Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7276 odpowiedzi w tym temacie

budo_adamooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Apropo [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] podkreślam po raz kolejny,moim zdaniem mają bardzo dobre gazy,ale sam sklep ma masę wad.Np na stronie gaz s@w 90ml widniał jako "brak w magazynie"i niedostępny w żadnym mieście,więc zaznaczyłem powiadomienie na maila jak juz bedzie.Dostałem wiadomość ze gaz juz jest dostępny więc następnego dnia z rana czyt.10.00 otwarcie sklepu wbijam sie a tam JEDNA sztuka 90ml na dodatek z małym wgnieceniem z datą ważnośći do 03.03.10 :lol: kupiłem skoro juz jechałem poza tym stary prawie pusty,ale to śmieszne sprzedawać gaz z roczną datą ważności(choć wedlug myślenia sprzedawców militaria i tak po psiknięciu data wazności skraca się do 1 roku i nieważne co tam na puszce pisze :roll: a i tak trzeba sprawdzidz po kupnie czy działa,więc i po co dłuższa data) 8) Dodam jeszcze ze jak wieczorem wróciłem do domu stan S@W 90ml-BRAK w magazynie :) Więc ja sie pytam czy oni zamawiają do magazynu JEDNĄ sztuke??
Piszę to zeby ktos nie myslał ze jak zmienią na stronie stan na dostępny to po dojechaniu do sklepu uda mu sie kupic :) i dokładnie sprawdzajcie date wazności
  • 0

budo_rafalq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 297 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pomorze

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Skoro ma nazwę tą samą co amerykańska wersja czyli OC17 takie same parametry to NIE MOŻE BYĆ INNY niż ten amerykański ponieważ nie byłby wtedy do puszony do obrotu.
  • 0

budo_ambull
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 782 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
a jak jest napisane "made in USA" to musi byc z USA :) :wink:
  • 0

budo_adamooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

Skoro ma nazwę tą samą co amerykańska wersja czyli OC17 takie same parametry to NIE MOŻE BYĆ INNY niż ten amerykański ponieważ nie byłby wtedy do puszony do obrotu.

to wyjasnij czemu Equalizer ma również naklejke OC-17 :)
  • 0

budo_rafalq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 297 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pomorze

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Nie wiem
Zapytaj importera może to podróbka...ale nie liczy się nazwa, a parametry a te zgodne z naklejką być muszą, nawet jak się nazywa ,,Jaś i Małgosia"....
  • 0

budo_adamooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

Nie wiem
Zapytaj importera może to podróbka...ale nie liczy się nazwa, a parametry a te zgodne z naklejką być muszą, nawet jak się nazywa ,,Jaś i Małgosia"....

Jasne :lol: według parametrów to redpeeper to jeden z lepszych gazów i większość gówna za 15 zł i na każdym stoi 10%cap.i 2mln sc. :) Ktoś tu kiedyś pisał ze tych "parametrów" tak naprawde nikt nie sprawdza 8O .Ale jeśli tak im wierzysz to noś redpeepera :twisted:
  • 0

budo_adamooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Proponuje ten [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Powiększ zdjęcie,pisze wyrażnie,a 18 zeta za taką siekiere :) jak znalazł.Pomyśleć ze ludzie wydają kupe kasy niepotrzebnie :D P.S napisz kiedyś jak sie obronisz jakimś takim 8)
  • 0

budo_pogromca z lbn
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 588 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
RP czasami daje radę, ale ogólnie to ssie pałę. Sprawdzone na ludziach.

Pozdrawiam
  • 0

budo_kamikazee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 512 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Czy istnieje jakiś amerykański gaz pieprzowy dostępny w oficjalnym obiegu w chmurze poza Sabre Red?
  • 0

budo_melchi1
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
teoretycznie to oc 17 z inter arku jest amerykanski i w chmurce. TEORETYCZNIE!!! Ale napewno jest skuteczny.
  • 0

budo_piczon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 160 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Apropos te OC-17 z inetr-arku tak jakoś podejrzanie wyglądają. Tandetna głowica, naklejka niechlujnie przyklejona, nie ma informacji o ostrości SHU, ani o kraju pochodzenia ani nawet o producencie. Nie wiem czemu sie tak wszyscy nim zachwycają bo z naklejki wynika że to jest 'water based'. Sabre Red wydaj się pewniejszym produktem - co do faktycznego stężenia, nawet to niebieskie dla LE 'water based'.
W ogóle to dziwi mnie fakt że Sabre Red jest taki kiepsko tu oceniane - jedyna aczkolwiek duża wada to ta przekręcana głowica, bo jeśli chodzi o działanie to z postów wynika że sie jednak sprawdza.
Dziękuje.
  • 0

budo_nosferatu_usunięty
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

W ogóle to dziwi mnie fakt że Sabre Red jest taki kiepsko tu oceniane - jedyna aczkolwiek duża wada to ta przekręcana głowica, bo jeśli chodzi o działanie to z postów wynika że sie jednak sprawdza.

