Skocz do zawartości


Zdjęcie

SEKCJA "COMBAT XTREME"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

budo_abc123
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

SEKCJA "COMBAT XTREME"
Zaprasza na zajęcia walki w ręcz w systemie Bodyguard Combat Ju Jitsu, posługiwanie się pałką typu "Tonfa", naukę szkoły przetrwania, naukę podstaw wspinaczki, nauki podstaw nurkowania.
Zajęcia odbywają sie dwa razy w tygodniu wtorek i czwartek o godz 19.30, w sali na dworcu "Sosnowiec Południowy".
tel. kontaktowy: 607262576
  • 0

budo_zolin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 670 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:północny-zachód
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: SEKCJA "COMBAT XTREME"
Jezu co to ma byc. Czemu nie ma jeszcze podstaw jazdy jeepem i podstaw strzelectwa? O i jeszcze by sie przydaly podstawy plywania kajakiem/pontonem i skoki spadochronowe, tak aby juz nikt nie marudzil... ;)
  • 0

budo_lewro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 455 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: SEKCJA "COMBAT XTREME"
bu hahahahaha :) :) :) czego to ludzie nie wymyślą
  • 0

budo_abc123
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SEKCJA "COMBAT XTREME"
Nie rozumię twojego zbulwersowania Zolin. :?:
Sekcja oferuję też kursy wyżej wymienione.
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: SEKCJA "COMBAT XTREME"

Nie rozumię twojego zbulwersowania Zolin. :?:
Sekcja oferuję też kursy wyżej wymienione.


trzeba było napisać w takiej formie, aby wszyscy zrozumieli, że chodzi o zajęcia dodatkowe - z Twojej wypowiedzi wynikało, że zajęcia z nurkowania są częścią waszego JJ
  • 0

budo_lewro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 455 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: SEKCJA "COMBAT XTREME"

Zaprasza na zajęcia walki w ręcz w systemie Bodyguard Combat Ju Jitsu, posługiwanie się pałką typu "Tonfa", naukę szkoły przetrwania, naukę podstaw wspinaczki, nauki podstaw nurkowania.
Zajęcia odbywają sie dwa razy w tygodniu wtorek i czwartek o godz 19.30, w sali na dworcu "Sosnowiec Południowy".
tel. kontaktowy: 607262576


co to za system? czy ty wogóle sie orientujesz co napisałeś? jesłi w takiej formie brzmi nazwa sekcji lub klubu to musi to byc wielka kicha i szczyt głupoty , Zostały wziete wszystkie kasowe nazwy w jeden worek i teraz patrzycie co z tego bedzie ludzie opamietajcie się to nie jest 19 wiek że czlowiek się nie zna i jeszcze ta tonfa cały swiat ucieka przed uzywaniem tego przyrządy w interwencji a wy co feudalna japonia? co ma wspólnego tonfa z systemami typu Combat?
totalna kicha jeszcze raz to powtarzam i proponuje załozyc dział głupota roku a to jest 1 miejsce
  • 0

budo_skuter69
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pogoń w sosnowcu

Napisano Ponad rok temu

Re: SEKCJA "COMBAT XTREME"
lewro - jest już temat kupa roku.
ABC123 - ja napisze tak - fajnie że chcecie coś robić , wyżywać się sportowo, przelewać pot w duchu rywalizacji , i nieważne jak to nazwiecie (jeżeli o mnie chodzi) ale mam prośbe :
przedstaw się , napisz jakie masz osiągnięcia , uprawnienia i staż w wyżej wymienionych dyscyplinach. To jest forum które czytaja ludzie nie tylko tacy co to stracili zęby nie w jednej sekcji ale również ci którzy dopiero zaczynają swoją przygode z SW i pomimo tego że jak napisał lewro (słusznie zresztą ) że nie jest to 19 wiek dużo jest takich co to na chwyty marketingowe dają się nabrać na cudowne sztuki lub systemy walki lub samoobrony. a jako że ogólnie wierzę w ludzi mam nadzieje że to co proponujesz jest uczciwym i popartym latami doświadczeń systemem.
Ps. a jako sosnowiczanin nie omieszkam, jeżeli to nie będzie zawadą, zapoznać sie z waszymi treningami bezpośrednio na treningu
  • 0

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: SEKCJA "COMBAT XTREME"

...ale również ci którzy dopiero zaczynają swoją przygode z SW i pomimo tego że jak napisał lewro (słusznie zresztą ) że nie jest to 19 wiek dużo jest takich co to na chwyty marketingowe dają się nabrać na cudowne sztuki lub systemy walki lub samoobrony...


Mam wrażenie, że o to chodzi (niestety) :roll:
  • 0

budo_zolin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 670 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:północny-zachód
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: SEKCJA "COMBAT XTREME"

Nie rozumię twojego zbulwersowania Zolin.
Sekcja oferuję też kursy wyżej wymienione.


