Skocz do zawartości


Zdjęcie

Paweł Nastula vs A. Emalianenko - moim okiem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
174 odpowiedzi w tym temacie

budo_popo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1035 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana
  • Zainteresowania:Iaido

Napisano Ponad rok temu

Re: Paweł Nastula vs A. Emalianenko - moim okiem
Kto to jest Przemek Matujaszek lub Wojnarowicz ? Jakies nowe polskie gwiazdy Pride ?


Tu nie chodzi o to, zeby z Nastuli zrobic mistrza kulanki, tylko aby nauczyc go kilku podstawowych technik, Alex dosiadl Nastule jak jakiegos laika, ktory w zyciu nie byl na macie.
  • 0

budo_marcus73
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 393 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Paweł Nastula vs A. Emalianenko - moim okiem

Po prostu Paweł ma swoje lata i obawiam się, że specjaliści od BJJ specjalnie dużo go tego parteru nie nauczą, on ma pewne przyzwyczajenia i sam już nie wiem co musi zrobić aby było lepiej :cry:


Są ludzie którzy wiedzą.

pozdro.


Oby tak było na Lucyfera i wszystkich Bogów Piekieł !!!
:)

Ja za Pawłem jestem całym swoim kamiennym i czarnym od nienawiści sercem,
bo nie jest przyjemnie jak kończysz karierę po 6 przegranych walkach ...

:evil: :evil: :evil:
  • 0

budo_remy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Paweł Nastula vs A. Emalianenko - moim okiem
Pytanie:
Może jakiś list otwarty do Pawła wystosujemy...
  • 0

budo_ryota
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 328 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Paweł Nastula vs A. Emalianenko - moim okiem
ok moze z MT przesadzilem ale i tak bardziej by mu sie to przydalo niz boks czy kopniecia z tae-kwon-do.
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Paweł Nastula vs A. Emalianenko - moim okiem
Na dużo mniejszych galach typu Coloseum czy Arena Berserkerów zawodnicy mają sekundantów z prawdziwego wrażenia a na najważniejszej gali świata naszemu jedynemu reprezentantowi złapanemu do dosiadu sekundant wrzeszczy: "dawaj Paweł dawaj" nie podpowiadając jak z tego dosiadu wyjsc. No co to kurwa jest ?? Przecież dobry sekundant to 10% sukcesu a ci wszeszczą Nastuli by zadał jakiś cios ręką gdy temu przeciwnik zakłada duszenie czy co tam
  • 0

budo_zlotyelf
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 624 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Feniks-Arete Rybnik

Napisano Ponad rok temu

Re: Paweł Nastula vs A. Emalianenko - moim okiem
Może Paweł mysli w ten sposób :
Jestem mistrzemparteru jestem tak silny z eniktmnie nie dojedzie - to po co mi ktos od parteru w narozniku? lepiej zbey ktos przypominał o napierniczaniu!

Może on tak rozumie to ?
  • 0

budo_ichal8
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Paweł Nastula vs A. Emalianenko - moim okiem
Jeśli Paweł naprawde tak rozumuje to niech lepiej juz teraz zakonczy swoja kariere :?
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Paweł Nastula vs A. Emalianenko - moim okiem
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Alexander: Walka z Nastulą to dla mnie zaszczyt, samo wyjście do ringu z taką legendą judo, mistrzem olimpijskim to wyróżnienie.
W trakcie negocjacji, myśleliśmy, że menager Nastuli się wycofa, bo kazdy kto oglądał moje ostanie walki, czuł że Nastula nie wytrzyma ze mną więcej niż 20 sekund. Zakatrupię go na ziemi. Dlatego tak bardzo się zdziwiłem, że Nastula walczył ze mną prawie 9 minut. Co więcej, gdyby nie liny to on wygrałby przez dźwignię. Chyba Bóg nade mn ą czuwał. Miałem dużo szczęścia!!! Ale, potem poczułem jak z Nastuli „schodzi powietrze”, puchną mu mięśnie i słabnie, wiedziałem ze teraz już jest mój.


