 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pijani na treningach

Wiadomo na kacu można przyjść ale bez przesady.

nie chcialbym miec skacowanego goscia na treningu. jedzie od takich przetrawionym alkoholem, czesto sa zamuleni i brak im koncentracji do tego nie maja w ogole sily. kazdemu sie zdarza czasem przegiac z alkoholem i chyba ten jeden czy 2x w roku mozna sobie trening odpuscic?
  • 0

budo_hódy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pijani na treningach
ja nie mam watpliwosci co do tego, ze jesli ktos by przyszedl pijany na trening
to by sobie nie pocwiczyl, a byc moze nawet byla by to jego ostatnia wizyta w dojo

jak dla mnie to kompletny brak szacunku dla wspolcwiczacych
  • 0

budo_maveric
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 651 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z środka

Napisano Ponad rok temu

Re: Pijani na treningach

Wiadomo na kacu można przyjść ale bez przesady.

nie chcialbym miec skacowanego goscia na treningu. jedzie od takich przetrawionym alkoholem, czesto sa zamuleni i brak im koncentracji do tego nie maja w ogole sily. kazdemu sie zdarza czasem przegiac z alkoholem i chyba ten jeden czy 2x w roku mozna sobie trening odpuscic?


Moim zdaniem to o czym mówisz to nie kac tylko poprostu ktoś jest jeszcze pod wpływem.
Mnie na kacu boli głowa i bardzo bardzo chce mi sie pić(chyba każdy ma podobne objawy :) ), po rozgrzewce na treningu jestem już w pełni sił i czuje sie normalnie.
Jak mówi przysłowie:
Na kaca najlepsza praca :lol:
  • 0

budo_roboy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 716 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pijani na treningach
na kaca jest najlepszy browar...
  • 0

budo_dagger
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: Pijani na treningach
Jeden mój koleś ze dwa razy przyszedł (ale tylko lekko) wstawiony na trening. Nawet mi o tym powiedział. Ja nic trenerowi nie powiedziałem (nie jestem konfidentem) ale chyba zgodzicie się, że jest to totalne zlekceważenie treningu i że z takim nastawieniem to on raczej wiele nie osiągnie.

Nie wiem jaki jest sens przychodzenia na trening w takim stanie. Dla zabawy?? Ale dojo to zły adres jeśli chodzi o zabawę :?
  • 0

budo_przepiór
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Zapasy

Napisano Ponad rok temu

Re: Pijani na treningach
jeśli ktoś początkujący przyszedłby pijany itp na trening to na pewno by wylecial,ale jesli osoba ta jest dobrym zawodnikiem i ma osiagniecia co zawody to trener by takiej za pierwszym razem raczej neiwyrzucil, tylko by z nia na powaznie porozmawial, natomiast jesli by to sie działo notorycznie to wylecialby od razu...
  • 0

budo_przepiór
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Zapasy

Napisano Ponad rok temu

Re: Pijani na treningach
bo trenerowi na pewno szkoda by było dobrego zawodnika, chyba ze zaczalby przesadzac...
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pijani na treningach

... natomiast jesli by to sie działo notorycznie to wylecialby od razu...


Lekka sprzeczność :)
  • 0

budo_przepiór
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Zapasy

Napisano Ponad rok temu

Re: Pijani na treningach
przeczytaj jeszcze raz powoli ;)
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pijani na treningach
Chodziło o to, że jeśli działoby się notorycznie, to wyleciałby po którymś razie, a nie "od razu". Takie semantyczne pierdoły (czy jak kto woli: łapanie za słówka). ;)

A podpitym na treningu mówimy stanowcze nie. Jedno ostrzeżenie, a jeśli się powtórzy, to do widzenia. Nie wspominając o ludziach wyraźnie pod wpływem, czyli ordynarnie nawalonym - takiego z miejsca a definitywnie za drzwi.

I żeby nie było, ja również lubię się napić, ale na trening nie przyjdę pod wpływem. Zbyt dużo ode mnie zależy (bezpieczeństwo własne, ale też innych), żeby do dojo wchodzić z alkoholem we krwi.
  • 0

budo_rocky ;)
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KieLce

Napisano Ponad rok temu

Re: Pijani na treningach
Jak by nie było ktoś jest po prostu pierdoLnięty jeśLi przychodzi podpity na trening.Najgorzej jeśLi pijaną osobą jest trener powinien mieć przejebane powinien dostać kare nakazującą rozwiązanie jego kLubu,a gdyby pijany trener skręcił komuś kark nie było bo ciekawo.A jeśLi podpity przychodzi uczeń powinien dostać kare w postaci jakiegoś dobrego wycisku np.seria pompek 150 razy 5 aLbo powinien sobie pobiegać godzine bez odpoczynku wtedy nawet by nie pomyśLał żeby następnym razem przyjść podpitym :twisted:
  • 0

budo_marza
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Pijani na treningach
Sama jestem instruktorką i takie coś nie może mieć miejsca. To jest zupełny brak wyobraźni i grożą za to oczywiście sankcje karne. Dlatego apeluje do wszystkich instruktorów i do wszystkich trenujących - więcej wyobraźni.
  • 0

budo_jodan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 775 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zależy od punktu odniesienia

Napisano Ponad rok temu

Re: Pijani na treningach
miałem nieprzyjemnośc kilka razy cwiczyć i bić się z wczorajszymi - nie byli pijani w sensie, że wypili przed zajęciami, tylko że nie wytrzeźwieli do końca po wczorajszym, czasem nawet 2-4 dniowym piciu.
było to w 2 różnych klubach i w obu przypadkach instruktorzy wiedzieli o tym, zresztą smierdziało przepisowo, ale nie zabronili im ćwiczyć.
pierwszym przypadku było pokiwanie głową "aleście się wczoraj zaprawili...", w drugim bezradność. trener nie wiedział zupełnie co powiedzieć.
  • 0

budo_email
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 874 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pijani na treningach

osoby nietrzezwe powinny byc wyzucane z zajec w trybie natychmiastowym i wycierac mate przez miesiac po kazdym treningu.
Trochę niekonsekwentne rozwiązanie - albo out albo wycieranie maty

ps.
co do tej dziewczyny to ja bym zrezygnowal z rzutow i meczyl z nia parter

A z tym się zgodzę :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024