Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7276 odpowiedzi w tym temacie

budo_pingwindaboss
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
A skoro o nowościach, jakie zdanie macie o [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ? (poza tym że mały :P )
Ja merdam ogonem że mały fogger w końcu jest :] A co do sabre to jak ktoś pisał - mi to wygląda na obejście angielskich przepisów i nie mam pojęcia po co sprowadzali to, "przestraszy i chwilowo oślepi" - pfff...
  • 0

budo_adamooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
TW 1000 to gówno,kiedyś sobie nim walnąłem to moze zamkneły mi sie oczy na minute a pewnie jakbym bardzo chciał to bym otworzył.Aż dziw ze hotspray to gówno sprzedaje :lol: Za darmo bym tego nie chciał
  • 0

budo_fedormajk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 436 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

Ważność gazu sprawdza sie w trakcie zakupu
Reklamacja raczej nie będzie uznana.
Chyba że po cichu naślesz na nich kontrolę w trakcie której okaże sie, że maja przeterminowane gazy z podobną albo identyczną datą ważności jak twój. W sumie to teraz wszystko zalezy od dobrej woli sklepu. Moze im się faktycznie przydażyła jakaś koncówka magazynowa.

Zazwyczaj mnie bawisz,ale teraz spadłem z krzesła :lol: psim obowiązkiem sklepu jest sprawdzadz daty ważności i powinni nie dość ze wymienić to dać 2-gratis za debilną pomyłke(lub celowe działanie)bo gaz przeterminowany może kosztować kogoś zdrowie,to nie zepsuty snickers ze zje i dostanie srania,tylko użyje nie wystrzeli i straci zęby.A gaz mu wymięnią na 100% a na jego miejscu nawrzucałbym kierownikowi tego burdelu nazywanego sklepem bo jego obowiązkiem jest wiedziedz co sprzedaje.
P.S inna sprawa ze kupił gaz 25ml co pewnie nie skończy sie dobrze i nigdy nie zrozumiem co ludzie mają z tym kupowaniem bezuzytecznych malenstw.


Skoro słusznie uznajesz ,że ważność gazu jest taka ważna to trzeba tym bardziej ją sprawdzać w trakcie zakupu. Proste. Za gapowe się płaci. Nie wiem dlaczego masz do mnie pretensje. To moje zdanie. Jak mi na czymś zależy ( zdrowie moje i rodziny) to sprawdzam 5 razy. Mam gdzieś ,że innym nie zależy albo są zwykłe gapy. Takie jest życie. A my tu jestesmy po to, żeby nieuczciwych sprzedawców wskazywać. Przecież nie pisałem, że sklep jest w porządku.

radnus: a mnie irytuje twoja głupota a może tylko roztargnienie . I plizz nie płacz tu więcej nad rozlanym mleczkiem . Zrób sobie tym gazem testa. Tu na forum wielu lubi takie fajerwerki. :)
Poza tym : wg mnie Fox 5.3 Cone 60ml
mocna chmura, i b.dobry zasięg. Pewnie im się trafił przeterminowany :)
  • 0

budo_radnus
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 423 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan kurwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Nie wiem o czym Ty pierdolisz..
tak, to mnie irytujesz, ale ja nie mam żadnego przeterminowanego gazu i swoje sprawdziłem, przy okazji pokazując Wam.
Zastanów się następnym razem zanim zaczniesz mnie atakować i zmyślać głupoty...
  • 0

budo_adamooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Fedor nie mam do Ciebie pretensji :D poprostu miałem inne zdanie i je wyraziłem :) szacun
P.S zgadzam sie ze takie sklepy jak [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] trzeba piętnować
  • 0

budo_fedormajk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 436 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

Nie wiem o czym Ty pierdolisz..
tak, to mnie irytujesz, ale ja nie mam żadnego przeterminowanego gazu i swoje sprawdziłem, przy okazji pokazując Wam.
Zastanów się następnym razem zanim zaczniesz mnie atakować i zmyślać głupoty...


Heh faktycznie to nie tobie ten gaz sprzedali OK, ale i tak bez sensu lamentowałeś w temacie co sklep powinien a co nie powinien sprzedawać, no jak dziecko małe bo sam wiesz jak jest. Wg mnie nie ma sensu kolegi z tym gazem kierować do rzecznika itp bzdury bo tylko czas straci I to chciałem powiedzieć. Zdrowy rozsądek nie powinien cie irytować :)

Dobre sklepy były tu wymienione a kto chce kupować w innych to niech sprawdza wszystko łącznie z resztą w kasie i terminem przydatności "do spożycia" :) Zreszta lepiej wszystkim patrzeć na ręce. Ja tak robię. Raz nie sprawdziłem .... to był majonez .... nie będę wam opowiadał :)
  • 0

budo_fedormajk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 436 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

Fedor nie mam do Ciebie pretensji :D poprostu miałem inne zdanie i je wyraziłem :) szacun
P.S zgadzam sie ze takie sklepy jak [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] trzeba piętnować


Powinniśmy piętnować nie tyle sklepy ale konkretnie ich złą obsługę , zachowanie i zwyczaje. I co ważne, musi być to prawda
Pamiętajmy bowiem o prawie aby w tym pietnowaniu na zabrnąć czasem za daleko i nie narobić sobie przy okazji problemów prawnych bo cytuję:

"Pomawianie na forach internetowych może zostać zakwalifikowane jako przestępstwo, o którym mowa w art. 212 par. 2 kodeksu karnego. Osoba, która za pomocą środków masowego komunikowania pomawia inną osobę, instytucję, osobę prawną o takie postępowanie, które może poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania, popełnia przestępstwo zagrożone karą grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat dwóch."

