Skocz do zawartości


Zdjęcie

Paweł Nastula vs A. Emalianenko - moim okiem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
174 odpowiedzi w tym temacie

budo_flak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 126 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z kosmosu

Napisano Ponad rok temu

Re: Paweł Nastula vs A. Emalianenko - moim okiem
Niech popracuje lepiej nad kondycja jak nie chce zakonczyc kariery w Pride z piecioma porazkami. :)
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Paweł Nastula vs A. Emalianenko - moim okiem

Sambo = Fedor
BJJ = Mino

Wynik konfrontacji znamy.

Pozdro


no prosze, krotka pilka, wlasnie pokazales ze glupoty jedynie wygadujesz i nie ma sensu z toba sensownej dyskusji prowadzic.
B.
  • 0

budo_hoolxter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 295 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Paweł Nastula vs A. Emalianenko - moim okiem

Sambo = Fedor
BJJ = Mino

Wynik konfrontacji znamy.

Pozdro


jestes kompletnym laikiem, albo debilem!


Po tym sobie odpuszczam dalszą dyskusje, chociaż szkoda bo podobo forum służy wymianiu poglądów
  • 0

budo_mgs
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Paweł Nastula vs A. Emalianenko - moim okiem
Jeżeli ktoś nie widział walki Fedor vs Arona to może ją sobie ściągnąć stąd:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Ja też uważam, że werdykt nie był sprawiedliwy. Ale po japońcach można się spodziewać dziwnych werdyktów, zwłaszcza gdy walczy ich rodak. Tak było na gali GP K-1 2005, gdzie Musashi zmierzył się z Karayevem
  • 0

budo_yamahita
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Paweł Nastula vs A. Emalianenko - moim okiem
Ojej , troche mnie smieszyci wy wszyscy z tym bjj, owszem uwazamze jest ono bardzo dobre,ale nie moge sluchac tych waszych wypowiedzi typu sambo jest gorsze bo renzo wygral z taktarovem , albo ze fedor z arona powinien przegrac i dlatego bjj rulezz.To ja posuwajac sie waszym tokiem myslenia powiem ze japan pro wrestling > bjj bo sakuraba zloil wszystkich leprzych gracie, pozatym np. widzialem walki ryana gracie ,ktory sie meczyl z tak slabymi zawodnikami i jedyne co potrafil robic to krzyczec na sedziego.Wedlug mnie liczy sie glownie jednostka,sila,spryt ,szybkosc itd , a na dalszym planie jest dopiero czy ktos trenuje bjj czy sambo czy judo czy zapasy.Widze ze zawodnicy bjj sa troche zbyt zapatrzeni w siebie,szczegolnie na tym forum.
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Paweł Nastula vs A. Emalianenko - moim okiem

Wedlug mnie liczy sie glownie jednostka,sila,spryt ,szybkosc itd , a na dalszym planie jest dopiero czy ktos trenuje bjj czy sambo czy judo czy zapasy


To wszystko prawda, ale styl jest moim zdaniem najważniejszy!Bo jak wytłumaczyc przegrane(regularne)zawodników jednego stylu podczas gdy zawodnicy innych odnoszą zwycięstwa?To tak jak z pływaniem-zmierzą się dwaj zawodnicy, jeden płynie pieskiem, drugi kraulem!Który z nich wygra?Nietrudno przewidzieć!
  • 0

budo_zorro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 453 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gracie Camp.

Napisano Ponad rok temu

Re: Paweł Nastula vs A. Emalianenko - moim okiem

nie moge sluchac tych waszych wypowiedzi typu sambo jest gorsze bo renzo wygral z taktarovem

była to jedynie odpowiedź na stwierdzenie tego jegomościa że

Sambo = Fedor
BJJ = Mino

Wynik konfrontacji znamy.

więc o co ci chodzi yamahita, jak ktoś chce tego typu dyskusji jak chciał hoolxter to trzeba mu ją było zapewnić

