Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7276 odpowiedzi w tym temacie

budo_uel
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

A napastnikowi psikamy w twarz z okrzykiem "żryj to!". :twisted:


Gorzej będzie jak jakiś "napastnik" każe nam to "zeżreć" :)
  • 0

budo_ambull
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 782 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
a moze strzykawkiz kwasem?

bez jaj, te domowe miotacze to TYLKO jako zabawa a nie do obrony wiec dyskusji nie zamknie
  • 0

budo_thumbs
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Czołem
Wracając do owego "dziwnego" miotacza OC17 90ml dziś go sprawdziłem i ku memu lekkiemu zaskoczeniu wszystko jak najbardziej OK leci z zadawalającym ciśnieniem na jakieś 3 - 3,5m mam nadzieje że nie skapcieje po pierwszym użyciu.

Pozdr.
  • 0

budo_pogromca z lbn
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 588 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Johnysh2 zapomniałeś chyba zresztą o nie równym ciśnieniu o którym też mówiłem i też pokazywałem...

@Ambull
To tylko taka "gdybająca" dyskusja nikt z nas nie zamierza się tym bronić na żywo.

Pozdrawiam
  • 0

budo_fedormajk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 436 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

Czołem
Wracając do owego "dziwnego" miotacza OC17 90ml dziś go sprawdziłem i ku memu lekkiemu zaskoczeniu wszystko jak najbardziej OK leci z zadawalającym ciśnieniem na jakieś 3 - 3,5m mam nadzieje że nie skapcieje po pierwszym użyciu.

Pozdr.


U mnie też leciał super ten nowy PM ale 50 ml z Inter-Ark .Dysza faktycznie jakaś dziwna, ale z zewnątrz solidna. Przycisk mógłby być wiekszy. Chyba przełożę koncówkę ze starego zuzytego bo lepiej pod palcem czułem ( było jakoś stabilniej). Wziołem ten mniejszy po doniesieniach, że nowy PM to jednorazówka. Strzeliłem dwa razy i poleciało z połowa puszki albo więcej.
Termin przydatności 11/2011 czyli przyzwoity. Syf z tego leci śmierdzacy jak w oryginałach. Chyba więc raczej wszystko OK.
  • 0

budo_fedormajk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 436 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Jakby ktoś chciał tracić pieniądze na gasnice TW1000 to niech zobaczy jak szybko gość otwiera oczka i idzie do domu po zimne piwko ( wcześniej tylko raz splunał):
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_danielw2208
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 278 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

Jakby ktoś chciał tracić pieniądze na gasnice TW1000 to niech zobaczy jak szybko gość otwiera oczka i idzie do domu po zimne piwko ( wcześniej tylko raz splunał):
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Majku, no co ty? Przecież TW1000 to najmocniejszy gaz na rynku! Popytaj sprzedawców, oni powiedzą Ci prawdę...he he he :lol: :lol: :lol:
  • 0

budo_adamooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Oj nie prawda :) najmocniejszy jest Cannon zielony :) każdy sprzedawca to wie :wink:
  • 0

budo_fedormajk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 436 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

Oj nie prawda :) najmocniejszy jest Cannon zielony :) każdy sprzedawca to wie :wink:


Kolego kolego !!!
Najlepsza to jest super chmurka ,która leci z tego SABRE [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] z dyszy o przekroju najmniejszej szpilki ( wg ekipy kalibra na lazienkowskiej) :)
  • 0

budo_pumakp
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Witam :D właśnie wracam z dworca wschodniego i zakupiłem z ciekawości nato pepper spraj 50ml za 10zł :) żółciutki. Potraktuje go jako zabawkę i sprawdzę jak działa może mi się spodoba nawet zgrabny zbiorniczek ;) ktoś miał z nim styczność?? Pozdrawiam
  • 0

budo_fedormajk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 436 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