BTW: Tylko się radnus kolego znowu nie irytuj proszę :)
  • 0

budo_adamooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
tyle w temacie militaria :) o zadnym naciąganiu mowy nie ma,wystarczy poczytać opinie w internecie.Fedor ten gaz Sabre co był wczesniej pokazany jako cone to serio stream?bo podoba mi sie sposob miotania gdyz jest bardzo podobny moim zdaniem do Uzi a więcej Uzi kupić nie zamierzam :-) [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_fedormajk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 436 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

http://www.ceneo.pl/283-0a
tyle w temacie militaria :) o zadnym naciąganiu mowy nie ma,wystarczy poczytać opinie w internecie.Fedor ten gaz Sabre co był wczesniej pokazany jako cone to serio stream?bo podoba mi sie sposob miotania gdyz jest bardzo podobny moim zdaniem do Uzi a więcej Uzi kupić nie zamierzam :-) [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Przypomnij link z tym SABRE bo wypadło mi z głowy. Dla mnie to gdyby leciał tak jak na tym filmie to bardzo by mi pasowało:


Przy okazji zobaczcie taką kaburę - genialna:

  • 0

budo_kamikazee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 512 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
marny test Sabre Red - Stream w breloczku i ALS TOP COP - Cone

  • 0

budo_adamooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Link podałem pod moim postem,tu ponownie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
A ta kabura genialna,ciekawe czy mozna gdzies dostac :? a co najważniejsze chroni gaz,mój ostatnio cały sie powgniatał na sankach :) (tak mam 28 lat) :) ale po piwku sanki fajna sprawa :D
  • 0

budo_piczon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 160 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Czy oc-17, uzi i fox w strumieniu ze wzgledu ze maja identyczny szeroki wylot pryskaja podobnie (tak jak na filmikach foxa)?
  • 0

budo_rafalq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 297 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pomorze

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Co do uzi się nie wypowiem bo nie miałem, jednak do OC-17 i FOX-a tak. Fox ma szerszą dyszę niż OC, niewiele ale jednak.
  • 0

budo_kamikazee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 512 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

Czy oc-17, uzi i fox w strumieniu ze wzgledu ze maja identyczny szeroki wylot pryskaja podobnie (tak jak na filmikach foxa)?

Uzi to jest to samo co Smith&Wesson
A tu test Uzi
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_nosferatu_usunięty
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Witam. Dzisiaj przyszedł do mnie zamówiony Police Magnum OC-17 z hotspray.pl Na spodzie puszki widnieje data 08/10/2009. Chciałbym się upewnić czy to aby na pewno data produkcji a nie przypadkiem termin ważności? Czy ktoś się orientuje w tej sprawie?
  • 0

budo_marone
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 117 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

Witam. Dzisiaj przyszedł do mnie zamówiony Police Magnum OC-17 z hotspray.pl Na spodzie puszki widnieje data 08/10/2009. Chciałbym się upewnić czy to aby na pewno data produkcji a nie przypadkiem termin ważności? Czy ktoś się orientuje w tej sprawie?

To jest data produkcji.
  • 0

budo_nosferatu_usunięty
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

To jest data produkcji.

OK, wielkie dzięki. W sumie jak składałem zamówienie to jeszcze sam na wszelki wypadek do nich pisalem, żeby dali mi gaz z możliwie najdłuższą datą ważności, po to aby uniknąć jakichkolwiek przekrętów.
  • 0

budo_marone
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 117 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Pojawiły się nowe filmiki na yt :D




  • 0

budo_kamikazee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 512 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Sabre Red Stream


Screamer :lol:


First Defence
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Ćwiczenia akademi policyjnej
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Sabre Red Crossfire
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_fedormajk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 436 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

Pojawiły się nowe filmiki na yt :D




No i juz się zakładam. Na pierwszym dostał co najmniej Foxem a na drugim jak widać zwykłym SABRE co widać i nie słychać :)

Witam. Dzisiaj przyszedł do mnie zamówiony Police Magnum OC-17 z hotspray.pl Na spodzie puszki widnieje data 08/10/2009. Chciałbym się upewnić czy to aby na pewno data produkcji a nie przypadkiem termin ważności? Czy ktoś się orientuje w tej sprawie?

To jest data produkcji.


Zgadza się czyli musi tam być napisane BORN ON:08/10/09 Zgadza się? Czyli będzie ważny przez jakieś 3 lata od tej daty. Wg mnie podziała dłużej ale ja nie ryzykuję. Kupuję nastepny po kilku latach.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024