Skocz do zawartości


Zdjęcie

Duszności


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

budo_franticc
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 125 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Duszności
Salut!
Mam problem, powazny dośc. Od jakiś 2 tygodni męcza mnie dusznosci, brakuje mi powietrza, nie moge wziasc pełnego wdechu. Na początku jeszcze mnie kuło w sercu przy próbie głebokiego wdechu ale juz przeszlo. Ludziki, miał ktos doczynienia z czyms takim?
Do lekarza pojde bo chyba nie mozna tego lekcewazyc, tymbardziej ze mi juz ciezko na treningach przez to.
  • 0

budo_derin
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:CAMANGULA Wrocław\SŁUPSK
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Duszności
moim zdaniem jak naj szybciej skontaktuj sie z lekarzem. :!:
  • 0

budo_meth
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano Ponad rok temu

Re: Duszności
ja tak mam czesto i praktycznie od dziecka, ze niekiedy nie moge wziac pelnego wdechu, jest to strasznie wkurzajace :) Jakies 3-4 lata temu bylem z tym u lekarza na badaniach serca i nic nie wykazalo, wszystko bylo jak najbardziej w porzadku... :? I wkoncu lekarz przepisal mi tylko cos na rozszerzenie naczyn krwionosnych z tego co pamietam.
  • 0

budo_przemcio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1076 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Duszności
Może nabyłes astme .. 8)
  • 0

budo_sawosz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Duszności
lekarz...
  • 0

budo_złooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 447 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Duszności
alergia + astma + nerwica?
...
shit happens generalnie rzecz biorac
  • 0

budo_paweł_gdańsk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 215 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kickboxing "DUET" Gdańsk
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Duszności
hmm, moze mialem cos podobnego(nie da sie wziac pelnego oddechu-takie uczucie) kiedys i w treningach mi to nie rpzeszkadzalo, moze masz co innego, ja bym obstawial alergia/choroba jakas-przeziebienie(powiklania ewentualnie)/ jeszcze jest cos takiego jak grzybica w plucach, al enie wiem zbyt duzo o tym :D

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_benny
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 125 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Duszności
masz pewnie nerwice serca hyhyhyyhy.........mozesz pojsc do lekarza dla swietego spokoju

ja i paru znajomych mielismy cos podobnego....stres, praca, szkola i pojawily jakies uczucia dusznosci, ucisku w klatce.....kazdy oczywiscie w panice do lekarza, a okazalo sie ze to wyimaginowany stan spowodowany nerwami....

lekarz tam ci nie zaszkodzi, ale mysle ze jesli masz wage w miare normalna do wzrostu, zadnych powiklan sercowych w rodzinie to polecam wakacje i mniej nerwowki

:)
  • 0

budo_meth
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano Ponad rok temu

Re: Duszności
no wlasnie tak zauwazylem, ze w okresach zupelnie wolnych od stresu nie mialem tego czegos, pojawia sie jak jest szkola, jakies egzaminy itd. :)
  • 0

budo_batmanhq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Duszności
Do lekarza marsz !!!
Duszności to bardzo niebezpieczne objawy !
  • 0

budo_paweł_gdańsk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 215 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kickboxing "DUET" Gdańsk
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Duszności
to ja obstawiam 90% stres + urojenia, no chyba, ze w twoim wypadku nasilenie na treningu moze cos oznaczac, tu nie mam watpliwosci, ze to nie normalne, u mnie na treningu, czy wogole jak sie ruszalem, to lepiej bylo niz w domku siedziec :)
  • 0

budo_tori
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 503 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:scyzorykowo
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Duszności
jako dzieciak miałem z tym problemy, po prostu czasem całkowcie brakowało mi tchu i zwijałem się niekiedy, żeby napełnić płuca. Z wiekiem przeszło. Idź do lekarza, to ma powiązania z sercem, z którym osobiście mam problemy do dziś.
  • 0

budo_sawosz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Duszności
generalnie to chciałem napisac że wk**wiają mnie te wszystkie cwaniaczki co wiedza lepiej że to stres itp. albo że urojenia czy cos ( BTW wiecie w ogóle co to sa urojenia??) dusznosc zwłaszcza u młodego człowieka jest na tyle niepokojacym objawem że zawsze powinna skłaniac do wizyty u lekarza. może top faktycznie byc jakies nerwicowe (w takim przypadku czesto wykluczenie choroby somatycznej tez pomaga) ale może być to te ztyle innych chorób że naprawe nie powinniście się odzywac w ten sposób.
  • 0

budo_friday
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Duszności
Jedno słowo LEKARZ!!!
Przyczyn duszności moze być bardzo wiele i to co pomogło jednej osobie może drugiej zaszkodzić!!
Pozdr

P.S.
Nie ma jeszcze medycyny internetowej szkod atakich postów dawać :!:
  • 0

budo_benny
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 125 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Duszności
[quote name="sawosz"generalnie to chciałem napisac że wk**wiają mnie te wszystkie cwaniaczki co wiedza lepiej że to stres itp. albo że urojenia czy cos ( BTW wiecie w ogóle co to sa urojenia??)/quote]

autopsja misiu, autopsja

ja wiek 24 lata waga gdzies pomidzy 68-73 studia, praca zle kobiety, moj best ziomek lat 25 waga 64 - stanowisko pracy z duza odpowiedzialnoscia, i 3 znajomy 30 lat - tu juz bmi powyzej 25,. I co sie dzieje. mamy dusznosci ucisk na klatce, niepelny oddech. Na ludzka logike- zawal w wieku 24 lat ? Przy normalnym cienieniu..dziwne..oczywiscie w panice do lekarza...odpowiedz co im dupe zawracamy i takie tam.......juz nie mowie ze ekspresowe badania to raczej kosztuja....

Wiec zadne tam cwaniakowanie :) Ot urojenia
  • 0

budo_złooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 447 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Duszności
benny cos w tym jest ...
sam tez nie jestem lekarzem, ale sam tez podobne "jazdy" u siebie obserwowalem;
wystarczalo sie polozyc, uspokoic;

oczywiscie wydolnosc mam bardzo dobra - treningi, bieganie;
  • 0

budo_franticc
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 125 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Duszności
Byłem u lekarza. Oskrzela w porządku, serce dobrze. cisnienie bardzo dobrze.
Lekarka powiedziała ze chyba nerwicowe i jakies kropelki i piguły na serce dostałem.
czekam na poprawe 8)
pzdr
  • 0

budo_tori
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 503 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:scyzorykowo
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Duszności
czyli nerwy. Pewnie za sprawą szkoły. Jak skończyłem szkołę minęły mi straszne bóle serca (miałem je od jakiegoś 12 roku życia). Jeździłem po szpitalach, bo czasem naprawdę było kiepsko i każdy mówił, że jestem zdrowy jak koń. Dopiero u jednego wyszło, że to wszystko za sprawą nerwów i dał mi leki. Zawsze jak mnie bolało, to je łykałem i mijało, chociaż lek wcale nie na receptę (pewnie jakieś placebo :P :P ). To samo miałem z oddechem, ale jak zacząłem trenować kiedyś, to mi minęło.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024