Wypowiedz managera Aleksandra:
Manager Alexanrda, Vadim: Jesteśmy pod wrażeniem tej walki - ja, trenerzy i Fedor. Alexander jest obecnie, razem z bratem Fedorem, najmocniejszym zawodnikiem na świecie. Nikt nie przypuszczał, że Nastula wytrzyma więcej niż minutę, ( bukmacherzy płacili 1:8 ), a Nastula wręcz dominował. Jeszcze musimy przeanalizować tę walkę. Po tym, co pokazał uważamy, że Nastula jest wśród 5 najmocniejszych fighterów kategorii ciężkiej.

I jeszcze ciekawostka:
Vadim, manager Alexandra: Po tym, co pokazał Nastula, wierzę, że pozimom MMA w Polsce jest coraz wyższy. Chciałbym zorganizować w Sankt Peretsburgu mecz MMA Polska-Rosja, który wyłoni kolejnych zawodników z ambicjami na podbój Japonii.
  • 0

budo_isengrim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 246 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:MAOD Academy

Napisano Ponad rok temu

Re: Paweł Nastula vs A. Emalianenko - moim okiem

Panowie!

Kiedy wreszcie do Was dotrze, ze gdyby zamiast Pawła walczył np. Przemek Matyjaszek
lub Wojnarowicz to Alex by prawdopodobnie przegrał w pierwszych minutach a na pewno bałacha by weszła jak w masło!


Zostali by bardzo szybko znokautowani.


Najlepiej dopierdalac teraz Nastuli i kreowac sie na chuj wie jakich specow od treningu i walki. Wszystkim ktorzy tyle pierdola proponuje to samo co napisalem Karolowi Matuszczakowi po jego tekstach ze Pawel nic soba nie reprezentuje: Zawalcz lepiej w Pride, lub wytrenuj zawodnika ktory da lepsza walke.
Najwygodniej byc specem siedzac przed monitorem :evil:
  • 0

budo_isengrim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 246 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:MAOD Academy

Napisano Ponad rok temu

Re: Paweł Nastula vs A. Emalianenko - moim okiem
dubel
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Paweł Nastula vs A. Emalianenko - moim okiem
[quote]Alexander jest obecnie, razem z bratem Fedorem, najmocniejszym zawodnikiem na świecie[/quote]

Dużo się przechwala a w żadnej walce tego nie udowodnił :) Nie walczył chyba z nikim ze szcytów MMA(mowa oczywiście o Alexie, bo Fedor faktycznie jest jednym z najlepszych)A Nastula był jaknajbardziej w stanie go pokonać

[quote]Po tym, co pokazał Nastula, wierzę, że pozimom MMA w Polsce jest coraz wyższy. Chciałbym zorganizować w Sankt Peretsburgu mecz MMA Polska-Rosja, który wyłoni kolejnych zawodników z ambicjami na podbój Japonii.[/quote]

I to jest świetny pomysł-zdolnych zawodników w polsce nie brakuje, a taka promocja na pewno im pomoże!!![/quote]
  • 0

budo_singlaub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Paweł Nastula vs A. Emalianenko - moim okiem
Myślę że chcą podnieść wartość alexa takimi wypowiedziami.
  • 0

budo_mck
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Paweł Nastula vs A. Emalianenko - moim okiem

Nie badz smieszny 8O
Musze byc super pilkarzem, aby krytykowac Dudka, albo Beckhama? :>

Nie wlaczalem sie do dyskusji, bo uwazam ze mam za malo wiedzy aby co kolwiek napisac wartosciowe, nie bede powtarzal po innych...

