Skocz do zawartości


Zdjęcie

PVL Multi Maxx


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

EXPERTO

EXPERTO
 • Zabanowany(a)
 • PipPipPipPip
 • 14273 postów
 • Pomógł: 5
 • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
 • Płeć:Mężczyzna
 • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
  - Przyroda.
  - Kulturystyka.
  - Sztuki Walki.
  - Forum.
  - Samochody.
 • Staż [miesiące]:od 2003
 • Wzrost [cm]:188
 • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

PVL Multi Maxx
Multi Maxx to kompletny suplement zawierający 18 witamin i minerałów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania całego organizmu. Wystarczy 1 tabletka, by uzupełnić swoją dietę w witaminy – w takiej dawce, jakiej człowiek potrzebuje. Dodatkowo suplement zawiera cynk, który bierze udział w regeneracji i metabolizmie białek, kwasów tłuszczowych i węglowodanów oraz chrom, który pomaga stabilizować poziom glukozy we krwi.

- 18 witamin i minerałów
- Dodatkowa porcja cynku dla poprawy wzrostu masy mięśni i regeneracji po wysiłku
- Dodatkowa porcja chromu, by stabilizować ilość glukozy w krwiobiegu
- 100% dziennego zapotrzebowania!

Co to są witaminy i minerały?
Witaminy są to związki organiczne niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Witaminy nie są substancjami, które dostarczają energię. Ich podstawową rolą jest kontrolowanie reakcji chemicznych i procesów zachodzących w ciele człowieka. Witaminy często są elementami enzymów – substancji, które rozpoczynają bądź przyspieszają różne przemiany, takie jak na przykład budowanie lub rozbijanie tkanek, tworzenie energii z substratów energetycznych, odbudowa uszkodzonych komórek, przekształcanie jednej substancji w drugą (na przykład rozbijania aminokwasów dla uzyskania glukozy). Minerały z kolei pełnią funkcje zarówno budulcowe, jak i regulujące. Są niezbędne dla zachowania prawidłowej struktury tkanek (np. wapń w kościach) oraz są niezmiernie ważne dla prawidłowego funkcjonowania różnych układów (magnez dla układu mięśniowego i nerwowego, jod jest konieczny do produkcji hormonów tarczycy, fosfor jest niezbędny do gromadzenia i transportu energii, uczestniczy w przewodzeniu bodźców nerwowych itp.)

Czy warto brać większe dawki witamin, niż są zalecane?
Jeśli jesteś sportowcem, który ma bardzo intensywne treningi, można w pewnych okresach przygotowań stosować większe, niż zalecane, dawki witamin. Nie jest to jednak obowiązek. Nie wykazano żadnego znaczącego wpływu większych dawek witamin na poprawę osiągów sportowych. Nie oznacza to jednak, że nie trzeba stosować witamin wcale. Ważna jest ich suplementacja w normalnych dawkach. Multi Maxx to suplement zawierający witaminy i minerały dokładnie w takich dawkach, jakie są potrzebne trenującemu sportowcowi. Już 1 tabletka dziennie dostarcza dokładnie takich ilości witamin i minerałów, jakie są niezbędne dla zachowania dobrego zdrowia.

Co to znaczy, że witaminy są antyoksydantami?
Antyoksydanty to substancje, które zwalczają wolne rodniki. Wolne rodniki są to wysoce reaktywne związki tlenu, powstające podczas procesów spalania, które niekorzystnie działają na ludzki organizm – niszczą błony komórkowe oraz przyspieszają starzenie się ciała człowieka. Wśród witamin silnymi antyoksydantami są witaminy A, C oraz E. Hamują one aktywność wolnych rodników tlenowych, dzięki czemu zabezpieczają komórki ciała człowieka przed uszkodzeniem oraz ochraniają go przed nowotworami.

Skład:
Witamina A 800 μq
Witamina D 2,5 μg
Witamina B1 1,5 mg
Witamina B2 1,7 mg
Niacyna 23 mg
Kwas pantotenowy 7 mg
Witamina B6 2 mg
Kwas foliowy 200 mcg
Witamina B12 2 mcg
Witamina C 60 mg
Witamina E 10 mg
Wapń 160 mg
Magnez 100 mg
Fosfor 125 mg
Żelazo 5 mg
Miedź 2 mg
Cynk 9 mg
Chrom 120 mcg

Inne składniki:
Składniki kapsułki - żelatyna, woda oczyszczona. Może zawierać ślad stearynianu magnezu, dwutlenku sylikonu, mikrokrystalicznej celulozy lub maltodekstryn.

Sposób użycia:
Spożywaj 1 tabl dziennie rano do śniadania.

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.
Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019