Skocz do zawartości


Zdjęcie

głupie baby


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
71 odpowiedzi w tym temacie

budo_rossomak
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-ch/Wrocek

Napisano Ponad rok temu

Re: głupie baby
Yagyu poklon Masz racją, a zreszta nikt nie twierdził że naszego licealiste jaaś mafia wywiezie. Ci co mi grozili to tez byli tacy party-boye (jak to stwierdził znajomy z NOP-u), a ja za bardzo zjechałem z tematu, na kwestie mojej przygody. Pozdrawiam all.
  • 0

budo_batmanhq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: głupie baby
No ja tez na takie pogrozki o wywiezieniu do lasu reaguje lekkim lolem :-) .
Zalezy kto grozi .
NA licealiste raczej nie przyjedzie ekipa z wołomina :D .
Ale co bysmy nie powiedzieli trzeba sie pilnowac bo nawet jak cie nie wywioza do lasu to zorganizowany wpier**ol moze sie zle skonczyc :? .
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: głupie baby
BatmanHQ a ja z nadzieja pędziłem coby zobaczyć Twoja odpowiedź-to trzeba teleskopa...albo bandą na nich :D a tu pełna kulturka i dyplomacja-hehe :wink:
Pozdrawiam
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: głupie baby
Dołączona grafika




Rossomak a Ty zluzuj z tym nozem bo albo jestes.
a) wyrokowcem ze stadem trupow na swoim koncie
B) bajkopisarzem mitomanem
c) chory psychicznie

Patrz nizej:

Co do paki- próbe jakiejkolwiek wywózki traktowałbym jako wstęp do morderstwa, a w takim przypadku niemiałbym żadnych oporów przedz zadźganiem kogoś na amen. A jak już umierać to w towarzystwie
-------------------------------------------------------
Zrobiłem tak pomimo tego, że takie groźby to oni mogli sobie w d...e wsadzić -od kilku lat trenuje w nożu i czarno bym, widział jakąkolwiek próbe wywiezienia mnie gdziekolwiek


Zakladam ze to Twoj mlody wiek i chec zaistnienia na forum. Na przyszlosc wiecej rozwagi w uzywaniu slowa pisanego.
Noz jest niebezpieczna rzecza i swojego bezpieczenstwa nie zakladalbym na podstawie jego posiadania czy umiejetnosci poslugiwania sie. Ludzie ktorych znam i dlugo cwicza daza te bron duzym szacunkiem - nie uznaja syndromu supermena - mam noz cwicze go jestem niepokonany niech tylko ktos sproboje.


POzdrawiam
  • 0

budo_tori
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 503 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:scyzorykowo
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: głupie baby
pamiętam takie puste panny z liceum, żałosne stworzenia, które opowiadają bajki swoim facetom czasem dlatego, że kolega z klasy olał jej zaloty, to co robić... trzeba sie zemścić. Czasem niekoniecznie używając małego, bo małego ale obecnego w jej głowie zalążka nazywanego mózgiem. Z gościem powinieneś się dogadać, w sumie sprawa zawsze wygląda tak, że z każdym facetem można się dogadać, co innego płeć P I Ę K N A. Powiedz mu, że nie chcesz boruty w szkole, jeśli coś do Ciebie ma, umówcie się 1 na 1, powinieneś w ten sposób zyskać respekt z jego strony, ale sądzę, że skończyłoby się i tak na podaniu ręki.
  • 0

budo_batmanhq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: głupie baby
Yoshihiro :

BatmanHQ a ja z nadzieja pędziłem coby zobaczyć Twoja odpowiedź-to trzeba teleskopa...albo bandą na nich a tu pełna kulturka i dyplomacja-hehe


Haha rozwaliłes mnie :) :D .
Bandą by można skoczyc ale jak kolega twierdzi , że sobie da rade to tylko zostaje problem miejsca do zalatwienia i w droge :P .
  • 0

budo_ronin_warszawa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 245 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: głupie baby
Poczekajcie do nowelizacji ustawy o sądownictwie :D Wtedy będziecie mogli za zabójsto pójść do pierdla już po 24 h :P
  • 0

budo_tikemi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 366 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: głupie baby
wiesz rossomak...

ty albo masz gigantyczną fantazję
albo dość szybko się wyeliminujesz ze społeczeństwa - bo stwierdzisz że z 4 metrów jesteś szybszy, albo że tego amstaffa pokroisz na plasterki bo zaszczekał.
a potem się okaże, że ten z 4 metrów już na ciebie czekał, albo że amstaff przyjął kosę i tylko docisnął szczękę.