Mysle jedynie, ze jesli Nastula chcialby osiagnac cos w Pride to by tak zrobil. Niestety raczej sie tak nie stanie. Brak mu motywacji, ma rodzine, kwitnacy interes, swoje lata. Powalczy jeszcze do konca kontraktu, wezmie co zarobil i da sobie spokoj...
  • 0

budo_zlotyelf
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 624 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Feniks-Arete Rybnik

Napisano Ponad rok temu

Re: Paweł Nastula vs A. Emalianenko - moim okiem
mck* - z całym szacunkie... pierdolisz, brak mu motywacji haha a to dla ciebeinie jest osiagnieciem samo wystartowanie w Pride? pochwal sie swoimi ociagniecami : |
bez sensu gadka
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Paweł Nastula vs A. Emalianenko - moim okiem

mck* - z całym szacunkie... pierdolisz, brak mu motywacji haha a to dla ciebeinie jest osiagnieciem samo wystartowanie w Pride? pochwal sie swoimi ociagniecami : |
bez sensu gadka


No wystartowanie jest wielkim wyrużnieniem!Tylko chuj z tego!Jak sie ma zbłaźnic i przegrac 5 razy, zebrać zabawki i domek...to ja wolałbym żeby w góle tam nie startował!Ale może jednak posłucha ludzi co się na tym znają(oby)i będzie 2:3 :D Tego jemu i sobie życze :)
  • 0

budo_isengrim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 246 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:MAOD Academy

Napisano Ponad rok temu

Re: Paweł Nastula vs A. Emalianenko - moim okiem

No wystartowanie jest wielkim wyrużnieniem!Tylko chuj z tego!Jak sie ma zbłaźnic i przegrac 5 razy, zebrać zabawki i domek...to ja wolałbym żeby w góle tam nie startował!Ale może jednak posłucha ludzi co się na tym znają(oby)i będzie 2:3 Tego jemu i sobie życze


Zblaznil to sie Akebono czy Zuluzinho (ktory wygral z Uszolem, a wedlug niektorych Uszol "zabilby Pawla :) )
Pawel zaprezentowal sie nienajgorzej debiutujac ze scisla czolowka swiatowego MMA.
  • 0

budo_singlaub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Paweł Nastula vs A. Emalianenko - moim okiem
Yoshihiro przestań, w żadnym wypadku Nastula się nie błaźni.
Pokazał swoje naturalne cechy jakimi są waleczność, szybkość, zwinność i siła.
Ale przez złą taktykę przegrywa i będzie przegrywał.
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Paweł Nastula vs A. Emalianenko - moim okiem

Zblaznil to sie Akebono czy Zuluzinho (ktory wygral z Uszolem, a wedlug niektorych Uszol "zabilby Pawla :) )
Pawel zaprezentowal sie nienajgorzej debiutujac ze scisla czolowka swiatowego MMA.


Wiem że Paweł walczył świetnie-w obu walkach, miał MOCARNYCH przeciwników(przynajmniej Mino, bo Alex był do pokonania) i nie ma tu mowi o żadnej kompromitacji, ale ja mówie o przypadku gdy przegrałby 5:0(a jak na razie to wszystko w tym kierunku zmieża :? )Tożto doprawdy na mistrza tego pokroju nie przystoi!!!
  • 0

budo_zorro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 453 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gracie Camp.

Napisano Ponad rok temu

Re: Paweł Nastula vs A. Emalianenko - moim okiem
Wszyscy kurwa pierdolicie jak stare eskimoski.
Nastula na pewno sie nie zbłaźnił, zbłaźnił to się w MMA Leko, Ken Kaneko :) czy Ramon Dekker w walce z Genki Sudo.
A co do jego szans na przyszłość to prawda jest taka że nie wygra z nikim dobrym bo w stójce go nie znokautuje, a samym sprowadzeniem do parteru się nie wygra.
Natomiast sam parter Pawła to akurat nie jest taki mocny w MMA jak sie niektórym wydawało że będzie.
Co do skladu jego narożnika i ogólnie całych przygotowań to jest to rzecz wymagająca dużych zmian.
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Paweł Nastula vs A. Emalianenko - moim okiem

Wszyscy kurwa pierdolicie jak stare eskimoski.Nastula na pewno sie nie zbłaźnił


Czytaj dokładnie
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024