Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7276 odpowiedzi w tym temacie

budo_kamikazee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 512 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Chciałbym aby Inter-Arkowy OC-17 też tak działał pokazujesz puszkę (nie pryskając) i koleś spierdala z rękoma na ryju.
  • 0

budo_danielw2208
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 278 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

Chciałbym aby Inter-Arkowy OC-17 też tak działał pokazujesz puszkę (nie pryskając) i koleś spierdala z rękoma na ryju.


Może gdybym wyciągnął swoje dwie gaśnice Hi-Maxa też by spier..lał!!!
Ale te chinole to mają technologie, niewidzialny OC-17......
  • 0

budo_ambull
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 782 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
moja gasniczka oc-17 tez robi wrazenie 8)
  • 0

budo_kamikazee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 512 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Chyba Equalizer jeśli z Inter-Ark.
  • 0

budo_ambull
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 782 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
oryginal :D by cizzia
  • 0

budo_pogromca z lbn
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 588 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Kozak, daj trochę :) :P :P :P
  • 0

budo_pfeffer
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
majkel Ty to jakiś niedohuśtany jesteś czy tylko czytać nie umiesz? Jak mi pokażesz gdzie ja chwaliłem First Defence to... to Ci go kupie :) bardzo Cie proszę jak już się na mnie powołujesz to chociaż mnie cytuj bo jeszcze ktoś uwierzy że takie bzdury to ja wypisuje a nie Ty ok? dziękuję :)
Ps podziwiam Twój upór tyle razy się wygłupić publicznie i jeszcze tu wracać... prawdziwy twardziel :)

Daniel
R - 134A jest jak najbardziej freonem dokładnie takim 1,1,1,2-Tetrafluoroethane.
Ok mogłeś się pomylić :)


co do OC 17 hmm gaz za 9,25 USD a koleś spier... jakby co najmniej za 900 dolców był... a ja głupi wypryskałem go w powietrze :D

pzdr
  • 0

budo_piczon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 160 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
taki mały off - ale fajna ta dupa w chińskiej reklamie oc-17 ;-)
  • 0

budo_kamikazee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 512 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
To nie Chinka tylko Japonka.
  • 0

budo_ambull
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 782 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
pfeffer to Ty sie wyglupiasz...... i juz mnie wkurwiasz

ten termometr sabre ktory byl juz kilka razy i te pseudo rzetelne info Twoje...... tylko krytykujesz i krzyczysz TYLKO SABRE, LUDZIE INNE TO GOWNO smieszny jestes.

piszesz PRAWIE jakbys sie znal :lol:

DLA MNIE TO TY Pfeffer JESTES 100% MNIEJ WIARYGODNY NIZ CIZZIA a zadnego ciekawego info tu nie zapodalez, zadnego

wiec ludzie dzielcie na 8 jego wypociny, a jesli chcecie informacji o gazach przegladajcie temat a szczegolnie posty cizzi
  • 0

budo_pfeffer
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Ambull słuchaj strasznie ale to strasznie Cie przepraszam naprawdę nie chciałem Cie wkurwić :D rozumiem, że przepłaciłeś za gaz wart 9,25 $ albo 12,99 jakieś 200 czy 250zł i teraz jeśli ktoś ośmieli się je skrytykować to się wkurwiasz... naprawdę nie musisz czytać moich postów. Możesz ślepo wierzyć w magię gazu za 250zł... zawsze działa :D w końcu tyle hajsu nie?

