Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dobry klub dla dziewczyny


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
21 odpowiedzi w tym temacie

budo_foreveralone
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Dobry klub dla dziewczyny
Witam

Dwie kolezanki z mojego liceum poprosily dzisiaj mnie jako rzekomego znawce o dobranie im jakiejs odpowiedniej szkoly boksu/kickboxingu:). ja sobie tylko rekreacyjnie trenuje i w dodatku nie mam za duzego pojęcia o warszawskiej scenie boksu.Czy moglibyscie podac mi jakies dobre kluby(Dla dziewczyny !!!!) i Ewentualnie kontakt?

Preferowane miejsce :
Centrum/Zoliborz,Bielany,Bródno

Cel treningów :
oczywiscie zrzucenie na wadze,wzmocnienie sprawnosci i pewnosci siebie.
  • 0

budo_duncan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry klub dla dziewczyny
To jakaś paranoja :evil:

Masz tu ode mnie pare miłych, szczerych i motywacyjnych rad.

http://www.forum-kul...showtopic=79867

Masz nick "ForeverAlone" ...

...znajdź sobie chłopa, boks go nie zastapi, no chyba, ze tak cchesz go znaleźc, ale uprzedzam, ze w tym sporcie za dużo przystojnych romantyków nie ma....

Szkoda co nie? A haftować umiesz...?
  • 0

budo_miszczu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 285 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry klub dla dziewczyny

Masz nick "ForeverAlone" ...

...znajdź sobie chłopa, boks go nie zastapi, no chyba, ze tak cchesz go znaleźc, ale uprzedzam, ze w tym sporcie za dużo przystojnych romantyków nie ma....

Szkoda co nie? A haftować umiesz...?

:rofl: :rofl: :rofl: Od tych kompleksow czytac nie potrafisz juz poklon . ForeverAlone to CHLOP pytajacy o klub dla KOLEZANEK. Pozdro i wesolych swiat :lol:
  • 0

budo_gold_lion
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry klub dla dziewczyny
o qrfa sorry ale tu sie bardziej usmialem niz przy niejednym poscie w knajpie :lol: jeszcze ten wywod o przystojnych bokserach :lol: :lol:
  • 0

budo_seiryuu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry klub dla dziewczyny
bylo juz wiele tematow, ale polece po raz kolejny [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
cwiczy duzo dziewczyn i na grupie poczatkujacej i tej bardziej zaawansowanej, b. dobrzy trenerzy, dojazd tez latwy...

pzdr
  • 0

budo_brumek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 63 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź-JNW

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry klub dla dziewczyny
Smiejcie sie z Duncana ale choc ten troche sie minal z tematem postu to ma racje. Ja od niedawna cwicze MT i trenuje z parom dziewczynami i zauwazam ze:
1. Dziewczyny rozbijaja treningi smiejac sie i zartujac non stop np gdy maja walczyc miedzy soba
2. Dziewczyny bywaja bezlitosne tzn. gdy facet walczy z jakims duzo slabszym zawodnikiem to akcentuje swoja przewage ale nie dazy do zniszczenia przeciwnika natomiast dziewczyny jak juz walcza to zawsze daza zeby przeciwniczke czasem bezbronna wbic w ziemie
3. Gdy przyjdzie Ci ciwczyc z dziewczyna to jest troche glupio bo jak przywalic z calej sily dziewczynie w nos??
4. Dziewczyny ciwczace traca (dla mnie przynajmniej cala swoja urode) tzn. kazdy mezczyzna chce kobiety delikatnej zdbanej kochajacej a teraz jak widzi taka walczaca to zmiast delikatnosci widzi agresje zamiast urody widzi np podbite oko (widzialem paskudny widok) zamiast zadbania litry potu zamiast kochania nienawisc i zlosc
5. Taka dziewczyna chyba na sile chce cos udowodnic (sam nie wiem co) a co by nie zrobila i tak bedzie slabsza fizycznie od mezczyzn. No wiem po taki wywodzie moze kolezankom polecic albo haftowanie albo seks...

P.S Jak juz chca koniecznie isc na jakis sport walki niech ida na jakies kurty z serii nie daj sie napasc na ulicy to chyba bedzie najlepsze!

Poza tym jezeli chcecie byc mezczyznami kochane dziewczyny to marsz wydobywac wegiel zobaczymy jak Wam pojdzie lub nawet w pierwszej lepszej fabryce ustawcie sie na przekladanie workow np z tasmy na palete. Sadze ze pokutuje tu swojego rodzaju hipokryzja traktuj mnie jak kobiete i ustepuj mi nawet jak zachowuje sie jak facet (podejrzewam ze 99% z zawodniczek cwiczac z facetem by powiedziala do kolezanki: widzialas jaka swinia z tego kolesia bil mnie z calej sily). Ponad to kobiety ciwczace powinny wykonywac takie same ciwczenia jak facecie tzn facet 50 brzuszkow ona tez itd Zero jakiej kolwiek ulgi chcesz byc jak facet cwicz jak facet ( i przestn golic nogi :-P ). To samo z reszta sie tyczy kobie w wojsku czy policji. Moim zdaniem jest nie do pomyslenia aby kobiety mialy zanizane obowiazkowe ciwczenia fizyczne w imie tego ze sa kobietami. To chyba tyle ...moja narzeczona zajmuje sie szydelkowaniem i szczyci sie tym ze mi wleje (jakos zapomina o tym ze nie oddaje a jak oddaje to tak zeby nie bolalo) i dalatego sie z nia spotykam w dniu jakby mi powiedziala ze idzie na MA chyba bym sie zaplakal. Aha Waldemar Lysiak (taki pisarz bardzo dobry) pisal o wszelkich feministkach i innych wariatkach od rownouprawinia ze cierpia na syndorm "niedorzniecia" ja sie z tym zgadzam!
  • 0

