Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7276 odpowiedzi w tym temacie

budo_batoniarz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kalisz

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
8) o widze ze przed momentem dales tego posta wiec mam pytanko.Czy ty kiedys dostales gazem Nato CS czy twierdzisz ze jest slaby bo jest tani?? 8)
  • 0

budo_gosc84
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
panie Diriz miał pangaz Nato cs ? że pan sie naśmeiwa z tego gazu ? ja miałem uzyłem i powiem efekt był powalajacy . Owego czasu były przypadki rozpylania tego gazu w szkole efekt też był powalajacy ileś tam uczniów w szpitalu ale działo na tyle ze cała szkoła załzawiona. Wiec o skutecznosci Nato cs tyle. Druga sprawa miotaczy gazcu cs pod nazwa RMG75 używa polska policja wiadome uzywaja na nacpanych pijanych i tak dlaej i jakos nie słychać ze gaz neizadaziałał jeśli są nei wierzacy neich spytaja policjantów o RMG75. Sprawa druga majac na myśli palną broń gazową pisze palną żeby neiktórzy nie mylili z plastikowymi pistoletami które w magazynku maja pojemniczek z gazem , były stosowane w nabojach oprucz prochu kryształki gazu cs , i jakos przez wiele lat nikt potraktwoany ta bronią nie smiał sie z jej skuteczności .Pewnie jes pan pod wrazeneim ze w jednostkach policji w U.S.A wycofuja gazy CS na żecz gazów pieprzowych , ale nei mysli pan z jakeigo powodu a powud jest taki gazy cs moga zpowodować w wiekszym stezeniu uszkodzenie wzroku i to tylko ten powud , ja nei bede sie rozczulał broniac sie gazem czy zrobei jakeimuś bandziorkowi krzywde czy nie dla mei najważniejsza jest skuteczna obrona, gaz Cs jednak pozostał w U.S.A na wyposazenieu elitarnych jednostek antyterorystycznych S.W.A.T im też zależy na skutecznosci a nie rozczulaja sie ze komus moga zrobić krzywde . Oczywiscie nie twierdze ze wszytkie gazy cs sa dobre bo zeczywiscie bywają niektóre słabo steżone nie twierdze też ze NATO CS jest najlepszy , moim zdaneim najlepszy jest FORCE 80 CS i taki zamierzam sobie sprawić .Ja nie oceniam broni po jej cenie ale po włąsnych testach i radze sie sugerować po wypowiedziach uzytkowników danego gazu a dla niedowiarka polecam wyciułąnei tych paru złotych i pryśneicie sobie tym w twarz jeśli nie jets pan sponsorowany przez jakąś firme produkujacą pizeprzówki Sabre czyinną zmienisz pan zdanie .Oczywiście nie powiem ze gaz pieprzowy jets bezuzyteczny oczywiscie sprawdza sie ale tylko i wyłącznei na psach ale te mei neiatakuja wiec nei jets mi potrzebny .życze powodzenia ztym 17% centowym pieprzem pozdrawiam i polecam zapoznanie sie z włąsnymi doswiadczeniami lub innych zaufanych osób co do danego produktu zanim pan go wysmiejesz a 2 polecma mały tescik kup pan za śmeiszne 15zł gaz defenol cs niby smieszny i rozpyl pan ciut sobie w lazience wtedy moze podyskutujemy ja uzywałem tego gazu na napastników i stweirdzam ze jest bardzo dobry ale znim pan go wysmieje polecma przetestowanei go moze być na sobie jeśli ejst pan niezależnym forumowiczem przyzna mi pan racje oczywiscie zgodze sie ze ma słaby zasieg nato ma nawet gorszy ale że jest holernei ostry to przyznam pozdrawiam nara
  • 0

budo_batoniarz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kalisz

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
:) sam widzisz ze kolega GOSC84 sie ladnie postaral to przeczytaj panie diriz :drinking:
  • 0

budo_diriz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

panie Diriz miał pangaz Nato cs ? że pan sie naśmeiwa z tego gazu ?
[..] zgodze sie ze ma słaby zasieg nato ma nawet gorszy ale że jest holernei ostry to przyznam pozdrawiam nara


powalajacy post, musze przyznac...

moze wiec po kolei, wdam sie w dyspute chociaz 10 razy byla juz o tym mowa:

1. nie mialem gazu nato cs, ale jego cena i wyniki w ronych testatch mowia same za siebie.

