Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bark River, czy zna ktoś produkty tej firmy??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

budo_yossar
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Bark River, czy zna ktoś produkty tej firmy??
Mam okazję kupić model Bark River Highland po bardzo okazyjnej cenie. Osobiście nie znałem tej firmy do tej pory, ich strona wygląda solidnie, ale...

Nie znam nikogo kto używał jej produktów.Zwłaszcza interesuje mnie czy rzeczywiście nóż ze stali A2 można kupić tak tanio - przeglądałem modele z tej stali znanych firm np. MOD i są sporo droższe dlatego wydaje mi się to podejrzane. Chyba, że tam się płaci za logo na nożu??

Dzięki, za pomoc
  • 0

budo_yossar
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bark River, czy zna ktoś produkty tej firmy??
dodam tylko, że cena tego noża to 300 PLN, a nie tak jak na stronie
  • 0

budo_fred
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 714 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wa-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Bark River, czy zna ktoś produkty tej firmy??
Jakbyy to powiedziec... Bark River to firma cieszaca sie raczej dobra opinia. Bardzo solidne noze za bardzo przyzwoita kase. Sama stal A2 do specjalnie high-endowych nie nalezy, to zwykla narzedziowka, z ktorej mozna zrobic naprawde bardzo dobry noz-przykladem moze byc chociazby seria OPR Chrisa Reeve czy noze Mission. A porownanie do MOD-a jest niezbyt trafione, bo te noze skierowane sa do zupelnie innego rodzaju klienta, i placisz w sporej czesci za ta megasuperhipertaktyczna huju-muju otoczke produktu. Inna sprawa jest to, ze produkty Bark River sa ogolnie duzo prostszymi technologicznie konstrukcjami niz u MOD-a, co nie oznacza ze Bark River robi gorsze noze. Stad bierze sie roznica w cenie.
  • 0

budo_yossar
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bark River, czy zna ktoś produkty tej firmy??
To pomoże mi się zdecydować, dzięki.

Porównanie do MOD`ów zrobiłem tylko i wyłącznie dlatego,że wiedziałem że też często używają A2 - osobiście nawet gdybym miał tyle kasy to bym nie dopłacił bo nie szukam noża taktycznego.

Jestem bardzo ciekawy jak to będzie z rdzewnością tej stali. Do tej pory w teren zabierałem taki większy folder (niby ze stali 440C) firmy Nieto - ale nadanie mu dobrej ostrości to była męczarnia.
  • 0

budo_kubek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 895 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Bark River, czy zna ktoś produkty tej firmy??
Bark River, to firma z wieloletnią tradycją i tak jak Fred napisał zupełnie nietaktyczna. Jeśli szukasz noża myśliwsko-leśno-turystycznego, to bardzo dobry wybór jest.
  • 0

budo_makato
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 996 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: Bark River, czy zna ktoś produkty tej firmy??
Gdzie dostałeś ten nożyk za 300pln?
  • 0

budo_yossar
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bark River, czy zna ktoś produkty tej firmy??
Właściwie to kupuję z 2 ręki - kumpel właśnie wraca z USA. Kupił nóż a w zasadzie używał go tylko do przyrządzania posiłków :D więc liczę,że jest w dobrym stanie.
Zapłacił za niego niecałe 100 USD w jakiejs promocji, więc specjalnie na tym nie straci ani nie zyska.

Swoją drogą ciekawi mnie ile by wyszło sprowadzenie takiego noża.Ale zakładam że musiałbym sporo dołożyć.

Może ktoś umie obliczyć - widziałem ten noż do kupienia za 80$ (w internecie) plus koszty przesyłki i VAT chyba też ;) nigdy nic nie sprowadzalem i nie wiem czy czegoś nie ominąłem.
Co prawda nie muszę sie tym martwić ale jestem ciekaw ile by to kosztowało w przybliżeniu.
  • 0

budo_pecado
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 797 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Bark River, czy zna ktoś produkty tej firmy??
Jesli sie nie pomyliłem to ok. 500 zł
  • 0

budo_kubek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 895 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Bark River, czy zna ktoś produkty tej firmy??
Za 500pln Bark River, to okazja jest.
  • 0

budo_yossar
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bark River, czy zna ktoś produkty tej firmy??
to w takim razie będę musiał jakiś flakon dołożyć :D za to że będę do przodu tyle kasy;
zresztą nie ma co się cieszyć na zapas - jak zobaczę jak się sprawuje to chętnie się podzielę uwagami (niestety na tes terenowy będzie musiał poczekać kilka miesięcy, bo w zimie raczej ciężko, a na narty go nie wezmę)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024