Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7276 odpowiedzi w tym temacie

budo_adamooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Sluchajcie,a własciwie czym sie rózni ten niebieski sabre h2o based od innego?łatwiej zmywalny czy co?ma ktos ten?http://www.kaliber.com.pl/sabre-red-gaz-pieprzowy-mk2-cone-521010c-p-10957.html Mam S@W i chce jakis drugi.
  • 0

budo_danielw2208
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 278 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

Sluchajcie,a własciwie czym sie rózni ten niebieski sabre h2o based od innego?łatwiej zmywalny czy co?ma ktos ten?http://www.kaliber.com.pl/sabre-red-gaz-pieprzowy-mk2-cone-521010c-p-10957.html Mam S@W i chce jakis drugi.


Mam kilka Sabre (Magnum i MK4) z Military (waż do 2013). Wyglądają tak samo jak Twój z tym że mają napisane Law Enforcement. Na żadnym nie pisze "water based" tylko że to nie są chmury. Może w tym jest różnica? Zdjęcia w Military też są "stare" gdyż gazy które od nich przyjeżdzają mają nową szatę graficzną (jak na ofercie Sabre)
  • 0

budo_adamooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Sabre sa dobre,ale wszyscy narzekaja na twist lock i slusznie bo tez mnie wkurza,ale jest sporo sabre z z flip-top,wiec o co chodzi?poza tym czy jest roznica miedzy sabre magnum a tymi niebieskimi?(mam na mysli red a nie defense).
  • 0

budo_kamikazee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 512 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Niebieskie to edycja Law Enforcement, która ponoć może pryskać odwrócona do góry dnem i posiadają głowicę flip-top.
  • 0

budo_adamooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
To wszystko??zadnych innych roznic? :)
  • 0

budo_kamikazee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 512 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Katalogi produktów SabreRed poczytaj porównaj i daj znać jakie różnice znalazłeś jeszcze
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_fedormajk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 436 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Jak INTER-ARK łąskę robi to szukajcie Smith&Wesson w necie - jest OK i wystarczy do typowych sytuacji.

Kamikazee: jak coś prywatnie piszesz to raczej na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] bo funkcja prywatne info w Budo mi nie działa.
  • 0

budo_piesciarz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Panowie disiaj mialem ostra awanture pod klubem...no wiec w skrucie koles ktorego wzprowadilismy sie rzucal za bardzo i dostal [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i co....__ :!: :!: :!: wstal sobie nawet nie zamknal oczu i poszedl sobie jak by nic :? :? :?
  • 0

budo_adamooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Red peeper to szajs,a czarny to juz w ogole masakra :roll:
  • 0

budo_pogromca z lbn
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 588 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Hehe, ja już ostrzegałem o zawodności red peppera w akcji :) . Było czytać moje posty :wink:

Pozdrawiam
  • 0

budo_viniciuss
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 299 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

Witam,
Zadzwoniłem do military.pl aby zapytać o ich ofertę sabre i powiedzieli dziwne rzeczy:
firma sabre produkuje gazy na nasze zamówienie wtedy, kiedy im damy znać - uruchamiają cały proces produkcyjny powiedzieli też za trzy tygodnie będzie dostawa 60ml i innych niedostępnych pojemności.

A czy wspomnieli coś o tym, że będą mieli modele Law Enforcement nie tylko w żelu i pianie ale także w chmurze? Potrzebuję chmurkę do pary, ale koniecznie chce z flip topem a nie z tym przesuwanym bezpiecznikiem.

Zauważyliście pewną regułę? Ilekroć ktoś nieśmiało wspomniał o produktach Sabre, (które są dostępne w PL) pewne osoby wciąż pisały jaki to jest średniak i jakie inne (przypadkowo niedostępne w PL) produkty są duuużo lepsze. :?

Na YT pełno jest filmów z produktami Sabre i widać gołym okiem że te gazy działają, nawet ten wytrzymały na ból świr z Jackass stwierdził że jest on bardziej bolesny od tasera czy zwykłego paralizatora i obezwładnił go skutecznie.

Nie wiem jak Wy, ale mi ani nie w głowie płacenie za promowany na tym forum gaz ~150+ przesyłka, skoro mogę kupić sprawdzony Sabre za ~70 z przesyłką (MK3.5 65ml). "Skoro działa, to po co przepłacać". :lol:
  • 0

budo_krvavy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Pytanie do speców - już kiedyś prosiłem o pomoc w wyborze gazu z oferty military, ale zmieniły się trochę moje oczekiwania. Ponieważ ostatnio każdą wolną chwilę spędzam na rowerze chcę sobie kupić gaz do obrony przed agresywnymi psami. Czy [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] dedykowany dla rowerzystów to dobry wybór? Czy są uchwyty dla innych gazów umożliwiające zamocowanie ich do roweru? Wybaczcie jeżeli pytanie już było - wyszukiwarka nic mi nie wyrzuciła. Z góry dziękuję.
  • 0