2. jakiego gazu uzywa polska policja wiem doskonale, ale nie widze zwiazku z mitaczem nato cs. w odpowiednich tematach o rmg na budo sa filmiki o tym jak rozne miotacze (bez wzgledu na rodzaj substacji drazniacej) nie dzialaja kompletnie na spryskiwanych.

3. bron palna gazowa ktora mam w domu i ktora przetestowalem na lewo i prawo ma w moim przekonaniu w porownaniu z jetprotectorem (czyli ta plastikowa zabawka) ma kilka zasadniczych wad, a najwieksza jest mozliwosc trwalego okalczenia przeciwnika, czego przy pomocy jetprotectora zrobic sie nie da.

4. rozterki moralne szefostwa amerykanskiej policji mnie nie intresuja, jak na razie to jestem pod wrazeniem czystej polszczyzny w panskim poscie.

5 .

jeśli nie jets pan sponsorowany przez jakąś firme produkujacą pizeprzówki Sabre czyinną zmienisz pan zdanie

:rofl:

6.

Oczywiście nie powiem ze gaz pieprzowy jets bezuzyteczny oczywiscie sprawdza sie ale tylko i wyłącznei na psach ale te mei neiatakuja wiec nei jets mi potrzebny

szczegolnie cos o tym moga wiedziec dwaj napastnicy ktorzy po tym jak spryskalem ich czarnym pieprzowym anti-hundem duszac sie przyklekli sobie troche.

7.

życze powodzenia ztym 17% centowym pieprzem

a dziekuje, na razie sprawdzil sie swietnie na ludziach i na psach

8.

jeśli ejst pan niezależnym forumowiczem przyzna mi pan racje

jak na razie nie widze ku temu najmniejszych powodow.

pozdro
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
gosc - sabre nie sa pieprzowe.
pozdrawiam
  • 0

budo_batoniarz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kalisz

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
:) mam pytanko:w jakich testach wypadly slabo????w ,,testach'' na ulicy sprawdzily sie dobrze z tego co wiem tyle ze napastnicy narzekali :)
  • 0

budo_diriz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

mam pytanko:w jakich testach wypadly slabo?


w takich, gdzie porownywane sa rozne rmg, i prosze nie pytac mnie o konkretne testy, bo jeden wkleilem i jak widze dysputant sie z nim nie zapoznal.
jesli opierasz sie swoich doswiadczeniach i przy pomocy tego miotacza udalo ci sie obronic no to w porzadku, nikt nie mowi ze tak nie jest, mi udalo sie to zrobic "psim" gazem i nie upieram sie ze jest najlepszy, bo nie jest (tak samo jak rmg NATO CS jest z dolnej polki tych produktow).
  • 0

budo_batoniarz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kalisz

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
:) Panie Diriz ciesze sie razem z panem
  • 0

budo_rene nożownik
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 99 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Powiedzcie, skąd taka popularność Walthera? Wydaje mnie się, że to są nowe produkty na rynku a ich skuteczność opieracie głównie na renomie firmy. Są drogie, ładnie opisane...ale czy w boju miał okazję już je ktoś sprawdzić?

Ja właśnie zamierzam zmienić prawie pustego już zelowego Cannona na coś nowego. Cannona sprawdziłem i na ludziach i na psach. Cóż- zawsze dawał mi trochę czasu na opuszczenie "gorącego miejsca"= w moim zatem mniemaniu działał. Może tylko 10, może 15 min. Nie wiem bo nie czekałem, żeby się przekonać. Pytam więc, w czym są skuteczniejsze Walthery albo Sabre? Jak to sprawdzacie? Używacie i patrzycie na efekty?
Pytam zupełnie serio.

