Skocz do zawartości


Zdjęcie

jaki ochraniacz na krocze?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

budo_menkar
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

jaki ochraniacz na krocze?
jaki jest najskuteczniejszy ochraniacz na krocze? na rynku jest wiele modeli, dlatego chciałem zapytać się osób, które trenują Krav mage o pomoc w wyborze suspensora.
  • 0

budo_beatles
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ja?

Napisano Ponad rok temu

Re: jaki ochraniacz na krocze?
na stronie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] jest taki jeden bialy , chyba za ok 70 zl. dobry jest
  • 0

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: jaki ochraniacz na krocze?
Nie oszczędzaj na suspensorze. Niech będzie miękki i dobrze dopasowany, a poza tym lepiej, żeby chronił całe podbrzusze. Odradzam tzw. skorupki.
  • 0

budo_menkar
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jaki ochraniacz na krocze?
ja nie chce oszczedzać na suspensorze, tylko chciałbym wiedzieć który, charakteryzuje się najlepszą ochroną.
  • 0

budo_ac_grzechu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 142 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: jaki ochraniacz na krocze?
Nie ma dobrej ochrony na nasze klejnoty - znajomy treber miał w trakcie walki z Eyalem Yanilovem ołowiany suspensor a i tak jak dostał kopa to wylądował u urologa!
pozdro
g.
  • 0

budo_skuter69
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pogoń w sosnowcu

Napisano Ponad rok temu

Re: jaki ochraniacz na krocze?
A my niewiemy co ty trenujesz. A to dużo mogłoby pomóc w sugerowaniu modela suspensorium bo
jeżeli tylko boksujesz to tak jak pisze słoniak okrywający całe podbrzusze ale jeżeli dochodzą nogi to wybierz model dla TKD, unikniesz przykrych otarc a twoje kopniecia moga być szybsze.
A co do wypowiedzi Grzecha to zgadzam się z nią w pełni , ja nawet w czasie pozorowanych sytuacji z kopnięciem na krocze staram sie przyblokować to miejsce rękami
  • 0

budo_aki
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z zaświatów ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: jaki ochraniacz na krocze?

Nie ma dobrej ochrony na nasze klejnoty - znajomy treber miał w trakcie walki z Eyalem Yanilovem ołowiany suspensor a i tak jak dostał kopa to wylądował u urologa!
pozdro
g.


Ołowiany :!: :!: :?: :!: Do ochrony przed promieniowaniem??? :lol: :)

a tak na powaznie to jesli do kravki to sugerowalabym jeszcze zwrocic uwage jak gleboko siega - widzialam juz chlopakow zwijajacych sie z bolu bo pomimo suspensora obrywali czubkiami butow szczegolnie przy tzw glebokich kopnieciach miedzy nogi.
  • 0

budo_skuter69
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pogoń w sosnowcu

Napisano Ponad rok temu

Re: jaki ochraniacz na krocze?
ty nie bądż taka dowcipna i lepiej mi tego nie przypominaj. a tak offtop to przeżyłem strciłem tylko cztery więc mam na moim przezroczystym cztery zęby
Wracając do tematu to dla TKD tylko dla dziewczynek bo on jest taki dlugiiii. A ołowianego nie kupuj, no chyba że pracujesz przy rentgenie
  • 0

budo_menkar
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jaki ochraniacz na krocze?
chodzi mi o suspensor do krav maga. zdaję sobie sprawe ze nie ma 100% ochrony, ale chodzi mi o to który z dostępnych na rynku suspensorów jest godzien polecenia.
  • 0

budo_dawidkck
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jaki ochraniacz na krocze?
kurcze szkoda ze nie wymyslili jeszcze czegos co daje 100% ochrony ..
  • 0

budo_beatles
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ja?

Napisano Ponad rok temu

Re: jaki ochraniacz na krocze?
kastracja :lol:
  • 0

budo_mameha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 546 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: jaki ochraniacz na krocze?

kurcze szkoda ze nie wymyslili jeszcze czegos co daje 100% ochrony ..


Wymyślili.

Są suspensory podwójne wykorzystywane w SK. Jeden wewnętrzny przypominający do złudzenia skorupkę, chociaż skorupką nie jest (jest miękki) i nosi się go na szelkach. Drugi zewnętrzny przypomina uformowaną poduchę włożoną między nogi. Chroni nie tylko same genitalia ale i podbrzusze. Siła uderzenia rozkłada się równomiernie po całej powierzchni tej poduchy, więc do wewnętrznego suspensora dochodzi tylko niewielka jej część.

Tyle że raczej nie widziałabym tego wynalazku w treningu KM. Bo trudno w tym suspensorze samemu wykonywać jakieś kopnięcia.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024