Skocz do zawartości


Zdjęcie

Parkoure w Poznaniu!!!!!!!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

budo_konik17
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Parkoure w Poznaniu!!!!!!!!!
Jestem 17 letnim Poznaniakiem uprawiajacym z kumplami parkoure! :twisted: Szukam osob chetnych do wstapiena do naszego klubu! Strona to [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] :) Pozdrofka dla wszystkich :D
  • 0

budo_matgaw
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Poznania

Napisano Ponad rok temu

Re: Parkoure w Poznaniu!!!!!!!!!

Jestem 17 letnim Poznaniakiem uprawiajacym z kumplami parkoure! :twisted: Szukam osob chetnych do wstapiena do naszego klubu! Strona to [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] :) Pozdrofka dla wszystkich :D


Fajnie że nawet nie wiesz jak się pisze to co trenujesz :D
  • 0

budo_dam
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Niedaleka

Napisano Ponad rok temu

Re: Parkoure w Poznaniu!!!!!!!!!
A strona www to chyba na lekcjach informatyki była robiona. Nieczytelna i pełno błędów.
  • 0

budo_kubas§
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Parkoure w Poznaniu!!!!!!!!!
liczą sie chęci, a wy sie czepiacie :wink: poluzujcie
pzdr 8)
  • 0

budo_smoke
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1960 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Parkoure w Poznaniu!!!!!!!!!
pewnie poczytał chłopak, zobaczył moviesy na sieci, luknął sobie 'Yamakasi', potem wyszedł przed dom, pobiegał po krawężniku, poskakał na trzepaku i uważa się za traceura ;) ...

nie kompromituj się chłopcze, 'parkoure' co to jest ? :lol: jakbyś znał poprawną nazwę, to byś sobie wygooglał odpowiednie forum ;) ...

stronka mi nie śmiga pod IE ...
  • 0

budo_batmanhq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Parkoure w Poznaniu!!!!!!!!!
Hehehe nie ma to jak sie wstrzelic dobrze z pierwszym postem :wink: .
Mnie tez stronka pod IE nie chodzi , ale skoro "robiona na informatyce" ...
  • 0

budo_lionus
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stolica "Polski B"

Napisano Ponad rok temu

Re: Parkoure w Poznaniu!!!!!!!!!

stronka mi nie śmiga pod IE ...


Wcześniej śmigała, widać chłopaki wzięli się za poprawianie błędów :D

Początki są zawsze trudne:
- wrzućcie teksty do dowolnego edytora tekstu ze słownikiem, usuńcie błędy ortograficzne ('alkoCholik', itp.) i inne - 'jak cię widzą, tak cię piszą', pokażcie, że zależy Wam na ludziach, którzy to mają czytać
- albo zmieńcie nazwę działu 'Opisy tras' czy jak tam było na 'Blog' albo przestańcie pisać bzdety o tym, kto musiał iść do kościoła, a kto nie i dlaczego. Jak to się kurna ma do tematu?!
- mniej piszcie o tym jakie to z Was 'madafaki', za to skupcie się na sprawach merytorycznych
- przed zamieszczeniem w sieci fotek prywatnych garaży, po których biegacie, dwa razy bym się na Waszym miejscu zastanowił :)

Poszukajcie w sieci forów (forumów :?: ) dotyczących Waszego hobby (google, poza tym ktoś tutaj też podawał w którymś wątku odnośnik) i czytajcie, jak to robią inni.
  • 0

budo_konik17
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Parkoure w Poznaniu!!!!!!!!!
Smoke widze ze jestes bardzo madry tylko nie do konca! Jak widzisz parkoure pochodzi z jezyka francuskiego i gdyby nie bylo -e na koncu to bys czytal parkou a jak wymawiasz to mowisz parkour! We francuskim nie wymawia sie ostatniej litery! Wiec jak nie wiesz to sie lepiej wcale nie odzywaj!!! Bo widac ze nie miales stycznosci z francuskim! Po drugie jestes niby taki cwaniak i na terzpaku to ty sobie cwiczysz miesnie z dywanami, bo na nic wiecej cie nie stac! Jak nie wiesz co robie bo umiem duzo, np. salta, wallruna 4 steeps to lepiej siedz cicho! Bo moze jednak ty masz malo pojecia o tym co robisz!!! Bo widocznie jak sam skakales przez plotek to byl dla ciebie za duzy (5 centymetrowy) i zachaczyles nogami i upadles na glowe i to teraz obliguje! WIesz co ci powiem nigdy sie nie spotkalem z takim zachowaniem ze strony parkourowca! Jestes pierwszym i mam nadzieje ze ostatnim! I prosze nie oceniajcie mozliwosci grupy skoro nie wiecie jak co robimy!!!! Zastanowcie sie nad tym!!! :wink:
  • 0

