Skocz do zawartości


Zdjęcie

sex,kobiety i walka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

budo_duncan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

sex,kobiety i walka
Mnie wiecej wiadomo, jak działa sex na meżczzne...konkretniej jaki jest po :wink:

A czy kobieta "przed" i "po" działa tak samo w walce (sportowej, ulicznej...obojetnie jakiej). Czy może efektywna jest przed-jak facet?

Ja wiem, ze u Nas, meżzyn, wiaze sie to z utratą testosteronu itp, i dlatego facet, powiedzmy..."łagodnieje" :) , ale być mzoe u kobiet bardziej dochodzi do głosy jakiś aspekt psychologiczny...nie wiem. Jak np. taka Aga Rylik, przygotowuje sie do walki, to musi sie ograniczać, czy wrecz przeciwnie...a może nie ma to znaczenia?

A jak to sie ma sie z miesiaczkami? Słyszałekm, ze kobiety maja wtedy w sobie wiecej energii do bójki...choc zapewne to wszystko jest bardzo idnywidualne...

Wiem, ze temat głupi, ale jestem ciekaw.
  • 0

budo_mistake
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 124 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: sex,kobiety i walka
hmm jeszcze nie dane mi było poznać jak sex :oops: działa na kobiete przed walka :twisted: ale co do okresu - to chowaj sie gdzie kto może. To jeszcze zależy od nateżenia bólu rzecz jasna. W te dni wszystko mnie wkurza i na treningach jestem naprawde niebezpieczna - tak twierdza moi chłopcy :) I jeżeli ktoś mi wtedy za skóre zalezie to nie ręcze za siebie :D
  • 0

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: sex,kobiety i walka

Wiem, ze temat głupi, ...



Niestety, masz rację :?
  • 0

budo_mistress
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: sex,kobiety i walka
Mistake => ja słyszałam dowcip, ze łatwiej się dogadać z terrorystą niż z kobietą przed okresem ;) .

Coś w tym jest :) .

Pozdrawiam.
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: sex,kobiety i walka

hmm jeszcze nie dane mi było poznać jak sex :oops: działa na kobiete przed walka :twisted:

Gdybyś była ciekawa do wal na priv :wink: potraktujemy to jako poważne badanie naukowe :wink:

Ja wiem, ze u Nas, meżzyn, wiaze sie to z utratą testosteronu itp, i dlatego facet, powiedzmy..."łagodnieje

JEst też teoria, ze utrata testoronu wiąże sie z koniecznościa powrotu do stanu początkowego...
A tak serio to dobrt seks m.in. odpręża i regeneruje, tak więc ciężko mówić o szkodliwości
  • 0

budo_mistake
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 124 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: sex,kobiety i walka

Gdybyś była ciekawa do wal na priv :wink:


ekhem... ciekawość, to pierwszy stopień do piekła :twisted:
  • 0

budo_mistress
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: sex,kobiety i walka
I chyba własnie po to panom miał służyć ten temat :) . Praktyki im się zachciało pfi.....:P
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: sex,kobiety i walka


Gdybyś była ciekawa do wal na priv :wink:


ekhem... ciekawość, to pierwszy stopień do piekła :twisted:

spoko - w piekle mam uklady(patrz nick)

chyba własnie po to panom miał służyć ten temat .

Nie wiem po co miał służyć autorowi tematu, ale skoro można wykorzystać....
I tak zaraz moderator zamknie temat...
  • 0

budo_lost_soul
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:DDZ/Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: sex,kobiety i walka
Oby, bo temat faktycznie głupi ;)
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: sex,kobiety i walka
wcale nie głupi - tak samo jak głupi nie jest temat o seksie i zawodnikach płci męskiej.
Seks rzecz naturalna, menstruacja także więc, a mają wpływ na działanie organizmu więc przekładaja się na walkę. Gdybym był trenerem i noje zawodniczki miały startować w jakichś zawodach to chciałbym wiedzieć czy mogą sobie pobaraszkować bez wpływu na formę czy nie
  • 0

budo_duncan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: sex,kobiety i walka

Nie wiem po co miał służyć autorowi tematu, ale skoro można wykorzystać....


Nie, nie mozna, wykorzystaj to sobie..swoją kobiete przed walką :wink:

A Panie udzielajace sie w temacie prosiłbym o odp. na moje pytania, no bo jeśli, mają napisać "głupi temat" to ja juz podziękuje.

dar75 pozdro
  • 0

budo_mameha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 546 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: sex,kobiety i walka

A Panie udzielajace sie w temacie prosiłbym o odp. na moje pytania, no bo jeśli, mają napisać "głupi temat" to ja juz podziękuje.

dar75 pozdro


Myślę, że menstruacja jest tak indywidualną okolicznością, że podawanie jakichkoliwek reguł nie ma większego sensu. Pewnie te dziewczyny, które nie odczuwają większych dolegliwości będą walczyły tak jak i w innej fazie cyklu. Te zaś, które zwijają się z bólu, chodzą ospałe nie będą miały ochoty na nic - ani na pracę, ani na naukę, ani na zabawę, ani na walkę ...

Natomiast jeśli chodzi o seks to trzeba podkreślić zasadniczą różnicę w pojmowaniu tego pojęcia przez mężczyznę i kobietę.

Męski seks jest wartością samą w sobie, przy czym jest najczęściej utożsamiany ze stosunkiem płciowym. Faceci po prostu lubią seks jako czynność.

Dla kobiety seks może oznaczać wiele różnych rzeczy - intymność, bliskość, zrozumienie, namiętność, akceptację itd. To cała gama przeżyć. Uczucia płciowe, które towarzyszą kobiecemu seksowi są o wiele bardziej złożone, niż zwykłe męskie spełnienie.

Dlatego uważam, że zbyt dużym uproszczeniem byłoby szukać prostego związku przyczyznowo skutkowego pomiędzy uprawianiem seksu przez kobietę a jej zaangażowaniem w walkę.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024