Witam :D właśnie wracam z dworca wschodniego i zakupiłem z ciekawości nato pepper spraj 50ml za 10zł :) żółciutki. Potraktuje go jako zabawkę i sprawdzę jak działa może mi się spodoba nawet zgrabny zbiorniczek ;) ktoś miał z nim styczność?? Pozdrawiam


Uważaj, żebyś sobie krzywdy nie zrobił :)
  • 0

budo_uel
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

Witam :D właśnie wracam z dworca wschodniego i zakupiłem z ciekawości nato pepper spraj 50ml za 10zł :) żółciutki. Potraktuje go jako zabawkę i sprawdzę jak działa może mi się spodoba nawet zgrabny zbiorniczek ;) ktoś miał z nim styczność?? Pozdrawiam


A na tej stronie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
można kupić NATO Model No: Nato Cs Gas Pepper Sprey :)

Fajna ściema, dla niektórych wirtualnych sprzedawców OC i CS to to samo :)
  • 0

budo_pumakp
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
hehe miałem takie dwa w domu i nawet mocne a ten jest większy i żółty tu pisze pepper :D jutro testy 10 zł to mogę się pobawić :)
  • 0

budo_pumakp
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Przeprowadziłem jeden test tego nato pieprzowego leci tak z metr chmura która pokryła by twarz ale dość przeźroczysta. W pokoju dusić to praktycznie nie dusiło trochę nos piekł to pewnie jest gaz na psy słaby może jak mi odwali to zrobię testy kliniczne :lol: na własnej skórze taka słabizna raczej nie zabije :D
  • 0

budo_fedormajk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 436 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

Przeprowadziłem jeden test tego nato pieprzowego leci tak z metr chmura która pokryła by twarz ale dość przeźroczysta. W pokoju dusić to praktycznie nie dusiło trochę nos piekł to pewnie jest gaz na psy słaby może jak mi odwali to zrobię testy kliniczne :lol: na własnej skórze taka słabizna raczej nie zabije :D


Na "normalne psy" tanio i dobrze robi Anti-Hund. Sprawdziłem. To chyba mieszanina CN z CS i pieprzem i ma taki fajny "psik" od którego psy od razu uciekają nawet jak nie oberwą. :) .
  • 0

budo_uel
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Policjanci obezwładniają pieska
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_ambull
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 782 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Swedish policemen kills dog with 15 gunshots after they tortured him with pepperspray...Disgusting...The dog attacked his owner but no one seems to know what really happend and why...In sweden there is some problems with some "bad" owners of this kind of breeds..so sad:(The reason why I put this video up is because I think the police should have some kind of plan BEFORE they "take care" of situations like this.And not handle in panic...

oni go tym gazem zadusili czy zastrzelili? opryskali i zastrzelili chyba.......
tak czy srak slabo to zadzalalo (chociaz tarl japa o glebe) ni huj by im te gazy nie pomogly gdyby pies cos do nich mial
  • 0

budo_jon snow
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z połączenia chromosomów

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
'Bohaterscy' policjanci :? , spryskać gazem chodzącego po poboczu psa, a potem go zastrzelić, na wszelki wypadek 15 kulek wpakować.

Skoro się nie znają na psach (a przecież się z psami stykają, więc jakieś szkolenie z tej dziedziny nie przekracza chyba zdolności finansowych szwedzkiej policji?), to dlaczego nie współpracują z ichniejszym odpowiednikiem SPCA, 2 facetów z tyczkami z pętlą i siecią, schroniskiem i behawiorystą do oceny zachowania psa w tym cywilizowanym kraju nie mają? Żałosne i smutne. Jak widać policjanci potrzebowali treningu strzeleckiego, szkoda tylko, że ofiara nie była szczególnie ruchliwa.
  • 0

budo_uel
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Być może chcieli go najpierw zatrzymać, a potem z najbliższej odległości zabić

Zobaczcie jak tutaj policjanci bronią się przed atakującym psem, tym razem pomógł taser


  • 0

budo_uel
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Czy ktoś z was obroni się gazem przed takim wyszkolonym psem?


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024