zacznij lepiej ćwiczyć UNIKANIE takich sytuacji, bo możesz się bardzo boleśnie rozczarować...

no i mógłbyś coś o swoich treningach nożowych napisać - bo z jednej strony twierdzisz że już od dawna, a z drugiej strony pytania zadajesz takie... dziecinne
  • 0

budo_psycho boy jack
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 303 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: głupie baby
moja rada jest taka:
che sie bic? ok! jak chce to w piatki (czy kiedy tam) masz treningi niech przyjdzie to sie zmierzycie. to powinno zalatwic sprawe.... teoretycznie;
  • 0

budo_bachen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 343 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: głupie baby
Kurka
W ogóle, kompletnie nie zrozumieliście o co mi chodziło i zrobiliście z igły widły.
Rossomak napisał, że jakby go NAPRAWDE chcieli wywieżź to by ich nożem poczęstował. Wtedy ja stwierdziłem, że osoby, które PROFESJONALNIE wywoża bynajmniej się noża nie przestraszą. Proste i zrozumiałe jest chyba to, że profesjonaliści nie będą wywozić licealisty. Moja wypowiedź była tylko odpowiedzią na riposte rossomaka w temacie "co ,gdyby" . STWIERDZiŁEM ,że z zawodowcami by sobie rady nie dał. Kolejna jasną rzeczą powinno być, że zwykłe cwaniaki ,które straszą wywiezieniem tego nie robią i są to puste słowa.
Skumaliście o co mi chodziło??

Cytat:
Nie wiem czy wiesz, ale ludzi ,którzy na SERIO wywożą ludzi:
1 noża się nie przestraszą
2 nie chcesz wiedzieć co oni noszą i co umieją



wlasnie na takich legendach i strachu oni zeruja ...


A ty się pewnie wywożeniem ludzi zajmujesz?

Pozatym tak naprawdę jest mało solidnych ekip do wywózek, większość to pozerzy i zwykłe drechy, któr chcą mieć jakąś przygodę i o czym opowiadać jakiejś lasce przy piwku. Profesjonalistów jest mało (ale jak się na nich trafi to fakt że przerąbane).


rozumiesz już moją wypowiedź? Najpierw mnie przekonujesz,że jednak sie myle, a sam stwierdzasz całą esencje mojej wypowiedzi.
  • 0

budo_of10
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: głupie baby

A ty się pewnie wywożeniem ludzi zajmujesz?


nie rozwoze wegiel...
  • 0

budo_rossomak
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-ch/Wrocek

Napisano Ponad rok temu

Re: głupie baby

Rossomak a Ty zluzuj z tym nozem bo albo jestes.
a) wyrokowcem ze stadem trupow na swoim koncie
B) bajkopisarzem mitomanem
c) chory psychicznie

+
Zakladam ze to Twoj mlody wiek i chec zaistnienia na forum. Na przyszlosc wiecej rozwagi w uzywaniu slowa pisanego.
Noz jest niebezpieczna rzecza i swojego bezpieczenstwa nie zakladalbym na podstawie jego posiadania czy umiejetnosci poslugiwania sie. Ludzie ktorych znam i dlugo cwicza daza te bron duzym szacunkiem - nie uznaja syndromu supermena - mam noz cwicze go jestem niepokonany niech tylko ktos sproboje.


Cóż, mało tego ale zarzutów dużo. Co do pierwszej cześci to jak już to c) (jestem kapke paranoiczny):D Bo ani wyrokowcem, ani mitomanem nie jestem. Co do wieku, to Czcigodny Starcze masz rację że jestem młody,ale
nie mam syndromu supermena,ani KMF, ani nie musze się dowartościować, ale też nie ukrywam że:
a) potencalna ekipa (takie dresiki) faktycznie mogłaby mi skoczyć, gdybym:
B) poczół, że moje życie jest zagrożone. Sory, możesz stwierdzić że jestem psycholem, lecz gdybym miał w perspektywie los T.Jaworskiego :roll: etc., to nie miał bym specjalnych oporów.
c) uważam nóż za piękna broń, a każdy trening sprawia mi wiele radości :D , a co ważniejsze mimo kilku lat dalej mam b.wiele pokory :!: :!: :!: wobec zagadnienia. I w sumie( mimo że tego nie cierpie) wole dać przysłowie 5zł :roll: niż doprowadzić do rozlewu krwi :? .
d) co do bezpieczeńswa to wolę zapobiegać, lecz nie zawsze można przejść na drugą strone ulicy :( , albo załatwić rzecz polubownie :-) .
co do tiKemi to:
a)- pytam bo dobrze jest zbierać opinie
c)- Pan nie umie czytać ze zrozumieniem (propo amstaffa)
d)-na 4 metry ze stanu spoczynku byłbym szybszy (robilismy na strzelcu doświadczenia)
e)w przypadku wyciagniętej ostrej jestem bez szans na przeżycie- fakt, ale nie rozważam zawodowców.
B)- co do resztu to szkoda z Tobą polemizować, archetp warszawki....
ps.all urażonych archetypem warszawki przepraszam.
  • 0

