Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7276 odpowiedzi w tym temacie

budo_megasmig
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 648 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Mam 50 ml puissance ,z chmur tych co mam to najlepsze ciśnienie ma Walther nawet pod silny wiatr zmniejsza zasięg ale nie zawraca .Bojowo to przez ostatnie 4 lata użyłem gazu 5 razy chmurowego w tym 3 na psy u siebie na prowincji , a żelu nigdy, raz mało brakowało użyłbym uzi bo miałem akcje ze złodziejami w tramwaju. :D
  • 0

budo_pumakp
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Ja mam puissance 75ml chmurke i ciśnienie ma rewelacyjne, ale jednak wole żele, dalej lecą i bezpieczniej. Wie ktoś czy w inter-arku ma puissance w żelu teraz?
  • 0

budo_megasmig
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 648 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Ja wole chmurke ale szanuje też żel ,zależy od okoliczności i jak komu wygodnie. W interarku byłem 4 dni temu i mieli OC 9000 i Puissance 90 , ale nie zwróciłem uwagi czy to żel , czy jak to określają Francuzi ,,ciężki gaz '' :D
  • 0

budo_pumakp
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
I jakie ceny? OC 9000 ciekawe :twisted:
  • 0

budo_megasmig
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 648 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Ceny OC9000 identyczne jak puissance tej samej wielkości , OC9000 jest w postaci żelowej.Np 50 ml 45 zł.
  • 0

budo_kubas§
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Panowie, dostałem wyczerpującą odpowiedź z miotaczegazowe.pl w sprawie gazów UDAP, ten sklep rzeczywiście na poważnie ludzi traktuje, bo szybka odpowiedź i konkretna. Niestety nie mam dobrych wieści. zresztą załączam maila:


Co do marki UDAP to na dzień dzisiejszy mam informacje odonośnie tego, że firma nie chce wysyłać swoich produktów poza USA. W Europie jest ich przedstawiciel (rumuńska firma zajmująca się sprzętem dla myśliwych) jednak na dzień dzisiejszy posiadają jedynie gazy "na niedźwiedzie".
Po zapoznaniu się z ich cennikiem mogę powiedzieć, że ceny w hurcie są ponad dwukrotnie wyższe niż w sprzedaży detalicznej w USA. Przykładowo cena jaką mógłbym zaoferować np za ok. 10 uncjowy pojemnik z pokrowcem to około 250 zł brutto i to przy naprawdę minimalnej marży.
Jeżeli jednak byłby Pan zainteresowany marką UDAP to proszę o produkty, którymi byłby Pan zainteresowany i być może zbierając kilka zamówień uda się sprowadzić jakąś ilość na zamówienie.
W każdym razie na dzień dzisiejszy muszę zrezygnować z wprowadzenia UDAP do stałej oferty.



A i dostałem wymiary frontiersmana - ok 22 cm na 6cm. Zna ktoś może adres z takimi kaburami? Czy trzeba szyć samemu :) :) :)
Pozdrawiam,
  • 0

budo_megasmig
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 648 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Z tego co się orientuje to tylko jeden ich miotacz 100 ml ma 3% kapsaicyny ,pozostałe umieszczone na ich stronie to standard jak w sabre , a nawet słabe gazy o stężeniu 1000000SHU .Sądze że 15-20 sztuk tego miotacza rozeszło by się chyba wśród nas. Pozdrawiam.
  • 0

budo_pingwindaboss
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Co do kabur gaśnicowych to WSZYSTKO obecnie na rynku to sa tanie poliestrowe kondony po zawyżonych cenach niestety, do tego zamykane na rzep...

Jezeli do przenoszenia "firmowo" to mogę polecić mój patent:
Kieszeń na telefon/gps specops (Odcięte dno, doszyta taśma z napem) Szybkie i ciche a koszt 45zł za całość.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

(Mam dejavu czy już nie postowalem tego rozwiązania)