budo_konik17
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Parkoure w Poznaniu!!!!!!!!!
Obecnie stronka zostala przeniesiona na strone [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]!!!
  • 0

budo_matgaw
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Poznania

Napisano Ponad rok temu

Re: Parkoure w Poznaniu!!!!!!!!!

Jak widzisz parkoure pochodzi z jezyka francuskiego i gdyby nie bylo -e na koncu to bys czytal parkou a jak wymawiasz to mowisz parkour!

No niestety nie masz racji :P Wiesz kto do David Belle? I jak on pisze tą nazwę? Myślisz, że to on wie lepiej czy może ty?

Jak nie wiesz co robie bo umiem duzo, np. salta

Jakie?

wallruna 4 steeps

steps

Bo moze jednak ty masz malo pojecia o tym co robisz!!!

Myślę, że on wie lepiej co robi niż Ty ;)

WIesz co ci powiem nigdy sie nie spotkalem z takim zachowaniem ze strony parkourowca!

Po 1. to raczej traceura ;)
Po 2. to kto Ci powiedział że on jest traceurem? ;)

Nie odbieraj mojego postu jako jechanie Tobie ale chodzi nam o to że Wasza strona jest trochę... niepoważna. Poprawcie to bo jak już ktoś wspomniał "jak cię widzą tak cię piszą".

Poza tym zupełnie nie rozumiem dlaczego na stronie piszecie, że możemy się z Was śmiać i Was to nie obchodzi, a nagle jak ktoś się zaczyna lekko naśmiewać to naskakujecie na niego jak nie wiem co? 8O

Jak dla mnie to jako traceurs zachowujecie się trochę niepoważnie... No i czy dobrze zrozumiałem, że skaczecie ludziom po samochodach? 8O Ech... dobra, już siedzę cicho :wink:

P.S. Parkour wymawia się "Parkur", albo coś zbliżonego. Ciężko to napisać. A cała nazwa to, jak zapewne wiecie, "Le Parkour".
  • 0

budo_nuevo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Parkoure w Poznaniu!!!!!!!!!
konik, co do francuskiej wymowy, to się mylisz. tym niemniej życze powodzenia w waszej dyscyplinie, jakkolwiek ją nazwiesz :)
  • 0

budo_kocyk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 996 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Parkoure w Poznaniu!!!!!!!!!
jestesmy swiadkami narodzin nowej odmiany :)
  • 0

budo_lionus
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stolica "Polski B"

Napisano Ponad rok temu

Re: Parkoure w Poznaniu!!!!!!!!!

Wiec jak nie wiesz to sie lepiej wcale nie odzywaj!!! Bo widac ze nie miales stycznosci z francuskim!


Spytam złośliwie - a czy Ty miałeś? Nie znam francuskiego, nie znam tej dyscypliny, jednak jeśli chodzi o nazwę to sądzę, że raczej ma rację jej pomysłodawca (założyciel?) D. Belle niż Ty.

Tyle czystej złośliwości, teraz konkrety.

