Skocz do zawartości


Zdjęcie

Encyklopedia TaeKwon-Do


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

budo_doomdoom
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Edmonton, AB, Kanada

Napisano Ponad rok temu

Encyklopedia TaeKwon-Do
Moja wiedza na temat TaeKwon-do jest jeszcze niewielka, biorac pod uwage wielkosc zagadnienia. Chetnie bym to zmienil. Czytajac posty na forum TKD kilka razy na trafilem na cytaty z ksiazki " Encyklopedia TKD ". Nie wiem czy to juz bylo poruszane na forum, nie znalazlem w archiwum ale calego jeszcze nie przejzalem :wink: Napiszcie pliz cos wiecej o tej pozycji, czy bylo polskie wydanie i jak ogolnie wyglada zawartosc. Z gory dzieki za pomoc.
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Encyklopedia TaeKwon-Do
Polskiego wydania nie było i chyba na razie nie będzie. Tam, gdzie jesteś, można bez problemu zamówić encyklopedię w formie elektronicznej (Legacy CD lub DVD), choćby na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]. Generalnie jest to kompendium wiedzy o tradycyjnym TKD ITF - techniki, nazewnictwo, ukłądy itp. - generalnie mnóstwo tego i warto mieć.

Gizmo
  • 0

budo_doomdoom
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Edmonton, AB, Kanada

Napisano Ponad rok temu

Re: Encyklopedia TaeKwon-Do
Wielkie dzieki Gizmo. Teraz pozostaje mi tylko kase naskladac i zlozyc zamowienie. Chyba wersja 2x DVD jest najbardziej kompletna, ale cena... (91.99 USD)troche odstrasza. Inne gadzety na stronce tez kuszace. Ktos znowu chce wyciagnac ostatni grosz od pasjonatow TKD, ktorzy nie moga sie oprzec pierdolkom z logo ITF :evil: Tu zdaje sie dobra pieniadze ludzie robia na handlu towarem zwiazanym ze Sztukami Walki. Ogloszenia typu : "Zdobadz czarny pas w Ninjutsu w 10 miesiecy nie wychodzac z domu " na pozadku dziennym. Kto sie na to nabiera? :roll:

Pozdrawiam.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024