Możesz spróbować uderzyć też na forum orkana jak byś chciał coś custom z cordury - tak by się trzymało.
  • 0

budo_megasmig
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 648 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Aha jeszcze co do gazów UDAP to zobaczymy co odpisze hot spray bo oni sprowadzają gazy z USA , a miotacze gazowe tylko wyszukują europejskich dystrybutorów tych gazów np. foxa mają od europejskiego dystrybutora.
  • 0

budo_axel1
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Szkoda liczyłem na wprowadzenie udap do stałej oferty :cry: ale możne chodziarz uda się te kilkanaście miotaczy zamówić ja tak dwie sztuki chętnie wezmę oczywiście te najmocniejsze o 15% 3000000 shu o pojemności 3,1 oz 90g czekam na info jak coś w tej sprawie sie ruszy
pozdrawiam :!:
  • 0

budo_artiss
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Ja też bym z chęcią zamówił. Orientowałem się wszelkimi możliwymi sposobami, ale póki co nic konkretnego ustalić się nie udało :X Jakby ktoś z Was miał jakieś info gdzie można nabyć to dajcie znać w tym temacie.
  • 0

budo_pumakp
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Ciekawe czy w realnych cenach to sprowadzą.
  • 0

budo_pumakp
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Mam pytanie, czemu na tej stronie piszą, że ten gaz jest tylko dla policji itp? W Polskim prawie nie ma podziału gazów na gazy dla cywili i mundurowych.
  • 0

budo_kamikazee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 512 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

http://www.bestgun.pl/policyjny-gaz-obronny-pieprzowy-rmg-rsg-2000-zelu-65ml-p-722.html

Mam pytanie, czemu na tej stronie piszą, że ten gaz jest tylko dla policji itp? W Polskim prawie nie ma podziału gazów na gazy dla cywili i mundurowych.

Bo tak go sprzedaje dystrybutor na Polskę
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Za taką cenę wolę kupić 2 x Sabre Red Crossfire.
  • 0

budo_piesciarz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Jakis tam podzial jest jakby cie patrol legitymowal i znalazl u ciebie RMG 75 to na bank by ci go zabrali poniewaz nie byl on dopuszczony na rynek cywilny :D co do tego miotacza produkowanego przez Force i Puissance (pepper 9000) gaz konkretny kolega psiknal na wsi na dyskotece koles caly pomaranczowy bardziej niz po PM czy sabre wymiotlo go na dobre 30 min polecam moze niedlugo uzyje gasniczki ARM ll :)
  • 0

budo_radnus
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 423 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan kurwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

Jakis tam podzial jest jakby cie patrol legitymowal i znalazl u ciebie RMG 75 to na bank by ci go zabrali poniewaz nie byl on dopuszczony na rynek cywilny :D

LOLŁEM!
  • 0

budo_rafalq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 297 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pomorze

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
I co z tego, że ,,nie był dopuszczony na rynek cywilny" skoro żaden przepis nie zabrania jego sprzedawania ponieważ jest to dalej RMG. Jeśli tak uważasz to powinieneś mieć jakieś podstawy, więc przedstaw chociaż jeden paragraf na którym mogliby bazować policjanci którzy zarekwirowaliby miotacz.
  • 0

budo_megasmig
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 648 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Z tego co ja się orientuje to firma IDC sprzedaje ten gaz tylko mundurom ijest to zastrzeżenie producenta ,w Polsce zrobili wyjątek dla rsg 3 i pozwolili importerowi sprzedawać go cywilom.Ja na ten gaz się nie napalam , w razie co kupi mi go znajomy ochroniarz z licencją .Za 100 to może już raczej powiększe kolekcje o Mace Night guard defender do kupienia w spyshopie. Pozdrawiam. :D
  • 0

budo_radnus
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 423 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan kurwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

firma IDC sprzedaje ten gaz tylko mundurom

ta taki HŁYT marketingowy.....

rsg3 jest słabe, wiec policja chyba by podziekowała
  • 0

budo_megasmig
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 648 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Polska używa bodyguarda LE czyli 10 % oc /1,33 kapsaicyny , używa tego niemiecka ale policjant wiadomo nie musi mieć super gazu ma jaszcze pałke , paralizator ,pistolet ,kolege z patrolu i w razie co wsparcie .Znajomy ochroniarz tego używał (rsg 3 ) i mówił żę działa w miare pod warunkiem że nie jest zimno ,i trafi się dokłanie w oczy.U mnie na prowincji kolega jest ochronirzem na wielkiej dyskotece disco polo na 3 tys. ludzi , wypróbowali dużo gazów. :D
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024