budo_viniciuss
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 299 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Nie jestem specem, ale jak dla mnie zbyt mała pojemność. Osobiście obawiałbym się tego, że w razie wywrotki pojemnik z gazem mógłby ulec uszkodzeniu i zrobiłby mi kuku.
  • 0

budo_malachi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 325 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Amsterdam/Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Mało prawdopodobne z tym upadkiem. Ale fakt - za mała pojemność. Poza tym na psy wyłącznie stożek, chyba że jesteś nadludzko szybki i celny. :wink:
  • 0

budo_piczon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 160 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
podmena traffica testrowy" sabre nie ejst czysto pieprzowy tylko cs+pieprz
  • 0

budo_piczon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 160 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
podmena traffica test
poza tym ten sabre ...
  • 0

budo_ambull
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 782 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

Zauważyliście pewną regułę? Ilekroć ktoś nieśmiało wspomniał o produktach Sabre, (które są dostępne w PL) pewne osoby wciąż pisały jaki to jest średniak i jakie inne (przypadkowo niedostępne w PL) produkty są duuużo lepsze. :?

a zaowazyles, ze wszystkie (poza Foxm, wiadomo czemu) 10% produkty sa tu nazywane najwyzej sredniakami? i pamietasz jak jedna z osob promujacych produkty niedostepne w sklepach w Polsce opisala uzycie Sabre? to czego Ty chcesz, zeby Sabre bylo o wiekszym stezeniu czy zeby mocniejsze gazy byly tansze.

Chcesz Sabre bierz Sabre, ale nie jest to gaz wyjatkowo mocny - ktos wyzej wspominal ze jemu KO wystarczy zeby uciec, duzo tanszy od Sabre a na ktory postawisz to Twoj wybor
  • 0

budo_viniciuss
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 299 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

a zaowazyles, ze wszystkie (poza Foxm, wiadomo czemu) 10% produkty sa tu nazywane najwyzej sredniakami? i pamietasz jak jedna z osob promujacych produkty niedostepne w sklepach w Polsce opisala uzycie Sabre? to czego Ty chcesz, zeby Sabre bylo o wiekszym stezeniu czy zeby mocniejsze gazy byly tansze.

Chcesz Sabre bierz Sabre, ale nie jest to gaz wyjatkowo mocny - ktos wyzej wspominal ze jemu KO wystarczy zeby uciec, duzo tanszy od Sabre a na ktory postawisz to Twoj wybor

Szczerze przyznam że umknął mi opis użycia Sabre przez osobę promującą niedostępne gazy. KO to jest dziadostwo, nie porównujmy z Sabre.

Dziwi mnie tylko to że w sieci jest tak mało materiałów o Hi-Powerze. Bo że Fox jest bardzo skuteczny to wiem, niestety nie stać mnie na niego.

Pozdrawiam.
  • 0

budo_danielw2208
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 278 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

podmena traffica testrowy" sabre nie ejst czysto pieprzowy tylko cs+pieprz


Sabre Red to gaz tylko pieprzowy. Wersja Sabre z dodatkiem cs jest w Polsce jeszcze nie dostepna. A wracając do tematu:
Panowie, był już na tym forum artykuł jaka jest różnica między 10/15/17%
Otóż różnica jest TYLKO w czasie działania a nie ostrości i mozliwości obezwładnienia!
Sabre już się troche w Polsce sprzedało i jest gdzieś negatywna opinia że gaz nie zadziałał?
Możliwe że Fox czy Hi jest mocniejszy, ale brak takiej pewności gdyż ten gaz posiada mała grupa ludzi.
Amerykanie sa narodem bardzo wybrednym i tandeta się tam ciężko sprzedaje. Tymczasem właśnie Sabre używa część Policji, ochrony itd. Morał? Sabre MUSI być skuteczny!
Po za tym trafia do mnie marketing tej firmy, testy w czasie produkcji. A skoro Hi i inne gazy są takie skuteczne to czemu jest o nich cisza? Choćby na YT?
Osobiście wolę użyć Sabre, (gardzonego średniaka) gdyż mam pewność że gaz zadziała. Może trochę krócej niż 17% ale skutecznie.
Może z tym Hi to taka sama sprawa jak z zachwalanym również tutaj Equalizerem? (parę postów wyżej)
  • 0

budo_ambull
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 782 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
identyczny miotacz na stronie Sabre jak ten na military jest podpisany - The Cyclist - SABRE Advanced 3-in-1 Self Defense Spray with Red Pepper Spray, Tear Gas, & Invisible UV Dye dalej sa informacje: "SABRE's, Advanced 3-in-1 Formulation, contains Red Pepper, CS Military Tear Gas and an Ultraviolet Marking Dye to aid in suspect identification. SABRE, our most popular formulation, combines the inflammatory effects of Red Pepper with the severe facial irritation produced by CS Tear Gas to produce an effect which is superior to any single ingredient defense spray."
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

czy napewno w Sabre cyclist nie ma CS-a? co na to nasi nowi experci?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024