Skocz do zawartości


Zdjęcie

SOSNOWIEC - STYCZEŃ 2006 ZAPISY DO SEKCJI


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

budo_michalsos
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 73 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

SOSNOWIEC - STYCZEŃ 2006 ZAPISY DO SEKCJI
Akademia Sztuk Walki "ATEMI" - klub mistrzów Polski i finalistów Mistrzostrzw Europy ogłasza zapisy do sekcji:
JUDO - dzieci i młodzierz od 5 roku życia,
JU JITSU - młodzież i dorosłych od 10 roku życia,
KARATE - młodzież i dorosłych od 12 roku życia,
COMBAT - młodzież i dorosłych od 17 roku życia,
SAMOOBRONA DLA KOBIET + ćwiczenia przy muzyce - wszystkie Panie i dziewczęta od 16 roku życia.

Klub nasz dysponuje salką wyłożoną matami (100 metrów kwadratowych) położną przy ulicy Sobieskiego 64a w Sosnowcu (obok przystanku tramwajowego). Kadra trenerska to osoby posiadające państwowe uprawnienia instruktorów sportu oraz wykształcenie pedagogiczne oraz wieloletnie udokumentowane doświadczenie szkoleniowe w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Jako jedyni w Sosnowcu planujemy urochomić sekcję rekreacyjno - sportową dla najmłodszych 4 latków oraz stałą sekcję samoobrony dla kobiet.
Propozycja nasza skierowana jest również do osób, które pracują w systemie zmianowym ponieważ z uwagi iż dysponujemy salką szkoleniową prze 24 godziny na dobę możemy prowadzić także zajęcia w godzinach porannych i południowych.

Zapraszamy wszystkich chętnych.
Info - 032-266-35-81 (po godz. 22), 0606 - 345 - 049, 0501 - 597 - 533
  • 0

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: SOSNOWIEC - STYCZEŃ 2006 ZAPISY DO SEKCJI
Co to jest "SAMOOBRONA DLA KOBIET + ćwiczenia przy muzyce "?
  • 0

budo_michalsos
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 73 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: SOSNOWIEC - STYCZEŃ 2006 ZAPISY DO SEKCJI
Z doświadczenia wiem, że kobiety o wiele łatwwiej i przyjemniej ćwiczą jeżeli część zajęć realiozowana jest przy muzyce. Chodzi o to że pewne podstawowe elementy (uderzenia, kopnięcia) łatwiej nauczyć w rytm muzyki (tae bo). Treningi samoobrony na których ćwiczy się tylko suche techniki metodą powtórzeniową szybko kobiety nudzą i zniechęcają. Inaczej sprawa ma się z zawodnikami którzy jeżeli są dojrzali zawodniczo to wiedzą, że metody powtórzeniowej nie da sie uniknąć. A z kobitykami jak to z kobitkami trzeba to zrobić trochę "na pechotę". Pomysł realizowania częśći zajęć przy muzyce wyszedł od samych uczestniczek kursów samoobrony jakieś dwa lata temu i od tego czasu wprowadziłem ten element na wszystkich kursach.
  • 0

budo_anka
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: SOSNOWIEC - STYCZEŃ 2006 ZAPISY DO SEKCJI
Czy tzn. że ja jestem inna niż reszta "kobitek"? :)
Bo dla mnie czy z muzyką czy bez muzyki to nie ma różnicy.
Trenuje już parę dobrych lat, najczęściej bez muzyki
i nadal nie mam zamiaru rezygnować z treningów sztuk
i sportów walki. :D
  • 0

budo_matkal269
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 137 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec PL / Poole UK
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: SOSNOWIEC - STYCZEŃ 2006 ZAPISY DO SEKCJI
Toż to chyba nasze ulubione Bodygard combat J J się kłania , co jest chłopaki poprzednia nazwa sie nie przyjeła?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024