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry klub dla dziewczyny
Współczuję. Ja raczej zgadzam się ze zdaniem sporej ilości psychologów, że słabe kobietki mdlejące w mocarnych ramionach swoich macho są preferowane przez facetów niepewnych swojej męskości, którym to znacznie podnosi ego. Dlatego też takim dużym powodzeniem cieszą się wśród podtatusiałych panów lolitki. Są takie "słodziutkie".
  • 0

budo_ogr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 120 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry klub dla dziewczyny
przeczytajcie dokladnie temat i pytanie!!!!
jakas krucjata tutaj sie odbywa???

nie jestem z wawy ale slyszalem o takim wlasnie klubie , niestety chyba juz nie istnieje to byl klub Salety , tam byl boks lub kick w sam raz dla dziewczyn.

coraz jest wiecej takich klubow , a w stolycy tym bardziej
  • 0

budo_glovkhan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:co skąd ?

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry klub dla dziewczyny

przeczytajcie dokladnie temat i pytanie!!!!
jakas krucjata tutaj sie odbywa???

nie jestem z wawy ale slyszalem o takim wlasnie klubie , niestety chyba juz nie istnieje to byl klub Salety , tam byl boks lub kick w sam raz dla dziewczyn.

coraz jest wiecej takich klubow , a w stolycy tym bardziej



:) jasne, tylko że karnet miesięczny w Fight klubie Salety, w najtańszej wersji to było coś ponad 1000 (tysiąc złotych) !!! Złota karta klienta w klubie Salety to był wydatek ponad 3000 zł :) Godzina zajęć z Saletą jako trenerem - 300 zł :)
To teraz już wiesz dlaczego w klubie tym trenował tylko sam Saleta :lol: i dlaczego klub ten już nie istnieje.

A wracając do tematu - jak dziewczyna chce, to niech trenuje!!!
W klubach kicka jest przecież podział na grupy zaawansowania, co się wiąże też z intensywnością treningów.
Nie każdy kto przychodzi przygotowuje się do zawodów i kariery zawodniczej!
Także wśród facetów wielu jest takich którzy przychodzą rekreacyjnie - poruszać się, pokopać. W moim klubie Muaya na "początkującej" jest np. "Pan Dyrektor" który z racji wykonywanej pracy nie może mieć za bardzo obitej gęby :) I kto mu broni trenować rekreacyjnie, na grupie początkującej ? Nikt!
Nie polecam Muay Thai dla dziewczyn, bo jednak kolana i łokcie w zestawie to trochę za dużo dla nich, ale kicka jak najbardziej. Z tego co się orientuję to lajtowy kick boxing jest w Pałacu Kultury. Pozdrowienia
  • 0

budo_gregbal
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Amsterdam/Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry klub dla dziewczyny

2. Dziewczyny bywaja bezlitosne tzn. gdy facet walczy z jakims duzo slabszym zawodnikiem to akcentuje swoja przewage ale nie dazy do zniszczenia przeciwnika natomiast dziewczyny jak juz walcza to zawsze daza zeby przeciwniczke czasem bezbronna wbic w ziemie
3. Gdy przyjdzie Ci ciwczyc z dziewczyna to jest troche glupio bo jak przywalic z calej sily dziewczynie w nos??

odpowiedz na punkt trzeci - patrz punkt drugi, czyli "jak facet walczy z jakims duzo slabszym zawodnikiem to akcentuje swoja przewage ale nie dazy do zniszczenia przeciwnika", zatem chyba i tak nie miales ochoty walic slabszego przeciwnika (kobiety) z calej sily? No chyba ze sam jestes bezlitosny... a przepraszam, zapomnialem ze bezlitosne sa tylko kobiety z punktu drugiego ;-)

Jak dla mnie nie ma problemu ile kobiet jest na treningu... pod warunkiem ze oprocz nich znajdzie sie jeszcze paru facetow zeby miec z kim posparowac.

