Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7276 odpowiedzi w tym temacie

budo_rafalq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 297 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pomorze

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Ten filmik to USA tam policja może sobie na takie coś pozwolić...a w Polsce byłaby afera na całego, a tabloidy aż kroiłyby okładki....
  • 0

budo_schtruntz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 909 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

Ku przestrodze. Zamiast gadać i łapać za ubranie od razu sypać !!! A jak widzimy już nóż to tylko ..... spierd...ć jak najdalej bez względu na stopień i służbę.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

ano spierdalać,
chyba, że akurat z jakiegoś powodu nie można, lub akurat trzeba pomóc osobie trzeciej,

to zdarzenie miało miejsce bardzo blisko mojego miejsca zamieszkania....
tylko potwierdziło moje codzienne zwyczaje, mianowicie od dawna nie wychodzę z domu bez batona i gazu, by choć trochę zwiększyć swoje szanse, gdyby mnie to spotkało,
pierdolę prawo, które mi tego zabrania [baton]
  • 0

budo_piesciarz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Panowie kolega sie zdecydowal gdyby chcial ktos jeszcze to jest 6 szt 4 oz. DPS X-Stream Range Flip Top Spray(135zlszt.) oraz 2 szt. DPS 1 LB Magnum Foam Unit(gasniczk w formie pianki) 200 zl szt. :) :) :) chetnych prosze o kontakt na priv
  • 0

budo_froggio
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
słuchajcie mam dwa pytania ;)

- na ile sekund strzalow wystarczy wg was PM 60ml stozek mgly ?
- czy wy tez nie dostaliscie paragonu w paczce z hotspray ?


i mieliscie racje , 60ml pm'a jest bardzo poreczna ;) w sumie faktycznie nastepnym razem mozna celowac w 90ml :)
  • 0

budo_rafalq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 297 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pomorze

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
ok. 5-8 jednosekundowych strzałów.

Ja nie dostałem paragonu.
  • 0

budo_kamikazee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 512 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

I teraz pytanie, czy ściągał ktoś z Was 'głowice' z gazu?
Dwa kawałki plastiku są zespojone na stałe ze sobą!
Domyślam się, że nie będzie to łatwe, boję się uszkodzić gaz, jak i ew. wybuch byłby nieprzyjemny:D
Wielka szkoda też ładować tam na siłę foxa, tracąc w ich przypadku porządną głowicę, patentowany spust i przemyślaną dyszę...

Nie ma problemów ze ściągnięciem głowicy trzeba ją tylko naciąć ostrym nożem na łączeniu 2 połówek.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_gregor44
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Wczoraj 11.02.2010 otrzymałem gaz UZI 120ml zakupiony w Militaria.pl był w promocji ale nigdzie nie mogłem odczytać terminu ważności czy produkcji pod głowicą znalazłem 071410 jeśli to jest termin ważności to promocja czy nie ale to chyba przegięcie by taki stary gaz sprzedawać ciekawi mnie jakie są wasze doświadczenia w tym temacie czy inne sklepy też sprzedają gazy pod koniec terminu ważności nie informując o tym na swoich stronach i jakie sklepy polecacie
  • 0

budo_viniciuss
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 299 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Niestety jest ważny tylko do połowy lipca. :evil:
  • 0

budo_zółtodziób
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Militaria.pl znane jest z wciskania klientom ciemnoty. Jak przeczytałem o tych promocyjnych cenach Uzi, od razu pomyślałem że mają pewnie jakąś śmieszną datę ważności i jak widzę miałem niestety rację. Ktoś kiedyś na budo wysnuł hipotezę, że miotacze w militaria.pl to tzw. leżaki magazynowe kupowane za psie pieniądze na wyprzedażach w USA i stad te krótkie terminy ważności. Sam gaz jest w porządku. Wczoraj oddałem kontrolny strzał ze S&W (data ważności upływa w marcu) - ciśnienie wciąż świetne, płyn śmierdzi jak należy :)

Poważne sklepy to hotspray.pl, kaliber.com.pl i military.pl, we wszystkich niedawno były dostawy więc terminy ważności gazów powinny być długie
Pozdrawiam
  • 0

budo_zółtodziób
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Sorry za posta pod postem - mój fox green z hotspray ma datę produkcji 8 września 2009; producent zaleca wymianę po 3 latach od daty produkcji, więc miotacz ma jeszcze grubo ponad 2,5 roku przed sobą.
Pozdrawiam
  • 0

budo_radnus
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 423 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan kurwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

Niestety jest ważny tylko do połowy lipca. :evil:

Mogli poczekać do lipca i sprzedawać jako świeżo wyprodukowane :) :)

PS.
pamiętajmy, że jest to tylko umowna data i zapewne posłuży Ci długo;)
  • 0

budo_rafalq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 297 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pomorze

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Heh, inne miotacze jak DPS czy mace mają 5 lat i podobny skład, podobną bazę..więc wydaje mi się, że data przydatności zależy od kaprysu producenta-ja mam RMG 75, ma 25 lat i działa jak nowy..
  • 0

budo_fedormajk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 436 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

