Skocz do zawartości


Zdjęcie

Podciąganie na drążku - sposób ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

budo_antekk
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Podciąganie na drążku - sposób ?
Witam, ostatnio podwiesiłem sobie drążek pod sufitem, noi próbuje coś na nim robić:) Na razie jestem na etapie gdzie mając ręce na szerokosci barków z pełnego zwisu podciągam sie raz i dalej nie da rady.
Mam dylemat, czy podstawiać sobie krzesełko pod nogi i troche pomagac nogami (z czasem coraz mniej) i robić normalnie serie, czy raczej podciągać sie raz za kazdym razem kiedy przejde pod drążkiem (uzbiera sie wtedy troche tych powtórzeń:))
Proszę o opinie
  • 0

budo_gall
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Podciąganie na drążku - sposób ?
Ja np. robilem tak,ze w ciagu dnia pare razy podchodzilem do drazka,i sie podciagalem ile umialem,choc o efetkach nie napsze,bo za krotko tak robilem,ale lekka tendencja wzrostowa byla :D . Oczywiscie jeszcze mozesz nachwytem i podchwytem,no i rozne rozstawy rak :D
  • 0

budo_zniwiarz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:slupsk AdG

Napisano Ponad rok temu

Re: Podciąganie na drążku - sposób ?
mialem ten sam problem co Ty, pamietam naprawde to jest irytujace
tez robilem 1 - 2, myslalem ze nigdy nie zrobie wiecej ale wzialem sie w gasrc robilem po te 1 - 2 i tak pare serii, az z czasem przychodzilo coraz wiecej teraz robie okolo 13 szerokim nadchwytem ;) i ide caly czas wyzej
  • 0

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: Podciąganie na drążku - sposób ?
sprawa drazka byla poruszana na tym forum kilkakrotnie. poszukaj, na pewno znajdziesz odpowiedz na frapujace Cie pytania

edit :

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - z kolei ten link mi kiedys bardzo pomogl. metoda piramidy jest bardzo skuteczna :)
  • 0

budo_niewinny
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Podciąganie na drążku - sposób ?
Ja od małolata miałem drazek miedzy futrynami i za kazdym razem jak przechodzilem to sie wieszalem na nim (na samym poczatku dla zabawy a potem juz z czasem na powanie). Pojakims czasie doszedlem do tego ze robilem cos okolo 23 podciagniec :D ale pozniej zaniedbalem :cry:

Co jakis czas podchodz do drazka i staraj sie podciagnac jak najwiecej razy (np jak przechodzisz obok - tylko moze nie za kazdym razem aby miesien odpoczal :-) )
  • 0

budo_zorin01
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wodzisław śląski

Napisano Ponad rok temu

Re: Podciąganie na drążku - sposób ?
dobrze jest pocwiczyc z partnerem...stoi za toba i w krytycznych momentach popycha cie lekko do gory trzymajac za biodra...
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Podciąganie na drążku - sposób ?
ja tam sie nie znam, ale takie podciagnaie jednak wymaga sporej sily wiec czy nie powinna byc jakas, nawet niewielka rozgrzewka zanim zaczniemy sie podciagac?
B.
  • 0

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: Podciąganie na drążku - sposób ?

ja tam sie nie znam, ale takie podciagnaie jednak wymaga sporej sily wiec czy nie powinna byc jakas, nawet niewielka rozgrzewka zanim zaczniemy sie podciagac?
B.


jak przed kazdym cwiczeniem, to chyba oczywiste
  • 0

budo_xaime
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Podciąganie na drążku - sposób ?
Gdzieś znalazłem poradę ,żeby w czasie podciągania myśleć o tym żeby ciągnąc łokcie do dołu a nie nogi do góry ,faktycznie pomaga sam sprawdzałem :)
  • 0

budo_sniffles
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze slonecznej warmii
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Podciąganie na drążku - sposób ?
Nie martw sie , ja tez na poczatku podciagalem sie 2-3 razy :) nie podstawialem zadnego krzeselka pod nogi ani tez nikt mi nie pomagal :) robilem tak ze za kazdym razem jak wchodze albo wychodze z pokoju to podciagam sie np te 3 razy ( ale dokladnie , bez pomocy nog ani innych trickow :D ) a dodatkowow wieczorkiem np 50 podciagniec w seri po ile dam rady powtorzen :D i tak sobie cwiczylem , cwiczylem i doszedlem do rekordu 30 podciagniec :)

ps oczywiscie trenowalem nachwyt , podchwyt , nachwyt wasko , szeroko itp , mieszalem , bawilem sie tym :)
  • 0

budo_skiper
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1052 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Podciąganie na drążku - sposób ?

robilem tak ze za kazdym razem jak wchodze albo wychodze z pokoju to podciagam sie np te 3 razy

Miałem identyczny sposób na początku, jak sobie drążek sprawiłem. Matka tylko była zaniepokojona, że wogóle z pokoju nie wychodzę :lol:
  • 0

budo_macias
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 932 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Podciąganie na drążku - sposób ?

mialem ten sam problem co Ty, pamietam naprawde to jest irytujace
tez robilem 1 - 2, myslalem ze nigdy nie zrobie wiecej ale wzialem sie w gasrc robilem po te 1 - 2 i tak pare serii, az z czasem przychodzilo coraz wiecej teraz robie okolo 13 szerokim nadchwytem ;) i ide caly czas wyzej

tak samo zaczynalem-najlpesza metoda.
a gdy juz z grubsza zalapiesz co i jak,to mozesz zaczac kombinowac seryjki, rozne rodzaje-nachwyty,podchwyty,blisko,daleko itd.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024