budo_fazi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: głupie baby
Witam,
skoro nic nie masz do typa to poczekaj az w koncu zapoluje na Ciebie bardziej skutecznie... A burdy w szkole to Ty sie nie boj, bo jesli sprawa sie rozniesie i uda Ci sie wytlumaczyc sytuacje "wladzy" szkolnej to bedziesz mial spokuj...
A no i nie zadawaj sie z lafiryndami- pierwsza rada, druga- nigdy nie wyzywaj dziewczat nie zaleznie co Ci zrobily (po pierwsze nieelegancko, po drugie i tak jej nie udezysz- chyba- no i cala wina i tak spadnie na Ciebie wrazie jakiejs konfrontacji), olej, to pawdopodobnie byloby dla niej jeszcze gorsze.
pozdrawiam,
faz
  • 0

budo_rossomak
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-ch/Wrocek

Napisano Ponad rok temu

Re: głupie baby
A tak nawiasem: jak mnie krytykujecie to chociaż przeczytajcie co na ten temat pisałem. Żebym nie musiał udawadniać,że nie jestem wielbłądem.
  • 0

budo_famas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: głupie baby
No to stary jak 3 lata cwiczysz cos i myslisz ze sobie poradzisz to powinnienes sprobowac . Oczywiscie najpierw dyplomacja pogadasz z kolesiem i moze sie okazac ze to jakis spoko koles jest a jak nie to pojedz go !! A jak nie dasz rady to od czego są przyjaciele ??

Ale chciałem ci jeszcze napisac zebys koniecznie nie zapomniał odpłacic tej szmacie co na ciebie kolege nasłała . Ja nie wiem jakby na mnie jakas laska nasłała kumpla to jakbym juz załatwił sprawe z tym kolesiem to lasce zrobiłbym tak koło dupy w szkole ze musiałaby sie przenieśc . No oczywiscie dziewczyn nie mozna bic ale jest 1001 sposobow na to by takiej szmacie zatruc zycie . Takiej pustej lasce moze wyszłoby na dobre jakby ja troche pognoic i pomeczyc moze sie troche zastanowi nad soba i zmadrzeje .

Napisz jak sie skonczy ta historia ...
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: głupie baby

moze sie troche zastanowi nad soba i zmadrzeje


Zastanowic to się może zastanowi, ale żeby zmądrzeć-do tego trza mieć mózg, a takie puste ździry to nawet resztek tego organu nie posiadaja
  • 0

budo_yagyu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: głupie baby
Bachen, jeżeli wiadomoże profesjonaliści się tym nie zajmują no to po co wogóle wspominałeś że z kimś takim rossomak nie miałby szans.... sprawa polega na tym że nie musi mieć szans bo to go raczej nigdy nie spotka... i taki sens miała ta moja widłowata wypowiedź w temacie wywózek :D
  • 0

budo_bachen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 343 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: głupie baby

Bachen, jeżeli wiadomoże profesjonaliści się tym nie zajmują no to po co wogóle wspominałeś że z kimś takim rossomak nie miałby szans.... sprawa polega na tym że nie musi mieć szans bo to go raczej nigdy nie spotka... i taki sens miała ta moja widłowata wypowiedź w temacie wywózek :D


no to po chuj rossomak wspomina ,że jakby do takiej sytuacji doszło to by ich pochlastał?

pozdro
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: głupie baby
Dajcie na luz panowie :D On by pochlastał, a jakby mnie chcieli wywieźć to bym wezwał na pomoc Batmana(HQ?) :)
Nie mogłem się powstrzymać-znowu :)
Boże, czytajcie ze zrozumieniem-kto tu kogoś wywozi...szkoda gadać 8)
  • 0

budo_tikemi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 366 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: głupie baby
masz racje - szkoda polemizowac...

żyj wśród swoich mitów :lol:
wystarczy że 2 z 4 dresów będzie miało noże i zaatakują równocześnie...
chociaż pewnie tak wymiatasz że to dla ciebie nie problem
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024