Dla mnie to jest troche nabijanie ludzi w butelke i tyle. Gdyby tresc tego "ogloszenia" byla inaczej skomponowana, byc moze nie mialbym zastrzezen. Ale w takiej formie to kpina.
Chociaz nie....mialbym dalej zastrzezenia bo nie wiem co to jest ten caly Bodyguard combat ju jitsu...Ktos sobie stworzyl wlasny combat czy jak? W dodatku prowadzac tyle kursow, jak w wyrabiacie z jakoscia uslug....i na jakim poziomie one sa. Macie instruktorow od kazdego kursu, czyli od wspinaczki, spadochroniarstwa, nurkowania itd. Bo nie wierze ze jedna osoba moglaby posiadac taka wiedze.... Mam nadzieje ze wyjadnilem swoje obawy i zrozumiales czemu jestem nietyle co zbulwersowany co zaskoczony ze cos takiego wymyslono.
  • 0

budo_lewro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 455 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: SEKCJA "COMBAT XTREME"
nic dodac nic ując :) :) :)
  • 0

budo_kat_17
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: SEKCJA "COMBAT XTREME"
czesc jesli masz ochote to zapraszam na zajecia chetni poznam osobe ktora chce mnie poznac moze i ogloszenie bylo zle sformulowane ale dla ciekawych ludzi to nic trudnego aby zadzwonic lub przyjsc zobaczyc bedadz w sluzbie stracilem zeby natym wszyskim nurkuje,skacze na spadochronie, wspinam sie nauczam walki w recz sytemu combat ju-jitsu ,jestem instruktorem ochrony osob tez wtym systemie pod nazwa bodyguard combat ju-jitsu,ma za soba mnustwo lat pracy w jednostkach specjalnych wojska i policjii mam tez swoje lata
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: SEKCJA "COMBAT XTREME"

czesc jesli masz ochote to zapraszam na zajecia chetni poznam osobe ktora chce mnie poznac moze i ogloszenie bylo zle sformulowane ale dla ciekawych ludzi to nic trudnego aby zadzwonic lub przyjsc zobaczyc bedadz w sluzbie stracilem zeby natym wszyskim nurkuje,skacze na spadochronie, wspinam sie nauczam walki w recz sytemu combat ju-jitsu ,jestem instruktorem ochrony osob tez wtym systemie pod nazwa bodyguard combat ju-jitsu,ma za soba mnustwo lat pracy w jednostkach specjalnych wojska i policjii mam tez swoje lata


do tych rozlicznych umiejętności przydałaby się znajomość ortografii i interpunkcji :D
  • 0

budo_zolin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 670 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:północny-zachód
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: SEKCJA "COMBAT XTREME"

czesc jesli masz ochote to zapraszam na zajecia chetni poznam osobe ktora chce mnie poznac moze i ogloszenie bylo zle sformulowane ale dla ciekawych ludzi to nic trudnego aby zadzwonic lub przyjsc zobaczyc bedadz w sluzbie stracilem zeby natym wszyskim nurkuje,skacze na spadochronie, wspinam sie nauczam walki w recz sytemu combat ju-jitsu ,jestem instruktorem ochrony osob tez wtym systemie pod nazwa bodyguard combat ju-jitsu,ma za soba mnustwo lat pracy w jednostkach specjalnych wojska i policjii mam tez swoje lata


Hyhy.....Mialem sie kurde nie wtracac bo w sumie co mnie to obchodzi, ze ktos tam jakeis brednie wypisuje.....ale ciezko wygrac z wlasnym charakterem.
Dobra wiec na poczatku fajny, zes nick wybral...kat_17 co tu ukrywac, cos takiego czesto sugeruje kto jaki ma wiek. Juz nie wspomne ze edukacje chyba skonczyles na poziomie podstawowki, tego sie kurde czytac nie da. Nie wiem moze jestem uczulony na tym punkcie. Ale lubie czytac teksty, ktore sa w miare przejrzyste w pisowni...
Idac dalej....troche nie chce mi sie wierzyc, ze posiadasz taka wiedze i pokonczyles tyle roznych kursow, aby moc uczyc innych np. wspinaczki, spadochroniarstwa. Nie wiem jak to mozliwe, ale znajmomi, ktorzy na wspinaczce naprawde sie znaja i maja za soba wiele lat praktyki(wspianczke w roznych masywach gorskich, na lodowcach, skalach itd itd) Nadal nie maja odpowiednich uprawnien, aby prowadzic kursy.....a czesto maja po 10 lat doswiadczen w wspinaniu.....czemu? Bo to nie takie proste. Pomijajac ze trzeba miec duze doswiadczenie(porobione wszelkei kursy, w skalach, tatrach) to jeszcze trzeba skonczyc odpowiedna szkole. Jednym slowem troszke przewalone i czasochlonne. Do tego koszty rowniez bardzo wysokie. Bo wspinaczka nie jest tanim sportem.... Butki co 1-2 lata do wymiany, liny co 4, do tego uprzeze tez sie niszcza, karabinki, przyrzady, ekspresy, kaski i masa innego sprzetu potrzebnego do wspinania np.w lodowcach. To odnosnei samej wspinaczki. A co z nurkowaniem, spadochroniarstwem? Rowniez kosztowne i czasochlonne zajecia. Do tego musisz posiadac sprzet rowniez dla kursantow itd. Nie wiem jak inni ale ja nie chcialbym sie uczyc u kogos kto nie specializuje sie w swojej dziedzinie. Isc do kogos i u 1 osoby uczyc sie walki wrecz, wspinaczki, spadochroniarstwa, nurkowania i pewnie mase innych rzeczy. Co to za bulshit. Kurde niektorzy sie ucza po 10 lat samej walki i wciaz wszystkiego nie wiedza. Ehh.... I powiedz mi teraz jak to wszystko pogodziles? Prace w policji, w wojsku, w sluzbach specilanych, nauke walki, wspinaczke, nurkowanie, spadochroniarstwo itd itd. Jak to jest mozliwe? Chyba se ktos jaja robi jednak.....Prowokacja jakas czy co. Moze gdyby twoja stylistyka/interpunkcja/ortografia staly na wyzszym poziomie to bym byl bardziej skloniejszy w to uwierzyc.....
  • 0

