Skocz do zawartości


Zdjęcie

Parkoure w Poznaniu!!!!!!!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

budo_nuevo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Parkoure w Poznaniu!!!!!!!!!
edited .
  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: Parkoure w Poznaniu!!!!!!!!!
no nie dam rady...

(...)i zachaczyles nogami i upadles na glowe i to teraz obliguje!

pamietaj Smoke! upadles na glowe... jestes ZOBLIGOWANY!!!

Powiem wiecej co do tych zasad! Mamy kontakt z ta grupa i powiedzieli nam ze mozemy zapozyczyc od nich prawa!

mozecie zapozyczyc prawa, a podjebaliscie zasady... nieladnie... uwazajcie bo do was przyjda i was zobliguja.


8O :rofl:
  • 0

budo_matgaw
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Poznania

Napisano Ponad rok temu

Re: Parkoure w Poznaniu!!!!!!!!!
P.S. Dodam, że na tym pierwszym forum jakie w googlach wyskakuje jest straszny bałagan, dlatego polecam to drugie :) To na nim siedzą najlepsi tracuers w Polsce.
  • 0

budo_batmanhq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Parkoure w Poznaniu!!!!!!!!!
Chryste ...
Ja ci Konik powiem , ze nikt cie nie bedzie brał na powaznie jak bedziesz pisał TAAAkie bzdety z TYLOOOOMA błedami ( dysleksja czy co ? ) .
A rozwalił mnie text o domofonie heheh przypomniałem sobie jak chodziłem do przedszkola ... :D
  • 0

budo_batmanhq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Parkoure w Poznaniu!!!!!!!!!
Korekta :
Przeczytałem waszą strone i ide sie upić .... :?
  • 0

budo_mrbox
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Parkoure w Poznaniu!!!!!!!!!

tej ale mam pytanko wy serio macie po 20- 22 lat
to ladnie :lol:


a Ty serio masz te 17 lat-bo jakos mi sie nie chce wierzyc...moich zarzutow tu nie bede przedstawial bo wszystkie juz zostaly przez kogos tutaj napisane i nie bede powtarzal

pomysl zanim zaczniesz skakac...tyle :?
  • 0

budo_konik17
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Parkoure w Poznaniu!!!!!!!!!
tak mam serio 17 lat chodz trudno w to uwierzyc!!! i skacze juz teraz i nie zamierzam przestac nie jestem jakims frajerem!!!
  • 0

budo_smoke
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1960 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Parkoure w Poznaniu!!!!!!!!!

Smoke widze ze jestes bardzo madry tylko nie do konca! Jak widzisz parkoure pochodzi z jezyka francuskiego i gdyby nie bylo -e na koncu to bys czytal parkou a jak wymawiasz to mowisz parkour! We francuskim nie wymawia sie ostatniej litery! Wiec jak nie wiesz to sie lepiej wcale nie odzywaj!!! Bo widac ze nie miales stycznosci z francuskim! Po drugie jestes niby taki cwaniak i na terzpaku to ty sobie cwiczysz miesnie z dywanami, bo na nic wiecej cie nie stac! Jak nie wiesz co robie bo umiem duzo, np. salta, wallruna 4 steeps to lepiej siedz cicho! Bo moze jednak ty masz malo pojecia o tym co robisz!!! Bo widocznie jak sam skakales przez plotek to byl dla ciebie za duzy (5 centymetrowy) i zachaczyles nogami i upadles na glowe i to teraz obliguje! WIesz co ci powiem nigdy sie nie spotkalem z takim zachowaniem ze strony parkourowca! Jestes pierwszym i mam nadzieje ze ostatnim! I prosze nie oceniajcie mozliwosci grupy skoro nie wiecie jak co robimy!!!! Zastanowcie sie nad tym!!! :wink:


hehe, no comments :lol: ...
widzę, że Ci już wytłumaczyli ocb, mnie się nie chce głupich flamewarów prowadzić ...

Pozdrawiam
  • 0

budo_lionus
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stolica "Polski B"

Napisano Ponad rok temu

Re: Parkoure w Poznaniu!!!!!!!!!

tak mam serio 17 lat chodz trudno w to uwierzyc!!! i skacze juz teraz i nie zamierzam przestac nie jestem jakims frajerem!!!


Hmm - jakby to powiedzieć - obawiam się Koniku, że mrbox nie do końca miał na myśli to, co zrozumiałeś :) , ale nic to.

Dzięki Tobie poczułem jednak, że święta nadchodzą - to swojskie 'tej' mnie rozczuliło, chlip, chlip - na Wigilię jadę do domu, do Pyrlandii.

To ja się już wyłączam i pozdrawiam.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024