Kłopot w tym, że ta przekręcana głowica może zaważyć o tym czy zdołasz się obronić czy też nie, bo zamiast gazować przeciwników będziesz się szarpał z przyciskiem. :?
  • 0

budo_ambull
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 782 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
sa z flip topem przeciez.....
  • 0

budo_piczon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 160 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Dokładnie jak mówi przedmowca -są z flip topem. Tylko te magnum magnum maja przekręcana głowice.
Jeśli chodzi o pieprzowe gazy to tu na forum OC-17 z dostępnych jest uznawany za najlepszego.
Ok niech będzie.
To teraz prosze pwoiedziec który jest następny?
Tylko nie piszcie mi o HP, foxach, DPSach i wildfire - tylko o takich co mzona kupic w sklepie tu w naszym kraju.
  • 0

budo_adamooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Dla mnie najlepszym gazem ogolnodostępnym jest S@W i Uzi.Uważam tak ponieważ jest porządnie wykonany,wielkość 90 ml jest dla mnie idealna,a sposób miotania uważam za zajebisty czyli skupiony płyn przypominający chmure i myśle ze z odległości około metra pieknie obejmie twarz przeciwnika. :) ostrość dobra,roztarłem pod okiem to myślałem ze sie zesram :roll: Cizzia rzucił kiedyś historie z użycia przez Horde i mi to wystarczy.Szkoda tylko ze mozna go kupić tylko [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] bo sam sklep mnie wkurza.
A oc-17 bym nie kupił bo typowego żelu nie sprawdzałem,a chmura w jego wydaniu jak dla mnie ma kiepski zasięg i zbyt podatna na wiatr.No i wielkość ten standartowy(coś koło 50ml) jak dla mnie za mały,a ten większy jakis takie cienki i długi.Może i Oc-17 jest mocniejszy,ale osobiście wolę S@W poza tym inter ark robi jakieś cuda z tymi gazami :) i człowiek sam nie wie czy kupuje equalizera,Oc-17 czy coś innego. :roll:
  • 0

budo_rafalq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 297 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pomorze

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Nawet jeśli to eqalizer to i tak to skuteczny gaz:)
S&W też jest dobry, aczkolwiek OC17 lepszy według mnie chmura też nie jest zła..
I S&W nie można kupić w postaci gaśnicy, która jest the best:)
  • 0

budo_adamooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Apropo [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ich komentarze pod artykułami to jak dla mnie pic na wode :) nie dość ze brzmią jak marketingowa bzdura to mój komentarz pisany pare dni temu nie pojawił sie :roll: co dziwne był pozytywny,więc nie wiem o co im biega :) a np. S@W 90 od tygodnia ma brak w magazynie,a 60 w ogóle zniknęłą (pomijając tą 1 sztuke,którą cudem udało mi sie dostać ostatnio) więc jak dla mnie organizacje w sklepie o dostawy mają z dupy :)
  • 0

budo_adamooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Owszem używałem equalizera i zajebiście zadziałal,ale jednak wolałbym wiedziedz co kupuję :roll: A gaśnic nie używam,ale pomyślę kiedyś o kupieniu do samochodu i wtedy pewnie to będzie gaśnica OC-17,ale póki co do codziennego noszenia S@W mi pasi,przynajmniej do momentu aż sie oszukam i ktoś mi dopieprzy :lol:
  • 0

budo_ambull
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 782 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
equalizer to chyba amerykanski gaz, Kamikaze pisal o glowicy jak rsg ktory jest zdaje sie niemiecki, inne polskie firmy tez maja niemieckie gazy od swoim szyldem, wnioski nasowaja sie same.
  • 0

budo_rafalq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 297 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pomorze

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

equalizer to chyba amerykanski gaz, Kamikaze pisal o glowicy jak rsg ktory jest zdaje sie niemiecki, inne polskie firmy tez maja niemieckie gazy od swoim szyldem, wnioski nasowaja sie same.

\

Jeżeli o RSG3 to ten ogólna znany jest produkowany przez firmę bodajże IDC ze szwajcarii.

Jeżeli chodzi o ten z gascolta to owszem, jest on chyba niemiecki.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024