Ty pewnie wniosłeś do tematu tak wiele... czy nie wniosłeś nic, że musisz zasłaniać się wiedzą kolegi?
Obiecuję też że nie napiszę nic o Sabre przez najbliższy tydzień (a co tak bardzo je chwaliłem?)
no nie dąsaj się już napewno Twój super gaz jest super :) jeśli chcesz mogę go pochwalić jaki masz?
Mace rulez, Fox rulez, Def tec rulez, Hi power też rulez Oc 17 rulez, DPS rulez, Vexor rulez, Force rulez, puissance rulez, Pro Secur rulez, RSG rulez, Red pepper rulez, Cobra rulez, Uzi Rulez, S&W rulez,... Nato rulez... Sabre trochę rulez ale mało :D
ukłony niskie :D
  • 0

budo_kamikazee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 512 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Czym właściwie różniły się te stare Walthery Pro Secur z czerwona i z szarą (białą) nalepką między sobą poza nalepką?
  • 0

budo_adamooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
czerwony "zel"a tak naprawde chmura w kształcie stożka(rury),biały płyn jak ze strzykawki,wiem bo miałem oba.W dalszym ciągu proszę posiadaczy tych "nowych"o film tudzież opis jak lecą i czy to to samo :)
  • 0

budo_ambull
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 782 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Pfeffer nie spekuluj ile zaplacilem i za co, bo nie wiesz o czym mowisz

chwalic nic dla mnie nie musisz bo jak pisalem - nie jestes dla mnie wiarygodny, moze to sie zmieni ale narazie niestety nic nie pokazales i nie udowodniles swojej wiedzy - tylko oceniasz

ja nic nie wnioslem do tematu - ok, ale nie zgrywam mentora w odroznieniu od Ciebie, liczylem ze o tej capsa cos napiszesz konkretnego, niestety pomylilem sie.
  • 0

budo_pogromca z lbn
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 588 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
W sumie jakby się tak zastanowić, to na Polskim rynku TYLKO Sabre. A to czemu? A no temu, że nie widziałem o nim ANI JEDNEJ negatywnej opinii... no może poza jedną moją i kolegi teraz, że piana ma za przeproszeniem CHUJOWY zasięg :wink: i znacznie odbiega od tego co pokazuje pewna reklama na youtube o tytule "Sabre red foam vs GEL" czy jakoś tak leciało. Pasuje mi jeszcze gaśniczka HI-maxa i chyba sobie takową sprawię, ew jeśli będzie jeszcze gaśniczka OC-17 po rozsądnej cenie.

No bo w sumie co oprócz Sabre w Polsce mamy? Inter-ark OC-17 które byle wiaterek zdmuchnie? Nowe walthery gdy nie wiadomo co to jest? (może i są zajebiste, a może chujowe jak nieszczęście ja się na testy w praktyce nie piszę, a psikać sobie prosto do ryja nie zamierzam). Force 80 zajebisty na... trzeźwych (no chyba, że ten puissance 90 to po prostu lipa). Podajcie mi jeden jedyny PEWNY gaz dostępny NA POLSKIM RYNKU (nie wliczając pojedynczych importerów jak Cizzia). Smith@Wesson? Wychodzi ze sprzedaży... UZI? No o nim zapomniałem :wink: .

Pozdrawiam


@EDIT & MAŁY OFFTOP

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

ta reklamówka rządzi :)
  • 0

budo_viniciuss
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 299 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

W sumie jakby się tak zastanowić, to na Polskim rynku TYLKO Sabre. A to czemu? A no temu, że nie widziałem o nim ANI JEDNEJ negatywnej opinii... no może poza jedną moją i kolegi teraz, że piana ma za przeproszeniem CHUJOWY zasięg :wink: i znacznie odbiega od tego co pokazuje pewna reklama na youtube o tytule "Sabre red foam vs GEL" czy jakoś tak leciało. Pasuje mi jeszcze gaśniczka HI-maxa i chyba sobie takową sprawię, ew jeśli będzie jeszcze gaśniczka OC-17 po rozsądnej cenie.

No bo w sumie co oprócz Sabre w Polsce mamy? Inter-ark OC-17 które byle wiaterek zdmuchnie? Nowe walthery gdy nie wiadomo co to jest? (może i są zajebiste, a może chujowe jak nieszczęście ja się na testy w praktyce nie piszę, a psikać sobie prosto do ryja nie zamierzam). Force 80 zajebisty na... trzeźwych (no chyba, że ten puissance 90 to po prostu lipa). Podajcie mi jeden jedyny PEWNY gaz dostępny NA POLSKIM RYNKU (nie wliczając pojedynczych importerów jak Cizzia). Smith@Wesson? Wychodzi ze sprzedaży... UZI? No o nim zapomniałem :wink: .

