Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7276 odpowiedzi w tym temacie

budo_piesciarz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ?? 8O
  • 0

budo_nosferatu_usunięty
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

Zgadza się czyli musi tam być napisane BORN ON:08/10/09 Zgadza się?

Nie. Nad datą znajdują się jakieś 3 literki: M.F.G. (albo A.F.G. - nie jestem do końca pewien, bo literki są trochę niewyraźne). Jeżeli to pierwsze, to zdaje się, że to skrót od manufacturing, co oznaczałoby, że to data produkcji, choć mogę się mylić.
  • 0

budo_fedormajk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 436 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

http://www.asmc.de/ru/New-Items/Replacement-cartridge-Jet-Protector-JPX-p.html ?? 8O


Tak czy inaczej dwa razy z tego strzelasz i spierd...sz. Obyś trafił bo aż kusi żeby tym strzelać z wiekszej odległości. Na wymianę wkładu czasu zwykle nie ma.Ale przy dużym wietrze może się sprawdzić.

Zgadza się czyli musi tam być napisane BORN ON:08/10/09 Zgadza się?

Nie. Nad datą znajdują się jakieś 3 literki: M.F.G. (albo A.F.G. - nie jestem do końca pewien, bo literki są trochę niewyraźne). Jeżeli to pierwsze, to zdaje się, że to skrót od manufacturing, co oznaczałoby, że to data produkcji, choć mogę się mylić.


No tak ale i tak wg mnie to data produkcji bo na PM z USA nigdy inaczej nie piszą - nie mylić z naszym ulubionym dystrybutorem PM INTER-ARKiem , który podaje datę ważności ale to juz inna historia.
  • 0

budo_marone
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 117 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

Pojawiły się nowe filmiki na yt :D




No i juz się zakładam. Na pierwszym dostał co najmniej Foxem a na drugim jak widać zwykłym SABRE co widać i nie słychać :)


Nie ma co się zakładać filmiki są opisane-na pierwszym fox, a na drugim sabre RED
Co u Ciebie oznacza zwykły sabre ? 5.0/5.5 ?
  • 0

budo_marone
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 117 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Sory za post pod postem :) ... ale jeszcze jedno co do PM Nosferatu - to jest na 100% data produkcji, poszukaj na etykiecie powinno być napisane "EXPIRATION 10/2011" i to będzie data ważności. :D
  • 0

budo_nosferatu_usunięty
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

ale jeszcze jedno co do PM Nosferatu - to jest na 100% data produkcji, poszukaj na etykiecie powinno być napisane "EXPIRATION 10/2011" i to będzie data ważności. :D

Hehehe, miałeś rację, nawet co do samej daty (10/2011). ;) Wcześniej nie otwierałem blistra na wypadek reklamacji, ale widzę, że można go spokojnie otwierać i zamykać bez jakichkolwiek śladów naruszenia opakowania. Zmyślne. :D

PS Swoją drogą wygląda na to, że PMy mają tylko 2 lata ważności. :?
  • 0

budo_piesciarz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_fedormajk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 436 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

Pojawiły się nowe filmiki na yt :D




No i juz się zakładam. Na pierwszym dostał co najmniej Foxem a na drugim jak widać zwykłym SABRE co widać i nie słychać :)


Nie ma co się zakładać filmiki są opisane-na pierwszym fox, a na drugim sabre RED
Co u Ciebie oznacza zwykły sabre ? 5.0/5.5 ?


