Skocz do zawartości


Zdjęcie

buty kwon Chosun kupić ??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

budo_gelekskate
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

buty kwon Chosun kupić ??
chce sobie kupić buty kwona chosun i nie wiem czy są dobre i czy warto je kupić ?? :D :?: :?: :?: :?: i czy ktoś ma linka na fotki tych butów ?? (tylko nie te co są na stronie ) :D
  • 0

budo_raju
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 237 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: buty kwon Chosun kupić ??
Ja mam ten model butow :) . W sumie do najlepszych one nie naleza wg mnie. Napewno mozna kupic lepsze. Szybko je wyeksploatowalem, po miesiacu zaczely się juz konkretnie niszczyc. Podeszwa po prostu odpadała kawałkami lol. Plusem jest to, że sa wa miare wygodne.
Pozdr
  • 0

budo_struś
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: buty kwon Chosun kupić ??
Jestem tu nowy wiec mi głupio kogos upominac ale jest juz temat o butach w których sam nawet pytałęm chyba o te same buty...
Ograniczajmy zakładanie nowych tematow bo sie na ofrum syf robi ;) .
Co do tych butow - kupiłem te buty kwona za 99 (109 z przesyła) i według mnie sie nie oplaca. 2 lata temu kupiłem Halówki Nike (te czarne- dosc popularne są/były) i swietnie słuzyły mi tak na codzien jak i na trenigach, zabrałem je na jeden oboz sportowy (uzywane były prawie non stop) i tez wytrzymały dopieor osattnio mi sie rozwaliłi (wytrzymały ponad 2 lata CODZIENNEGo uzytkowania). Były wygodne i trzymały sie nawerzchni (stóp też). Ogolnie lepiej wydac 70 zł wiecej a miec lepsze buty ;]. Poki co byłem w tych moich Kwonach na 4-5 trengach i oceniam je na 3+.
  • 0

budo_deejay
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 444 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: buty kwon Chosun kupić ??
ja również polecam halówki nike

te czarne

(tak, wiem że jest dużo czarnych, ale lepiej nie potrafie sprecyzować:) )
chodzi po prostu o buty do gry w piłkę na hali firmy nike - takie jest ich teoretyczne przeznaczenie, mam je od ponad 4 lat, nie są w najlepszej kondycji ale spokojnie mógłbym w nich ćwiczyć

edit: tylko że cena to na pewno nie 100zł, pewnie koło 200...
  • 0

budo_gelekskate
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: buty kwon Chosun kupić ??
hehhe te buty są za 100
  • 0

budo_gelekskate
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: buty kwon Chosun kupić ??
a czy te buty są ładne ?? czy na zdjęciach tylko tak wyglądaja
  • 0

budo_tori
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 503 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:scyzorykowo
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: buty kwon Chosun kupić ??
ogólnie jestem zawsze za hartowaniem nóg, jednak ostatnio zakupiłem sobie typowe szmaciaki do kung fu. W sumie niczym nie różnią się od skarpetki (:D) jednak zasłaniają moje cholerne włosy na nogach, które w połączeniu z paką czasem potrafią dawać się szczypaniem we znaki przez najbliższy tydzień. Buty Kwona są dobre, ale drogie (przynajmniej dla mnie), wolałbym zainwestować w bandaże, ew. wspomniane przeze mnie szmaciaki. Ochronią nogę przez zdarciami i odciskami.
  • 0

budo_drunken_master
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: buty kwon Chosun kupić ??

Ochronią nogę przez zdarciami i odciskami.


Nie mowcie nic o zdarciach, po dzisiejszym treningu mam cala gorna czesc stopy w plastarch :wink: (troszke mnie podeptano :wink: )
  • 0

budo_tori
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 503 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:scyzorykowo
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: buty kwon Chosun kupić ??
zdarcia wystepują u początkujących (właśnie dlatego polecam na start buty, albo bandaże), ja jednak trafiłem na ostatnim treningu na wadliwą deskę w parkiecie, w czego wyniku zeszła mi cała skóra z palca. Ból jest cholerny, wrażenie, jak by na żywca przypalali palca na grillu. Za 1,5zł kupiłem sobie małą saszetkę (podobnie pakowane są próbki kremów i inne kobiece gadżety) z maścią z antybiotykiem. W sumie już po pierwszym dniu takich okładów nie odczuwałem bólu. Polecam zatem, jeżeli jeszcze znajdą się osoby, które na to nie trafiły.
  • 0

budo_rip_dorey
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 450 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:POZNAN

Napisano Ponad rok temu

Re: buty kwon Chosun kupić ??
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Ja tam sie zastanawiam nad zakupem mooto, w pare osób można zamówić i koszty przesyłki się rozkłądają a ma się zajebiste laczki za nienajgorszą cenę.
  • 0

budo_thanes
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 495 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sigil

Napisano Ponad rok temu

Re: buty kwon Chosun kupić ??
cudeńka, ale kupowanie butów bez przymiarki do mnie nie przemawia...może dlatego nadal ćwiczę na boso :D
  • 0

budo_tori
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 503 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:scyzorykowo
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: buty kwon Chosun kupić ??
racja Thanes. Tym bardziej, że buty do treningu muszą być wyjątkowo dokładnie dobrane. Zbyt luźno siedząca w buciku noga może czasem podczas treningu odmówić posłuszeństwa.
  • 0

budo_thanes
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 495 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sigil

Napisano Ponad rok temu

Re: buty kwon Chosun kupić ??
btw. słyszałem że te buty mooto są ze skaju , więc się szybko psują. potwierdzi ktoś, zaprzeczy?
  • 0

budo_rolka16
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 76 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: buty kwon Chosun kupić ??
lepiej nogi se chartować nie w butach chodzić 8)
  • 0

budo_saruman
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: buty kwon Chosun kupić ??
Nie przekonuje mnei trenowanie w butach. U mnie cwiczymy boso na sali, trawie, nawet na pkoazach na asfalcie. Zreszta jest to niewygodne dla wspolcwiczacych. Jezeli ktos cwiczy boso i zostanie nadepniety przez kogos w butach to jest nieciekawie. Stopy trzeba hartowac. Na poczatku tez mi schodzila skora, wręz płatami.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024