Wczoraj 11.02.2010 otrzymałem gaz UZI 120ml zakupiony w Militaria.pl był w promocji ale nigdzie nie mogłem odczytać terminu ważności czy produkcji pod głowicą znalazłem 071410 jeśli to jest termin ważności to promocja czy nie ale to chyba przegięcie by taki stary gaz sprzedawać ciekawi mnie jakie są wasze doświadczenia w tym temacie czy inne sklepy też sprzedają gazy pod koniec terminu ważności nie informując o tym na swoich stronach i jakie sklepy polecacie


Przegieli. Trudno przyjac datę 14 lipca 2010 ( 071410) jako datę produkcji więc dostałeś stary gaz. NA niektórych z USA jest podana data produkcji ( Born on ..... ) oraz Expired czyli do kiedy ważny. Niesłuchaj nikogo kto ci będzie wmawiał, że przeterminowany gaz jest taki sam jak nowy. Może być częściowo skuteczny ale pewności działania juz nie będziesz miał.
  • 0

budo_adamooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Typowa zagrywka militaria.pl :? ja mam ich dwa gazy,1 kupiłem z 14 miesięczną datą ważności a o drugi to był bój ze sprzedawcą debilem bo mi podał chyba z 7 miesięczną datą czy coś takiego,ale poprosiłem o najdalszy z "półki' i miał 2 lata ważności :) a kolo coś tam zaczął sie mieszać ze i tak po psiknięciu rok itp.Właśnie ze względu na ich podejście więcej gazu tam nie kupie choć uważam ze są super.
P.S a jako ciekawostka opinie o sklepie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] negatywnych 2 razy więcej :)
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_uel
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

Wczoraj 11.02.2010 otrzymałem gaz UZI 120ml zakupiony w Militaria.pl był w promocji ale nigdzie nie mogłem odczytać terminu ważności czy produkcji pod głowicą znalazłem 071410 jeśli to jest termin ważności to promocja czy nie ale to chyba przegięcie by taki stary gaz sprzedawać ciekawi mnie jakie są wasze doświadczenia w tym temacie czy inne sklepy też sprzedają gazy pod koniec terminu ważności nie informując o tym na swoich stronach i jakie sklepy polecacie


Jeżeli cena była dobra to zrobiłeś dobry interes, bo te UZI 120ml i bez promocji sprzedawane mają niewiele dłuży okres przydatności :D Z reguły Militaria.pl ma taką zasadę: czym większa pojemność tym krótszy okres przydatności. Z tego powodu średnio się tam opłaca kupować wersję 120ml.
  • 0

budo_gregor44
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Dzięki za szybkie potwierdzenie moich przypuszczeń jedno jest pewne Militaria.pl wpisuje sobie na czarną listę ten UZI 120ml to mój pierwszy zakupiony gaz więc skoro ważność ma tylko do połowy lipca jaki proponowali byście dokupić dodatkowo myślę o jakimś ok. 60ml

Pozdrawiam
  • 0

budo_viniciuss
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 299 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Kup sobie Sabre Crossfire MK3.5, PM OC-17 60ml, albo Foxa 60ml.

Zastanawiałem się kilka dni temu czy nie kupić Uzi, bo to jest dobry i sprawdzony przeze mnie w boju gaz - no ale dziękuję za takiego starocia. Podobnie jak Fedormajk uważam, że przeterminowany gaz należy wyrzucić lub zużyć do celów treningowych.
  • 0

budo_adamooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Uzi to świetny gaz(moim zdaniem najlepiej miota spośród wszystkich gazów jeśli chodzi o problem między wyborem cone czy stream),ale z taką DW to raczej dla osoby,która na pewno go zużyje np.na bramce itp.ale ich cena w promocji 59zł na 90ml za gaz z półroczną DW to żart :evil: raczej na pewno tak robią że kupują za bezcen z krótką DW a u nas trzepią kase bo to niemożliwe że im gdzieś w magazynie zalegały bo oni ciągle mają braki magazynowe a w sklepach na półkach po 3 sztuki Uzi max.
  • 0

budo_mikhal
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

Typowa zagrywka militaria.pl :? ja mam ich dwa gazy,1 kupiłem z 14 miesięczną datą ważności a o drugi to był bój ze sprzedawcą debilem bo mi podał chyba z 7 miesięczną datą czy coś takiego,ale poprosiłem o najdalszy z "półki' i miał 2 lata ważności :) a kolo coś tam zaczął sie mieszać ze i tak po psiknięciu rok itp.Właśnie ze względu na ich podejście więcej gazu tam nie kupie choć uważam ze są super.
P.S a jako ciekawostka opinie o sklepie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] negatywnych 2 razy więcej :)
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Dzieki .. a juz mialem robic tam zakupy. Poszukam innego sklepu :wink:
  • 0

budo_zółtodziób
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

.ale ich cena w promocji 59zł na 90ml za gaz z półroczną DW to żart :evil: .

Dla mnie to raczej bezczelne robienie klienta w ciula. :? Za 59 zł można kupić markowe Sabre Red z datą ważności 4 lata.
Też żałuję że taki fajny gaz jest sprzedawany tylko przez cwaniaków z militaria.pl. Gdyby któryś z konkurencyjnych sklepów zaczął sprowadzać Uzi, to idę o zakład, że ceny natychmiast by spadły, a daty ważności by się wydłużyły. To nie jest przecież w USA drogi sprzęt z super renomą tylko raczej solidny "budżetowiec", więc pewnie da się zarobić bez takiego bezczelnego drenowania kieszeni klienta.
Pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


    Google (1)

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024