To ja posuwajac sie waszym tokiem myslenia powiem ze japan pro wrestling > bjj bo sakuraba zloil wszystkich leprzych gracie

hehe no to ja z kolei powiem że Rickson Gracie złoił z kolei i to 2 razy Takadę, a jak już mówimy o Sakurabie vs BJJ to jako że ostatnio Arona zrobił mu z twarzy krwawą miazgę to jednak trzeba odwrócić ten znak i Japan Pro Wrestling < BJJ.
A co do złojenia wszystkich lepszych Gracie to jak widziałeś jego walkę z Roycem która nota bene mieści się na dwóch płytkach cd to wiesz doskonale że on przez większość walki nic tam nie robił w pierwszej i drugiej rundzie Royce tak go lał jak tylko mógł a Saku uciekał z głową i całym korpusem między liny i tam właśnie spędził kilkanaście minut walki całą swoją uwagę skupiając na tym by nie dać się obalić, inicjatywę przejął dopiero na koniec walki gdy Royce miał już kontuzjowaną nogę i nie mógł sie poruszać i wtedy faktycznie miał dużą przewagę.
Co do jego walki z Ryanem to nikt poza Ryanem nie wie chyba po co ta walka się odbyła skoro Ryan miał niesprawny bark i wyszedł na ring po tym jak zaaplikowano mu zastrzyki do tego barku.
Z Renzo walka też była wyrównana ale fakt faktem wygrał Sakuraba tuż przed koncem zakładając kimurę ze stójki.
A z Roylerem to był wałek bo w kontrakcie było zapisane że sędzia nie ma prawa przerywać walki a akurat Royler wychodził spokojnie z gorszych kimur więc został wychujany i tyle, a akurat w tej walce sakuraba miał faktycznie dużą przewagę i gdy by nie wałek sędziowski mógł by ją również wygrać.
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Paweł Nastula vs A. Emalianenko - moim okiem
Panowie, litości... Takie dyskusje nie gościły na tym forum już dobre dwa lata. O wyższości Świąt Wielkanocnych nad Bożego Narodzenia......
  • 0

budo_malkavian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Cracoviae

Napisano Ponad rok temu

Re: Paweł Nastula vs A. Emalianenko - moim okiem
nigdy nie cwiczylem sambo wiec nie bede sie wypowiadal o wyższości bjj nad nim ale faktycznie brazylijskie jest wysoce skuteczne 8)
  • 0

budo_isengrim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 246 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:MAOD Academy

Napisano Ponad rok temu

Re: Paweł Nastula vs A. Emalianenko - moim okiem
Zorro, to forum uporalo sie z syndromem "boskich, niepokononanych i przez sedziow wychujanych" Graciech ze dwa lata temu, nie zaczynaj od nowa...


Przy obecnym poziomie MMA jak cwiczysz tylko czyste bjj, albo czyste sambo to masz przej****** chocbys mial w dowodzie napisane "Helio Gracie". Aby miec szanse musisz trenowac pzekrojowo (Ja wiem ze pisze rzecz oczywista, ale jak widac nie dla wszystkich...)


W Polsce nie widze szans poprawienia czegokolwiek dla Pawla, trzeba isc na wschod, tam musi byc jakas cywilizacja :wink:


Peace brothers i czekajmy na nastepna walke
  • 0

budo_zorro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 453 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gracie Camp.

Napisano Ponad rok temu

Re: Paweł Nastula vs A. Emalianenko - moim okiem

Aby miec szanse musisz trenowac pzekrojowo (Ja wiem ze pisze rzecz oczywista, ale jak widac nie dla wszystkich...)

chyba pisząc nie dla wszystkich nie masz mnie na myśli :D

W Polsce nie widze szans poprawienia czegokolwiek dla Pawla

to i owo dało by sie poprawić ćwicząc z odpowiednimi ludźmi akurat byli by to ludzie zajmujący się BJJ pod kątem MMA, a z tego co wiem to Paweł przebywał chyba już jakiś czas w jednym z klubów na pomorzu

trzeba isc na wschod

na wschód chyba faktycznie najbliżej, ale nie jest to jedyne rozwiązanie

Zorro, to forum uporalo sie z syndromem "boskich, niepokononanych i przez sedziow wychujanych" Graciech ze dwa lata temu, nie zaczynaj od nowa...