A jakos u tych kobiet ktore chodza na treningi (boks) nie zauwazylem zachowan z p-tow ktore wymieniles.
  • 0

budo_foreveralone
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry klub dla dziewczyny
Duncan...............:)a co do nicka to na brak towarzystwa nigdy nie narzekalem.;) Moim zdaniem cwiczaca dziewczyna to nic zlego,Słoniak ma racje.Kazdy chlopak/facet ktory mial troche do czynienia z dziewczynami wie,ze jedynym modelem zwiazku zaakceptowalnym na dluzsza mete jest partnerstwo,gdzie nie ma miejsca na udawanie itd.Jezeli wiec moja dziewczyna sie poci to nie mowie "ble" bo to chyba naturalne, wiec jezeli chce cos cwiczyc to bardzo dobrze,byleby z głowa i u dobrego trenera.No ale nie zmieniajmy tematu, prosiłbym o jakies kluby ,Seiryuu podał jeden -napewno wezme go pod uwage , wiem też o kicku na awfie ,ktory prowadzi Bogdan Sawidzki rowniez dobry trener.ale wiecej adresow,jezeli mozna?
  • 0

budo_brumek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 63 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź-JNW

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry klub dla dziewczyny
Nie chodzilo mi o zabranianie dziewczynom walki chodzilo mi o to ze jest to nieodpowiednie miejsce dla nich...chca niech sie okladaja ja bym takiej kobiety nie chcial i tyle...czy nie wolno mi juz miec takiego zdania...
  • 0

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry klub dla dziewczyny
Oczywiście, że wolno. Ale nam wolno mieć inne. Temat był"które kluby polecacie?", a nie "co myślicie o kobietach ćwiczących boks?" Wystarczy zachować swoje zdanie dla siebie, albo założyć temat (po raz sto trzeci) "Co sądzicie o ćwiczących MA kobietach?". I tam im wtedy nawrzucać. A ja chyba nawet do niego nie wejdę, zeby mi się niedobrze od klarowności niektórych myśli nie zrobiło.
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry klub dla dziewczyny
http://www.forum-kul...showtopic=76928

przestancie gadac ze kobieta nie powinna cwiczyc MA bo mnie ten temat juz wkurza i drazni, znam taka ktora zrobila by niejednemu z dupy trabke
  • 0

budo_brumek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 63 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź-JNW

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry klub dla dziewczyny
Pewnie tak nie jedna dziewczyna by mnie pobila ale co to zmienia...
  • 0

budo_nekochian
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry klub dla dziewczyny
No nic nie zmienia :)
Napewno nie zmienia "faktu", że i tak by miała przerąbane bo kobieta powinna siedzieć w domu i szydełkować.
Za to, ze trenuję MA będe się pewnie w piekle smażyć.
------------------------
Trenuję muay thai i myślę, że jak dziewczyna złapie bakcyla (czyli, ze jej się to naprawde spodoba) to spokojnie "da rade". Te łokcie i kolana wcale nie są "takie straszne" dla kobiet jak się Panom wydaje ;) [trenuję w Prakongu, polecam, nikt tam z dziewczyn nie robi babochłopów- niestety ani to na Żoliborzu ani na Woli... :( ale jakby coś.... ;) ]

pzdr
  • 0

budo_duncan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry klub dla dziewczyny

No nic nie zmienia :)
Napewno nie zmienia "faktu", że i tak by miała przerąbane bo kobieta powinna siedzieć w domu i szydełkować.
Za to, ze trenuję MA będe się pewnie w piekle smażyć.
------------------------


Coś w tym jest...

..."Nawet świnka nauczy się wchodzić na drzewo kiedy ją chwalą"
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry klub dla dziewczyny

To jakaś paranoja :evil:

Masz tu ode mnie pare miłych, szczerych i motywacyjnych rad.

http://www.forum-kul...showtopic=79867

Masz nick "ForeverAlone" ...

...znajdź sobie chłopa, boks go nie zastapi, no chyba, ze tak cchesz go znaleźc, ale uprzedzam, ze w tym sporcie za dużo przystojnych romantyków nie ma....

Szkoda co nie? A haftować umiesz...?


te ducan szczerze Ci powiem ze bys juz dawno stad polecial bo nigdy wczesniej nie widzialem tego tematu, ktory podales i pierdól ktore tam wypisujesz bo napewno bym sie wlaczyl do rozmowy, i polecial bys wczesniej za te serowo-buraczano-kotletowe teksty, wez sie chlopaku lecz, poza tym to Twoje 4 konto na budo, rownie zalosne jak 3 pozostale (wos, WORNS 4 LIFE, WORNS, a teraz duncan) wiec zegnam pana ozieble, idz do psychiatry sflustrowany 15 latku, twoje kompleksy czuc nawet przez lacze internetowe.
  • 0

budo_szakalos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry klub dla dziewczyny
Poszukaj dziewczyno jeszcze Red Tigera, uczy kobieta, sporo dziewczyn uczeszcza.
Mozesz sobie pocwiczyc jak zalezy Ci na lokalizacji - PKIN.
  • 0

budo_nekochian
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry klub dla dziewczyny

No nic nie zmienia :)
Napewno nie zmienia "faktu", że i tak by miała przerąbane bo kobieta powinna siedzieć w domu i szydełkować.
Za to, ze trenuję MA będe się pewnie w piekle smażyć.
------------------------


Coś w tym jest...

..."Nawet świnka nauczy się wchodzić na drzewo kiedy ją chwalą"


Tak, tak, już się doczekać nie mogę :rofl:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024