No tak zgadza się i muszę poprawić wypowiedź. Myslałem o SABRE 5.0 bo Sabre Red@ zawsze ma te przyzwoite 10 % i 1,33% capsaicinoids.
  • 0

budo_piesciarz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Koledzy wczoraj stalem w takim lokalu na miasteczku akademickim....gdzies tak kolo pierwszej przyszlo 4 kolesi zaczeli sie sadzic....do lokalu prowadza dlugie schodki.......jeden z nich zaczal isc do nas z lapami dostal KO stozkiem tak krotko i tylko lekkko oczy zmrozyl....zachwile dawac kor... a ja no to chodz.......i co...?? 8O 8O 8O typ z 3 metrow probuje na zagazwoac nato 8O ja na slepo zaczalem batonem walic i od kolezki dostal taka 3 sek chmurke podczas ktorej normalnie wchodzil do nas i nie robilo to a nim wrazenia.....gdy juz zostal zglebiony zabralismy mu puche NATO oczywiscie caly lokal wybiegl na dwor bo caly gaz do srodka wlecial......jakies 10 minut pozniej przyjechal solid i zaczeli sie z nim uzerac i co......dostal od mojego koleszki jeszcze Walterem Pro Secur tym nowym w strumieniu chwile sie podusil i zaraz oczy tylko zalzawione.....wiec nie warto kupowac tego KO i Prosecura...zaluje,ze nie wzialem z domu PM :?
  • 0

budo_adamooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Skoro dostał "lekko"Ko to co sie dziwić że w sumie nic mu nie było,to nie jest gaz najwyższych lotów :) nie wiem jak ten "nowy"walther" płyn,stary działał kozacko ale tylko po centralnym trafieniu w oczy,trafiłeś centralnie?A przy okazji jeśli ktoś myśli ze ten nowy walther "żel"leci tak fajnie jak stary czerwony "żel"to sie rozczaruje,mniejszy zasięg i wieksza chmura.
P.S a przy okazji tamten pajac to jakiś znawca :) wałić nato z takiej odległości :lol: :lol: :lol:
  • 0

budo_piesciarz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Zbilem go wlasnie za ten gaz.....no z 3 metrow cos tam z daleka bylo widac,ze leci dopiero jak sie rozeszlo to poczuliscmy:) i cala sala....a najgorsze sa takie sytuacje...jak wczoraj.....siedze na gosciu bo czekamy na solid i policja oczywiscie w h.. widzow ja na nim leze i sie szarpie z nim a jakas pacjentka podchodzi i ona musi wejsc do lokalu bo kurtke tam ma to ja mowie to masz siadz na typie potrzymaj go a ja ci przyniose..... 8O 8O 8O co za ludzie
  • 0

budo_fedormajk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 436 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

Zbilem go wlasnie za ten gaz.....no z 3 metrow cos tam z daleka bylo widac,ze leci dopiero jak sie rozeszlo to poczuliscmy:) i cala sala....a najgorsze sa takie sytuacje...jak wczoraj.....siedze na gosciu bo czekamy na solid i policja oczywiscie w h.. widzow ja na nim leze i sie szarpie z nim a jakas pacjentka podchodzi i ona musi wejsc do lokalu bo kurtke tam ma to ja mowie to masz siadz na typie potrzymaj go a ja ci przyniose..... 8O 8O 8O co za ludzie


Nie wiem jaką agencję reprezentujesz ale skonczycie kiedyś jak Zubrzycki :)
  • 0

budo_shadow
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siemianowice Śląskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Witam,
przeczytałem kilkadziesiat tych postów i toche rozne opinie na temat gazów, kazdy ma swojego faworyta widze ;-)
wiec moze ktoś pomoze mi w dokonaniu wyboru.

Potrzebuje gaz dla siebie i dziewczyny, koniecznie jako breloczek bo ma byc przy kluczach, nie jestem zadnym ochroniarzem ani nic w tym stylu wiec bedzie uzyty w ostateczności, dlatego ma byc na stałe przypiety do kluczy.
Patrzyłem na te małe sabre i czytam was ze niby mocne i wystarczajace.