nikt tu niczego nie zaczyna a o japońskich drukarzach (tj. sędziach) to chyba nikomu obeznanemu w temacie nie trzeba niczego wyjaśniać (a kto nieobeznany to niech za radą kolegi mgs ściągnie walkę Fedora z Aroną i wszystko będzie jaśniejsze
  • 0

budo_p-chan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 848 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Paweł Nastula vs A. Emalianenko - moim okiem
Ja powiem tyle... Że gdyby ta pani się za mnie zabrała to by było po mnie. :P
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Najwyraźniej jest zdecydowana... :o
  • 0

budo_yamahita
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Paweł Nastula vs A. Emalianenko - moim okiem
Tak jak napisalem liczy sie jednostka, bo teraz kazdy kto chce sie liczyc w mma trenuje przekrojowo i juz nie ma takich przypadkow jak za czasow pierwszych UFC ze jeden kolesi bierze drugiego do parteru a tamten typek pierwszy raz w takiej sytuacji sie znalazl i nie wie co to jest nawet balacha,wiec jak niby ma wygrac.

A Takada to naprawde "wielki japonski wojownik" hahahha , naprawde fenomenalny przyklad jak mozna przelezec cala walke i nic nie robic:D
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Paweł Nastula vs A. Emalianenko - moim okiem
Ja chce żeby ona mnie trenowała-w czymkolwiek :) Niekoniecznie w MA, ale najchętniej w parterze :) :) :)
  • 0

budo_singlaub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Paweł Nastula vs A. Emalianenko - moim okiem
Zeszliście na zbyt ogólny poziom i wyszło wam takie pierdolenie w bambus.
Konkretnie była mowa o słabej pracy gardą Pawła. Przecież nie poprawi tego na sambo, tylko na bjj.
Jednakże moim skromnym zdaniem (co pisałem na okrągło) powinien się skupić na GNP, czyli na porządnym nawalaniu mma. Obalać umie, teraz tylko nauczyć go zabijać ciosami w parterze i powinno wystarczyć na początek.
  • 0

budo_korniko
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:koszalin/szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Paweł Nastula vs A. Emalianenko - moim okiem
musi popracowac nad kondycja bo znowu umarl.
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Paweł Nastula vs A. Emalianenko - moim okiem
Moim zdaniem Nastula zaprezentował sie bardzo dobrze a podpowiedzi "na brzuch Paweł" nie byly wcale grupie bo za pierwszym razem tak wydostał sie z dosiadu a za drugim wprawdzie odklepał ale to nawet nie bylo duszenie. Co wiecej - podobała mi sie jego stójka, całkiem niezła jak na Judoke. Pomijam że ciosy nie robiły na Alexandrze większego wrażenie ale Alexander na 8 swoich zwycięstw 4 odniósł przez KO a jedno przez TKO a Nastula nieźle sie przed uderzeniami bronił i nie boksował wiele gorzej. Trzeba jeszcze dodać że gdyby nie lini gdy wyciągał balache....
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Paweł Nastula vs A. Emalianenko - moim okiem
Walczyl lepiej niz z Minotauro. Boksowac, to on raczej nie boksowal, tylko ladnie i szczesliwie unikal ciosow. Przegral, bo tak naprawde ma slaby... parter. Po prostu slaby parter. I tyle.

K_P
  • 0

budo_isengrim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 246 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:MAOD Academy

Napisano Ponad rok temu

Re: Paweł Nastula vs A. Emalianenko - moim okiem

Przegral, bo tak naprawde ma slaby... parter. Po prostu slaby parter. I tyle


8O 8O 8O W ktorym momencie? Zanim nie padl bez sil? 8O 8O 8O
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: Paweł Nastula vs A. Emalianenko - moim okiem

Przegral, bo tak naprawde ma slaby... parter. Po prostu slaby parter. I tyle


8O 8O 8O W ktorym momencie? Zanim nie padl bez sil? 8O 8O 8O


w kazdym momencie :!:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024