budo_aki
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z zaświatów ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: SEKCJA "COMBAT XTREME"
no i tego wszystkiego beda uczyc na salce Dworca Poludniowego, ktora jest jednym wielkim (a w zasadzie bardzo malym-wielkosci mojego pokoju) SYFEM :blus:
  • 0

budo_adwokat
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: SEKCJA "COMBAT XTREME"
Co za dziwne czasy każdy chce być komandosem.
Ciekawe czego tam nie uczą bo chyba tylko latania MIGiem
A tak właściwie to jeżeli ktoś chce być ochroniarzem to po co mu wspinaczka i nurkowanie.
Bardziej sensowne było by strzelanie i prowadzenie samochodu w sytuacjach exstremalnych.
Na moje oko to jakaś chała dla nastoletnich militarystów którzy marzą o byciu komandosami.
  • 0

budo_leon z.
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SEKCJA "COMBAT XTREME"
Chała i do tego prowadzona prawdopodobnie wbrew prawu (jeśli się mylę – przepraszam). Z tego co wiem do prowadzenia kursów nurkowania i wspinaczki potrzebne są uprawnienia instruktorskie. Z zasady każdy kto oferuje taki kurs, w pierwszej kolejności wymienia swój stopień instruktorski, organizacje szkoleniową itd. ABC123 pisze, że oferuje nauke podstaw nurkowania i wspinaczki …jakich podstaw? Nurkowania w ABC? Do nauczania tego też trzeba mieć uprawnienia. I dlatego na miejscu każdego z chętnych do nauki w tej sekcji?, szkole? Przed rozpoczęciem zajęć poprosiłbym instruktora o pokazanie odpowiednich certyfikatów…ps: nie pisze tego z potrzeby „czepiania się”, po prostu szlag mnie trafia gdy widzę takie ogłoszenia. Powód jest prosty: jeśli na takim szkoleniu zawierającym „podstawy nurkowania”, „wspinania” itd. zdarzy się wypadek to konsekwencje ponoszą wszyscy uprawiający dany sport (wprowadzanie bzdurnych zakazów, ogólny smród itd.)
  • 0

budo_lewro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 455 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: SEKCJA "COMBAT XTREME"
racja
u nas tez mamy tego typu szkolenia ale do tego Stowarzyszenie wynajmuje odpowiedniego instruktora z kwalifikacjami
  • 0

budo_kat_17
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: SEKCJA "COMBAT XTREME"
żyjecie zbyt krótko aby pewne żeczy zrozumieć,papier można kupić a umiejętności nie szkoda tylko że ta osoba która tak mnie poniżyła niechciała mi tego powiedzieć osobiście,nie liczy się ten co gada tylko ten co naprawdę pracuje.
  • 0

budo_lewro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 455 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: SEKCJA "COMBAT XTREME"
wyciagamy wnioski z tego co piszesz, albo czytaj to co zamierzasz umieścic na forum albo nie pisz nic . Byc moze jestes dobrym człowiekiem o wielkim sercu i chcesz wiel , ale z twoich postów wnioski wysówa sie inne ....Ostatni post mnie powalił ,że mozna sobie kupic papier i ze licza sie umiejetnosci . no to stary sieteraz wykazałes elokwentnościa podejscia do sprawy tylko trzeba pamietac ze jak cisie naprzykład jakis koles utopi lub spadnie to beda trzepac tych co te uprawnienia kupili na czarno , perspektywy macie fajne........nie ma co :) :) :)
  • 0

budo_kat_17
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: SEKCJA "COMBAT XTREME"
nic nierozumiecie, posiadam wszystkie potrzebne papiery , chciałem powiedzieć tylko że niewszyscy mają to co piszą .zgadzam się z tym że jest wiele oszustów i może nieumiem pisać ale potrafię działać
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024