1. Gdy już przenosiliście stronkę, mogliście poprawić błędy - nie zrobiliście tego, znak, że macie wszystkich czytelników tak naprawdę w d...
2. ‘Wasze’ zasady. Trzeba mieć niezły tupet, aby zerżnąć dużą część strony tytułowej (wspomniane właśnie zasady) z cudzej strony, do której w dodatku dajecie link. Tak się nie robi. Może oczywiście być też tak, że wszyscy to zerżnęli (i oni i Wy) co wszystkich stawia na bardzo wysokim poziomie moralno-intelektualnym :twisted:
3. Po cholerę zamieściliście te zasady, skoro i tak się ich nie trzymacie? Czyżbyście ich nie zrozumieli? A na stronie znalazły się metodą Ctrl-c, Ctrl-v bo fajnie wyglądają? Dowód na nieprzestrzeganie przez Was ‘Waszych’ zasad? Pkt. 7 ‘nie niszczymy podczas biegania murków płotów i innych rzeczy’ i cytat z Waszej strony: ‘AdiK mi zaczyna mowic ze idziemy skoczyc z malucha przez plot! No wiec leziemy i czekamy az wszyscy znikna z widoku! I siup ja po masce i przez plot a AdiK maska dach i plot!’.
4. ‘Zadzwonilem do jakiegos domofonu i nie wiedzialem ze narobi takiego chalasu! Wiec zaczelismy uciekac!’ - właściwie nie wymaga to komentarza... Nie zachowujcie się jak szczyle, to nie będziecie mieć później pretensji, że Was za gówniarzerię biorą.
5. Jeszcze a propos nazwy Waszej dyscypliny - Smoke jest głupi (sorry, Smoke :) ) Ty jesteś mądry, on nie zna wersji poprawnej, Ty oczywiście ją znasz. Skoro jesteś taki pewny swojej racji, to dlaczego na stronie macie różne wersje nazwy?

A teraz będę Wujek Dobra Rada:
- poprawcie w końcu tą (%#%$^$#@!!!) stronę
- zaglądnijcie na polskie forum o parkour (tutaj adresu nie podam - p. 15 regulaminu ;) znajdźcie sobie w googlach, jak wpiszecie POPRAWNĄ wersję nazwy to wyskoczy na samej górze) - tam macie choćby dział ‘Szukam ludzi’ i poddział ‘Poznań’. Znajdziecie dużo ludzi do Waszego klubu ;) . No i zobaczycie jak inni ćwiczą.

pozdrawiam i życzę rozwoju
  • 0

budo_ulrich
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Parkoure w Poznaniu!!!!!!!!!
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


To ścięło mnie z nóg 8O
  • 0

budo_konik17
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Parkoure w Poznaniu!!!!!!!!!
dobra wiem ze nazwa pochodzi od D. Belle! Ale nawet moja nauczycielka od francuskiego stwierdzila ze na koncu powinno byc -e! Ale mniejsza z tym! Mozna powiedziec ze to jest najmniej wazne! Wracajac do tematu stronki oczywiscie zrobimy poprawki! :-) Jednak nie moge zniesc jak ktos w brzytki sposob obraza mnie i nasza strone, w ktora wlozylismy wiele pracy pomimo tego ze nie jestesmy urodzonymi informatykami! Powiem wiecej co do tych zasad! Mamy kontakt z ta grupa i powiedzieli nam ze mozemy zapozyczyc od nich prawa! Wiec skorzystalismy! Widze ze Matqaw jest oki bo mi nie jedzie tylko mowi to co powinnismy zmienic i na 100% to zrobimy w njablizszym czasie! Podziekowania takze dla lionusa za dobre rady! Widac ze smoke'a nie nauczyli wychowania! :) W sumie mam nadzieje, ze jak zrobimy poprawki to sie spotkamy z lepsza opinia! Chyba narazie tyle co moge powiedziec! Dziekowka jeszcze raz wszystkim!
  • 0

budo_nuevo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Parkoure w Poznaniu!!!!!!!!!
zapytaj swojej pani od francuskiego jak wymówi słowa sur, mur, dur, coeur, couleur, bonheur.... i tak dalej 8)
  • 0

budo_kocyk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 996 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Parkoure w Poznaniu!!!!!!!!!
jak bedziecie szli znowu poskakac to wyslij mi wiadomosc, bo cos w te wasze opowiesci nie chce mi sie wierzyc to przyjade popatrzec, jak skaczecie z przedszkola etc. :lol:
  • 0

budo_konik17
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Parkoure w Poznaniu!!!!!!!!!
nie ma sprawy kocyk! Dla ciebie wszystko :D jak na Twoje zyczenie
  • 0

budo_konik17
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Parkoure w Poznaniu!!!!!!!!!
z pewnoscia zapytam spox
wiesz moglo sie zdarzyc ze ona sie pomylila i mi zle powiedziala
ale co ja wtedy zrobie
moze zaczne sie od zaraz przystosowywac do nazwy parkour
8O
  • 0

budo_konik17
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Parkoure w Poznaniu!!!!!!!!!
tej ale mam pytanko wy serio macie po 20- 22 lat
to ladnie :lol:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024