Dokładnie, tylko Sabre i Uzi.

Swoją drogą nie rozumiem podejścia military, jak mogą nie uzupełniać zapasów (bo o poszerzaniu oferty nie wspomnę)? Chcialbym kupić a ni ma...
  • 0

budo_viniciuss
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 299 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

W sumie jakby się tak zastanowić, to na Polskim rynku TYLKO Sabre. A to czemu? A no temu, że nie widziałem o nim ANI JEDNEJ negatywnej opinii... no może poza jedną moją i kolegi teraz, że piana ma za przeproszeniem CHUJOWY zasięg :wink: i znacznie odbiega od tego co pokazuje pewna reklama na youtube o tytule "Sabre red foam vs GEL" czy jakoś tak leciało. Pasuje mi jeszcze gaśniczka HI-maxa i chyba sobie takową sprawię, ew jeśli będzie jeszcze gaśniczka OC-17 po rozsądnej cenie.

No bo w sumie co oprócz Sabre w Polsce mamy? Inter-ark OC-17 które byle wiaterek zdmuchnie? Nowe walthery gdy nie wiadomo co to jest? (może i są zajebiste, a może chujowe jak nieszczęście ja się na testy w praktyce nie piszę, a psikać sobie prosto do ryja nie zamierzam). Force 80 zajebisty na... trzeźwych (no chyba, że ten puissance 90 to po prostu lipa). Podajcie mi jeden jedyny PEWNY gaz dostępny NA POLSKIM RYNKU (nie wliczając pojedynczych importerów jak Cizzia). Smith@Wesson? Wychodzi ze sprzedaży... UZI? No o nim zapomniałem :wink: .

Dokładnie, tylko Sabre i Uzi.

Swoją drogą nie rozumiem podejścia military, jak mogą nie uzupełniać zapasów (bo o poszerzaniu oferty nie wspomnę)? Chcialbym kupić a ni ma...
  • 0

budo_danielw2208
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 278 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

Pasuje mi jeszcze gaśniczka HI-maxa i chyba sobie takową sprawię, ew jeśli będzie jeszcze gaśniczka OC-17 po rozsądnej cenie.


Gaśniczki Hi-Maxa są naprawdę fajne! Pojemność 550ml i waga 700gr! No i ta cena.....
Kosztuje mniej niż prywatnie sprowadzony HP. Za 200zł mamy gaśniczkę i fajny plecaczek do jej noszenia.
  • 0

budo_pogromca z lbn
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 588 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
@up
Masz tą gaśniczkę? Psikałeś może? Jeśli tak to jak z zasięgiem etc?

Ten plecaczek to pewnie do dokupienia, bo sama gaśniczka 150 zł :) . Który to, bo szczerze mówiąc nie bardzo widzę.

Pozdrawiam
  • 0

budo_danielw2208
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 278 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

@up
Masz tą gaśniczkę? Psikałeś może? Jeśli tak to jak z zasięgiem etc?

Ten plecaczek to pewnie do dokupienia, bo sama gaśniczka 150 zł :) . Który to, bo szczerze mówiąc nie bardzo widzę.

Pozdrawiam


Plecaczek znajdziesz na Allegro (jednoręczny 20-30zł). Gaśniczką jeszcze nie pryskałem, ale "wymęczyłem" sprzedawcę jak działa. Otóż na gaśnicy pisze mgła, w opisie jest że to strumień. Tymczasem według sprzedawcy jest to stożek z zasięgiem 3-4m. Moje oględziny to potwierdzają, gdyż dysza jest bardzo podobna do HJF (Red Pepper) a gęstość gazu jak typowy strumień. Oleista ciecz, nie spienia się. Jak za tą cenę tylko brać...
Moje gaśniczki mają datę ważności do 03.2011 czyli całkiem przyzwoicie.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024