Skocz do zawartości


Zdjęcie

Baton Training


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

budo_xiii
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Baton Training
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Chyba nie było.
  • 0

budo_marass
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Baton Training
fakt, dobra stronka. Swoja droga zastanawialo mnie zawsze to, ze dali ogolnodostepny kurs poslugiwania sie ta niebezpieczna bronia, ktora jest -jak przypuszczam- nielegalna w wiekszosci cywilizowanych krajow :roll:
  • 0

budo_ryszard jóźwiak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1149 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:VVD

Napisano Ponad rok temu

Re: Baton Training
Bez przesady my to oficjalnie pokazywaliśmy na stażach PZISM w Wawie - były w sumie 2 staże.
  • 0

budo_graf
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin-Niebuszewo

Napisano Ponad rok temu

Re: Baton Training
W sumie w tym podręczniku są raptem 2 uderzenia. I może lepiej aby posiadacze batonów mieli opanowane jego stosowanie w sposób "policyjny", niż żeby brali sie za ciosy w głowę, twarz, szyję.
  • 0

budo_marass
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Baton Training

W sumie w tym podręczniku są raptem 2 uderzenia. I może lepiej aby posiadacze batonów mieli opanowane jego stosowanie w sposób "policyjny", niż żeby brali sie za ciosy w głowę, twarz, szyję.


Podpisuje sie pod tym rekami i nogami :wink:
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Baton Training

W sumie w tym podręczniku są raptem 2 uderzenia. I może lepiej aby posiadacze batonów mieli opanowane jego stosowanie w sposób "policyjny", niż żeby brali sie za ciosy w głowę, twarz, szyję.

Masz całkowitą rację.
Nie udeżając w te częci ciała zabicie napastnika jest bardzo mało prawdopodobne.
Czy ktoś z was słyszał o śmiertelnym udeżeniu w inną część ciała?
  • 0

budo_graf
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin-Niebuszewo

Napisano Ponad rok temu

Re: Baton Training
Kentaur17- Pchnięcie (np kijem) w mostek jest niebezpieczne - choć nie wiem czy da sie to wykonać batonem.
a ciosie w genitalia też będziesz umierał :)
  • 0

budo_marass
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Baton Training
da się pchnac, da... no chyba ze ktos otworzy sprzeta i totralnie rozreguluje sprezyne
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Baton Training

Kentaur17- Pchnięcie (np kijem) w mostek jest niebezpieczne - choć nie wiem czy da sie to wykonać batonem.
a ciosie w genitalia też będziesz umierał :)

Baton to przecież nic innego jak metalowy kijek. Ale raczej nie wykonuje się pchnięć batonem (chociaż można dokręcić z tyłu batona końcówkę ) tylko się uderza jak np. gumową pałką.
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Baton Training
No a cios w jaja to wiadomo nawet piłką do nogi boli.
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Baton Training

da się pchnac, da... no chyba ze ktos otworzy sprzeta i totralnie rozreguluje sprezyne

Jaką sprężynę w batonie?
  • 0

budo_marass
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Baton Training
jak odkrecisz z tylu wieczko, to tam sa dwa sprezynujace listki, ktore sprawiaja, ze poszczegole segmenty nie rozsuwaja sie samoczynnie. Im bardziej te blaszki rozegniesz, tym wiekszej sily wymaga otwarcie teleskopa, ale tym mocniej blokuje sie on w pozycji rozlozonej
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Baton Training
ROZUMIEM. A CZY TO SKUTKUJE NAWET JAK ROZREGULUJESZ BATONA ODBIJAJĄ GO Z BOKU PRZY SKŁADANIU ?
  • 0

budo_of10
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Baton Training
Siemka ja wlasnie sie zastanawiam nad kupnem tego wspanialego sprzetu jaki mi polecacie i gdzie go w jakims sklepie w polsce najlepiej przez neta kupic?
  • 0

budo_marass
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Baton Training

ROZUMIEM. A CZY TO SKUTKUJE NAWET JAK ROZREGULUJESZ BATONA ODBIJAJĄ GO Z BOKU PRZY SKŁADANIU?


Wybacz ale nie rozumiem do konca pytania. Chodzi Ci o to czy da sie rozregulowac batona podczas skladania?
Raczej nie :wink: Ale gdyby jakims cudem sztuka ta komus sie udala, to sprezynke moze zawsze poprawic -nie widze problemu :D
Pozdro!
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Baton Training

Siemka ja wlasnie sie zastanawiam nad kupnem tego wspanialego sprzetu jaki mi polecacie i gdzie go w jakims sklepie w polsce najlepiej przez neta kupic?

Cieszę się że akurat tobie moge coś polecić.
Zacznę na forum a potem napiszę do Ciebie prywatną wiadomość bo znowu jakiś pajac będzie się przypierdalał że spędzam tu wiele godzin żeby się dorobić.
Podstawowe pytanie:
-chcesz amerykana: ASP czy Monadnock (są niepodważalnie najlepsze na świecie ale i cena jest mocna)- powinieneś kupując go uzyskać wieczystą gwarancje- miałem możliwość sprowadzania ich ze stanów ale klienta to niestety na nie trzeba ze świcą szukać
- Ja mam czeskie batony hartowane 16' 21' 26' i daje na nie 2 lata gwanacji na wszelkie uszkodzenia. Może je kupić [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ale tylko ja daję na nie gwarancje.
21'H 175
26'H 185 -militaria,kapiszon
Na allegro są po 140 i 150
Jeśli zdecydujesz się na któregoś z tych batonów to daj mi znać a sprzedam Ci go po cenie odpowiedniej do twojego podejścia do życia i rozumienia w jakich okolicznościach będziesz go używał.
Tu na forum z pewnością będą Ci polecali amerykany i nie będę zaprzeczał są najlepsze na świecie, ale ja zaopatruję dużą część ochroniarzy w Warszawie i nie narzekają.
Z resztą masz 2 gwarancji na wszelkie uszkodzenia a boton jest wymieniany na nowy a nie np. prostowany czy reperowany.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024