Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wysiłkowe zapalenie stawu kolanowego


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

budo_jehuchannach
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Wysiłkowe zapalenie stawu kolanowego
Wchodziłem do tramwaju i nagle stwierdziłem, że nie mogę zgiąć nogi. W szpitalu dowiedziałem się tylko tyle, że jest to wysiłkowe zapalenie stawu kolanowego - mimo iż zasypałem lekarza pytaniami, nie był zbyt rozmowny i prawie w ogóle informacji mi na ten temat nie udzielił. Później 3 tygodnie chodzenie o kulach, podczas kontroli usłyszałem jeszcze, że "łękotka prawdopodobnie tylko się podwinęła".

Byłbym wdzięczny, gdyby ktoś mi powiedział, skąd to zapalenie mogło się wziąć (wsiadałem do tramwaju) i czy mogą się z tym wiązać jakieś problemy w przyszłości, na co uważać, jak sobie ew. pomóc.

Pozdrawiam.
  • 0

budo_vampirek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wysiłkowe zapalenie stawu kolanowego
jak Cie tak niespodziewanie na 3tyg uziemilo to proponuje wydac te pewno nie cala stowe na dobrego specjaliste. a jak juz sam kombinujesz to raczej encyklopedii zdrowia czy czegos w tym stylu szukac, a nie pytania co mi jest.
  • 0

budo_jehuchannach
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wysiłkowe zapalenie stawu kolanowego
Nie kombinuję, tylko pytam. A co do stówy na specjalistę - nie każdy ową stówę posiada niestety.
  • 0

budo_jehuchannach
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wysiłkowe zapalenie stawu kolanowego
Cóż, odzwu za dużego nie ma...
  • 0

budo_mameha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 546 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Wysiłkowe zapalenie stawu kolanowego

Cóż, odzwu za dużego nie ma...


No, coż ... Odpowiedź na Twoje pytanie sprowadzałaby się do postawienia diagnozy, a tego nikt rozsądny tutaj nie zrobi. Chyba że zależy Ci na dyskusji rodem z magla:

- Bo, wiecie sąsiadko, mnie tak już trzeci miesiąc a to strzyka w plecach, a to pod łopatką, a to w barku ..
- No to pewnie macie pierdziela wędrującego ... ;)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024