Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mundial 2006- oficjalne rozstawienie. Czyli z kim zagramy?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: Mundial 2006- oficjalne rozstawienie. Czyli z kim zagramy?

Qrwa jak zobacze na ataku coś innego niz kombinacje Franek , Żuraw , Smolarek to chyba padne przed telewizorem :evil:


a ja bym chcial zobaczyc Kielbase. przynajmniej na ostatnie 20-30 min kazdego meczu.
  • 0

budo_batmanhq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Mundial 2006- oficjalne rozstawienie. Czyli z kim zagramy?
Ja mam co do Kiełbasy troche wątpliwości .
Niby strzela te gole w Polskiej lidze tak jak Franek w tamtym sezonie ale nie wiem czy to nie bedzie taki wyrobnik ala Kryszałowicz ( ktory tez swego czasu cos tam strzelał ) .
Ale i tak lepszy Kiełbasa niz Rasiak ktory coś tam kiedyś strzelił ( ale nikt nie wie co :P ) .
  • 0

budo_benny
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 125 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mundial 2006- oficjalne rozstawienie. Czyli z kim zagramy?
z tym rasiakiem to polewka przeciez.....ironia....wszyscy polewaja z niego....nawet media kupily ta polewke ze przechodzi do nottingham FOREST - czyli drewniak do lasu.

A co do repry. To nie jest problemem atak. Zuraw, smolarek, frankowski ja bym tego Abotta jeszcze wyprobowal na miejscu janasa i sprawdzil czy nasza murzyna umie grac.

Wg mnie problem to srodek pomocy. Bo nie rozsmieszajcie mnie ze mila ma prowadzic nasza gre i obrona. NIemcy graja jalowa pilke jesli wygraja z nasza druzyna to 2-1, 1-0 ale jakas szybciej grajaca druzyna np Anglia to juz nam demole zrobi w tej obronie, juz nie mowie o brazylii ale jej chyba nie zobaczymy w nastepnej drabince jest szwecja/anglia tj w 1/8 jak sie nie myle.
  • 0

budo_batmanhq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Mundial 2006- oficjalne rozstawienie. Czyli z kim zagramy?
A oto reakcje prasy na losowanie grup MŚ :

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Jeszcze mi tam brakuje : "Nie oddamy guzika ... " :twisted:

Jak zwykle hurraoptymizm :?
  • 0

budo_benny
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 125 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mundial 2006- oficjalne rozstawienie. Czyli z kim zagramy?
Fakty: nasze mecze z NIemcami do tej pory to 4 remisy i 10 porazek, gospodarz zawsze dochodzi wysoko ot chocby 4 miejsce Korei ( masakra0 na mistrzostwach), oczywiscie na pewno pomoga sedziowie.

Ekwador- dobrze ze janas nie jest tak bunczuczny jak Engel i powtarza ze mecz na wodzie sie nie liczy. Ale dobry jest uklad przy pierwszym meczu wygranym moze jest szansa na jakis rezultat dobry z Niemcami.

Plus ze gramy w europie i latwiej nam bedzie. Mysle ze to 2 miejsce jest w zasiegu.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024