Moze jakies inne sensowne propozycje ?? koszt jednego to ok 30-35 zł
  • 0

budo_marone
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 117 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
To może ja :D

Rozumiem, że czytałeś opinie na temat breloczków?(mówie tu o gabarytach gazów)...ale pewnie czytałeś.
Więc ja gdybym był już na 100% nastawiony na breloczek za takie pieniądze to brał bym sabre red.
Gdyby były dostępne PM w breloczku to kupiłbym właśnie PM - bo pewnie cena też była by niska jak to jest w przypadku sabre.(mówie tu o PM z United States of America)

A najlepiej zrobisz jak dołożysz troche kasy, przełamiesz się i kupisz Police Magnum OC-17 stożek mgły 60 ml (puszka wcale nie jest duża, a masz dosyć gazu żeby psiknąć pożądnie)

Takie jest moje zdanie, wybrałem/doradziłem jak dla siebie :) Pozdrawiam.
  • 0

budo_ghostek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

Koledzy wczoraj stalem w takim lokalu na miasteczku akademickim....gdzies tak kolo pierwszej przyszlo 4 kolesi zaczeli sie sadzic....do lokalu prowadza dlugie schodki.......


Jeśli stoisz w lokalu na "V" to wyrazy współczucia :) Nigdy nie zrozumiem idei dobicia się w lokalu wśród ludzi, a nie u siebie ze znajomymi. I w sumie to mam podobne pytanie jak Shadow - chcę kupić gaz dla panny, Red Sabre znam i widziałem w akcji. Orientuje się ktoś czy dostanę go - ewentualnie coś lepszego :-) - w Lublinie ?
  • 0

budo_kamikazee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 512 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_adamooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Po co ten link?gazy tam maja cieniutkie a PM podróba :? ostatnio wyskoczył do mnie pies z zębami bo jakiś debil furtki nie zamknął i zarwał z około 2 metrów moim przeterminowanych o miesiąc S@W :) fajna reakcja,pies stanął uciekł i pare metrów dalej tarł łapami o pysk a potem pyskiem o trawe,w sumie miałęm bo SM dzwonić aby właścicielowi tej "posesji"przypieprzyli mandat,ale sobie odpuściłem,podejrzewam ze pies sie zastanowi dwa razy na przyszłość zanim będzie chciał kogoś pogryżć.Pozdro
  • 0

budo_piesciarz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Wczoraj odprowadzalem koleszke na przystanek z kilkunastu metrow zobaczylismy goscia jakies 2 metry wlosy spiete w kucyk krotkie biale spodnie jak szpitalne i japonki.Gosc jak psychiczny do nas podbija i zaczyna sie sadzic....odemnie dostal Hi MAXEM caly pomaranczowy i nagle otwiera oczy i do mni"taki kor.. kozak jestes" i leci na mnie,koleszka wjechal mu w nogi i go na glebe ja dolecialem i PM dobra chmure w niego potem mu guma poprawilem.....po 10 sek gosc wstaje i normalnie otwiera oczy.....zaden gaz nie zrobil na nim wrazenia.... 8O myslalem,ze sie zalamie......po Hi Maxie z niego cieklo i mimo to otworzyl oczy wiec nie ma opcji zebym nie trafil idealnie w oba 8O jedynie to moj koleszka nie widzial za duzo bo go ta chmura powalila
  • 0

budo_adamooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
dziwne,chyba ze psychiczny i na prochach,ale to i tak nie powinien otworzyc 8O rozumiem ze uciekliscie bo nie ma co "z cyborgiem"walczyc :)
  • 0

budo_adamooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Coraz bardziej przekonuję sie do (żelu,płynu),z ponad 2 metrów(podejrzewam że dalej też by doleciał bez problemu) pięknie pokryło pysk psa i zadziałał zajebiście,czy chmurka np PM by doleciała?nie wiem :o Coraz cieplej więc płyn na twarzy szybciutko paruje więc śmiem twierdzidz ze celowanie w oczy nie jest tak ważne jak w zimie.Chyba zaufam Fedormajkowi,który "chwali" PM płyn za gruby strumień i zamówię :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024