DT MK-3. Słyszeliście o czymś takim? Co to za grupa gazów?
  • 0

budo_gosc84
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Panie Diriz nie miałem na myśli mówiac plastikowa zabawka jet protectora tylko pistolety plastikowe które w magazynku maja z wykły miotacz gazu . Ja nie dyskryminuje tu pańskich poglądów co do gazu pieprzowego każdy ma swój wybór i swoje przekonanie . Ja tylko zwróciłęm uwage ze nasmiewa sie pan z gazu Nato cs który jest produkowany przez intergas germany ta samą co pański anti hund . Nie stwierdziłem że to super gas bo zasieg skuteczny to gdzieś 60cm ale moim zdaniem jak kogoś nei stać na rmg za około 100zł to moze smiało ten gaz nato kupić bo jest dość ostry i da mu szanse na obrone . Druga sprawa nei twierdze ze Nato i policyjny RMG 75 ma ze sobą cos wspulnego ale stwierdzam zę obydwa zawieraja ten sam srodek drażniący . Nie twierdze też gaz pieprzowy który pan ma lub zamierza kupić nie działa .pozdrawiam ps Panie Mradu Sabre sa pieprzowe pisze ed peper albo OC a to jest pieprz
  • 0

budo_batoniarz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kalisz

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
:) człowiek dobrze gada dać mu mięty pozdro dla wszystkich ludzi ze świata
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
gosc - a o ktorych sabre mowimy? ja myslalem o red - one pieprzowe nie sa. sa z papryki.
pozdraiwam
  • 0

budo_mich123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z krainy deszczowców

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Przeczytalem ta dyskusje ze trzy razy, pierwszy raz kilka miesiecy temu, i gdybym mial sobie wybrac gaz, to dalej nie wiedzialbym jaki.

Powiedzmy ze interesuje mnie pieprzowy, najlepszy bylby chyba stozek. jaki wybrac, konkretnie????
Moglby ktos podsumowac ta dyskusje i napisac ktore omawiane gazy sa be a ktore cacy?
Widzialem w sklepie jakis gaz, bodajze Magnum 17% OC chyba, jakis hamerykanski policyjny, sprzedawca zachwalal, zachwalal rowniez equalizera. Ale jakos dla mnie na dziendobry koles nie wydal sie wiarygodny, raz ze tego equalizera chcial mi wcisnac malego cos kolo 10ml, a wczesniej jeszcze usilnie probowal mnie namowic na zel. na tym equalizerze zero informacji na temat skladnikow, koles mi powiedzial ze oprocz pieprzu daja tam chyba chilli.

Co z tymi sabre? jakie to w koncu? zele? stozki, mgly??? Pieprz, czy nie pieprz? czy w ogole warto je brac w porownaniu do innych dostepnych w sklepach?

pozdrawiam
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

koncowka postu

ja o sabre (red sabre - nie wiem czy to o tych samych gazach mowimy) wiem tyle ze dwoch podpitych, aresywnych gosci, byly w stanie wylaczyc calkowicie ze wszystkiego od pierwszych milisekund po dostaniu, do 40 minut, a podejrzewam ze i dluzej (pozniej juz ich nei widzielismy)
Pozdrawiam
  • 0

budo_batoniarz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kalisz

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
:) Najlepiej niech ludzie pisza o ich przezyciach z roznymi gazami i niech ocenia czy byl dobry itd i w ogole 8)

ps.wiem ze ledwo rozumiecie co ja tam nabazgralem ale co tam ;)
  • 0

budo_batoniarz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kalisz

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
:) co tu tak ucichlo???????

8)
  • 0

budo_batoniarz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kalisz

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Mam pytanie do ludzi ktorzy mieli Anti hunda .wiem ze to jest pieprzowy i ze jedni mowia ze mozna nim sie bronic przed ludzmi a inni ze tylko na zwierzeta.ale na allegro widzialem ze anti hund to niby mieszanka cs i cn czy ktos mial ten gaz i czy pisze tam jakie sa skladniki
8)
  • 0

budo_user_usunięty
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 366 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
ja taki gazem dostalem tylko ogrobine.piekło?o ..rwa jeszcze jak
  • 0

budo_batoniarz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kalisz

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
:D ale czy to prawda ze tam jest cs i cn czy nie??zreszta w gazie S&W podobno tez sa cs i cn
  • 0

budo_szymon247
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 267 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
mam okazje tanio kupic oc-17 magnum 90ml co sądzicie?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024