Skocz do zawartości


Zdjęcie

KURS SAMOOBRONY DLA KOBIET ZADARMO !!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

budo_madrich
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KURS SAMOOBRONY DLA KOBIET ZADARMO !!!
Drogi matkal269 wszelkie informacje na mój temat znajdują sie na stronie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] , na temat twojego trenera na stronie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] na temat fereracji w Polsce [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] . Wszystko jest jawne i nie ma co ukrywać. To wszystko w tym temacie, jak Cię to interesuje to sobie poczytaj. Natomiast, co do Kursantek posiadam tzw. listę obecności oraz zgłoszenie uczestnictwa w kursie i wiem ile jest Pań.
  • 0

budo_aki
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z zaświatów ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: KURS SAMOOBRONY DLA KOBIET ZADARMO !!!

Drogi matkal269 wszelkie informacje na mój temat znajdują sie na stronie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Wszystko jest jawne i nie ma co ukrywać. To wszystko w tym temacie, jak Cię to interesuje to sobie poczytaj.


Jawne, a do tego jakie KONKRETNE :dupa:
  • 0

budo_matkal269
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 137 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec PL / Poole UK
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: KURS SAMOOBRONY DLA KOBIET ZADARMO !!!
Równie mi drogi Madrichu cieszę się że posiadasz tą tajemną wiedze. Ja nie posiadam listy obecności Pań, i swoją riposte na twój post oparłem na jak widze pochopnych i wielce dowcipnych sugestiach jednego z twoich podopiecznych ( co jak będę miał okazje to sobie z nim wyjaśnie) powinienneś zrozumieć tło mego działania, ale gdyby to sprawiło jakąś trudność to wyjaśnie że : niestosowny żart ( jak obecnie domniemuje, i przyjmuje twoje wyjaśnienia za dobrą monete) naszego kolegi sprawił że dostrzegłem sprzeczność w relacji z twoją wypowiedzia na tym temacie, co sprawiło że sobie po Twojej wypowiedzi odrobine pojechałem (ale mój drogi Madrichu znajdż mi takiego który znając Ciebie i Twoje skłonności do autoreklamy nie zawsze jak wiesz uzasadnionej nie byłby skłonny do głupiego jak pewnie zakładasz żartu) ale to mój Drogi był tylko żart nic więcej, innaczej zwany również z racji odrobiny złośliwości sarkazmem.
Co do drugiej kwestii to (po odwiedzeniu za Twoją światłą sugestią stron w/w) to bardzo ładnie się opisujesz ale zauważ że to co tam wypisujesz jest równiez prawie w całości zawarte w mojej wcześniejszej wypowiedzi. Nierozumiem Drogi Madrichu czemu systematycznie unikasz prostej odpowiedzi na proste (jak sądze) pytanie które ktoś kiedyś zadał na forum ILE LAT mój Drogi Madrichu trenujesz , ćwiczysz Krav Mage. Myśle że dla Twoich obecnych no i oczywiście przyszłych ( z racji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia : obyś miał ich jak najwięcej) Kursantów studentów itd. ważne by było kto i z jakim stazem ich trenuje. Wiesz doświadczenie i tym podobne kwestie.
Po trzecie i ostatnie a co mam nadzieje nie wywoła burzy życzliwych telefonów to Aki masz niezły tyłeczek na w/w poście . shalom .
Ps. pisał do was wielokrotny i wieloletni miszcz w trudnych sztukach picia compotów i połykania klusek (coby nie było że jakiś sarkazm) WSZYSTKICH KLUSEK i knedelków, IV dan w saniu landrynek i czarny pas z dwoma olstrami z zabawy noworocznej w 1974 roku.
Mam nadzieje Drogi Madrichu że zrozumiesz ta drobną aluzje , ale jakbyś miał jakieś trudności to:
chodzi mi głównie o to że papier wszystko przyjmie i kazdy pisać niestwożone rzeczy może . a dla mnie liczą się fakty
  • 0

budo_siaśka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: KURS SAMOOBRONY DLA KOBIET ZADARMO !!!
no i umarlam ................ :twisted: ile mozna ......... ?? Przypominam ze jest to post dostyczacy kursu samoobrony dla kobiet !!!!!!!!! Blagam zalatw to jakos arek, przeciez nikt cie do niczego nie zmusza, robisz co chcesz, chodzisz gdzie chcesz, cwiczysz co chcesz i jak chcesz !! Pozowl innym dokonywac swoich wyborow, ja twoich nie krytykuje!! Jesli mnie pasowalby twoj czarny pas z ssania landrynek to poszlabym do ciebie na trening i szanowalabym za to co robisz :) dajcie juz spokoj prosze bo pyskowki mezczyzn lekko mnie wyprowadzaja z rownowagi. Bedac swiatecznym nastroju nie prosze o rozejm ale o zwyczajne zamkniecie buziek :twisted: Kazdego kto ma ochote pogadac o tym dlaczego kobiety trudno zaciagnac na kurs samoobrony, jak je zorganizowac, czym zachecic, i czy warto takie kursy robic .... zapraszam :) temat mnie interesuje wiec prosze o uwagi
  • 0

budo_matkal269
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 137 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec PL / Poole UK
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: KURS SAMOOBRONY DLA KOBIET ZADARMO !!!
Ależ siasiu jak słusznie zauważyłaś jest to temat o samoobronie kobiet to w ramach tematu usiłuje bronić przed ludżimi którzy usiłują naciągnać kobiety na treningi a do których to brak im umiejętności i przeszkolenia. Ty mi może odpowiedz jak długo trenuje Kravke twój przyjaciel z piaskownicy i kto go na pierwsze zajecia przyciągnął. Jakąż to metamorfozę przeżył i z jakiegóż to cudownego żródła czerpał wiedzę ten który jeszcze tegóż roku nie zaliczył egzaminu na G1 w Instytucie a tu prosze cóż za przeistoczenie : w słuchawce słyszymy już nie irka amonowicza, ledwie upieczonego asystenta, ale Głownego Prezerwatora z Ramienia K.M. na Południowa Polske i Sląsk /miszczu a tak nawiasem to śląsk lezy w południowej polsce/ miszcza posiadającego pierwszy dan w Krav Maga i czarny pas w Judo / a może na odwrót bo jak wynika z jego informacji to on sam do końca nie jest przekonany co jest co/ pietnastoletni staz w sztukach walki . Cóż pogratulowac tak szybkiej kariery
Kursy Samobrony w pełni profesjonalny sposób są w takiej dziurze jak będzin organizowane przez Miejska Komende Policji a oprócz sposobów unieszkodliwiania napastnika to szczególny nacisk kładzie sie na psychologie i zajęcia prowadza ludzie po psychologi a nie instruktorzy po dwóletnim szkoleniu Krav Maga
Moja rada na Dobry Kurs Samoobrony Dla Pań - zdać się na profesjonalistów, co zresztą było widać po frekfencji podczas ostatniego kursu organizowanego przez K.M Policji w Bedzinie. Pozdrawiam I Życzę Zdrowych Wesołych i z Odrobina Refleksji Swiąt BożegoNarodzenia
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024