Skocz do zawartości


Zdjęcie

głupie baby


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
71 odpowiedzi w tym temacie

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: głupie baby

Jeszcze raz Adam - podziwiam. Ja wysiadłbym na najbliższej stacji


No niestety Adam wysiadł :? PATRZ TUTAJ Niekoniecznie z tych powodów, ale jedno jest pewne-ma teraz luz :wink:
Pozdrawiam
  • 0

budo_famas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: głupie baby
Nagato za przeproszeniem ale weź nie pier*** . Człowiek ma taki problem i pisze a ty chyba jesteś za stary i nie znasz realiow wiec sie nie wypowiadaj w tym temacie . Masz 32 lata wiec nie wiesz jakie sie teraz rzeczy dzieją w szkołach i poza nimi . Ja pamiętam jak całkiem niedawno bo jakis rok temu odprowadzaliśmy kumpla bo polował na niego jakiś dres . Powód był ten sam co u autora postu (obraznona duma jakiejs szmaty)
  • 0

budo_jezi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: głupie baby
ja bym przd takim spierdalal ja waze 65 i z takimi bykami sie nienapierdalam.
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: głupie baby

dzięki!! mysle że w sumie najleprzym sposobem będzie "uspokojenie" kolesia spokojna gadką, no ale jak już by mi podjechałz tubą no to chyba nie bede miał wyjścia jak tylko szybkie wejście w nogi i kilka gongów ze stójki (chociarz trenuje klasyczne to mysle że taka akcja będzie skuteczniejsza:P)... cóż raz sie żyje nie dam sobie w kasze dmuchać

JAK CI "PODJEDZIE Z TUBĄ" to może być już za puźno na twoje zapaśnicze sztuczki.
Możesz z nim pogadać- jak chcesz załatwić sprawę pokojowo ale jak zobaczysz że on jest zdecydowany do ataku na ciebie TO NIE CZEKAJ tylko wchodź pierwszy.
Najbardziej mnie WKURWIŁA postawa tej twojej "koleżanki" ze szkoły. Ja chodziłem do liceum połączonego z zawodówką i tam nie wszyscy byli z "domu z fortepianem". Ale konflikty szkolne zawsze załatwialiśmy pokojowo. U mnie w klasie taka panienka miałaby przejebane i była by wyśmiewana na każdym kroku.
Ale ja skończyłem liceum w 2000 roku i może sporo się zniemiło przez ostatnie 6 lat?
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: głupie baby

moze to dziwna rada, ale czy nie przyszlo Ci doglowy spróóbowac jeszce raz dogadac z kolezanka, w9iem, ze sa typy niereformowalne, ale umiejetnosci dobrej komunikacji daja w zyciu czasem wiecej korzysci niz wladanie nozem

Tu nie ma o czym rozmawiać z tą idiotką. dzieewczyna która straszy kolege z ławki (no chyba że jej zrobił naprawde krzywde) jest niedojżałą gnojuwą. Już prędzej bym gadał z tym kolesiem a tą dziewczyne centralnie olał i charakternie z nią nie rozmawiał aż nie poczuje skruchy.
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: głupie baby

Jeszcze raz Adam - podziwiam. Ja wysiadłbym na najbliższej stacji


No niestety Adam wysiadł :? PATRZ TUTAJ Niekoniecznie z tych powodów, ale jedno jest pewne-ma teraz luz :wink:
Pozdrawiam

A mi się właśnie podoba to że w jednym temacie można przejść do innego i wychodzi czasami miła, czasami śmieszna dyskusja.
Jak według Adam D. powinna wyglądać ta dyskusja?
A kozaczenie tego 32 latka Nagato - co uważa wszystkich za bajkopisarzy jest zabawne. Kolejny kurwa wszechwiedzący.
Ja stojąc na bramkach widziałem rzeczy których jak bym nie zobaczył na własne oczy to bym nie uwierzył. dlatego uważam że wszystkie, nawet bardzo mało prawdopodobne opowieści na tym forum mogą być prawdziwe.
  • 0

budo_skylark1987
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Las w Łódzkim
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: głupie baby
jesli jest wiekszy i myslisz ze nie dasz mu rady jak przyjdzie do szkoly ZAJ*B MU KRZESLEM ALBO LAWKA :) :):) Pozdrawiam
  • 0

budo_skylark1987
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Las w Łódzkim
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: głupie baby

ja bym przd takim spierdalal ja waze 65 i z takimi bykami sie nienapierdalam.

Ramon Dekkers mial taka sama wage a jakich kozakow kasowal to zalezy od psychiki sa mali co maja korbe i napi**dalaja duzych!!! Trzeba miec zajebiscie dopracowana technike i dasz rade!!!
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: głupie baby

jesli jest wiekszy i myslisz ze nie dasz mu rady jak przyjdzie do szkoly ZAJ*B MU KRZESLEM ALBO LAWKA :) :):) Pozdrawiam

lepiej miej coś przy sobie, bo ławki czy kszeseł w kilbu nie ma.
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: głupie baby

sa mali co maja korbe i napi**dalaja duzych!!!

to prawda są tacy.
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: głupie baby

sa mali co maja korbe i napi**dalaja duzych!!!

to prawda są tacy.


Np. JA :) :) :)

Nie no joke :wink:
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: głupie baby

sa mali co maja korbe i napi**dalaja duzych!!!

np. Ja (chciałbym być :) )
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024