Skocz do zawartości


Zdjęcie

Taekwondo lub tajski w Kielcach


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
38 odpowiedzi w tym temacie

budo_spoko_gość
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Taekwondo lub tajski w Kielcach
Czesc
Nie orientujecie sie czasem czy w tym zadupiastym miescie, w ktorym nic nie ma, odbywaja sie treningi taekwondo lub tajskiego? Chodzi mi o prawdziwy trening prowadzony przez dobrego trenera(nie w stylu kyokushinkowiec prowadzacy shidokan czy cos takiego). Denne miasto. :evil: :evil: :evil: Nic nie moge znalezc w Kielcach-chcialem trenowac bjj bo trenowalem w wakacje troche i super goscie prowadza ale teraz nie moge chodzic w soboty bo studiuje wiec pytam o te dwie sztuki, ktore tez mnie bardzo interesuja. Pozdrawiam
  • 0

budo_macias
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 932 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondo lub tajski w Kielcach
google sie klania,niemniej...:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
nie to,o co prosiles ale zawsze w tym kierunku.
  • 0

budo_spoko_gość
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondo lub tajski w Kielcach
Dzieki ale juz tego nie ma :? dawno - nie wiem czemu jeszcze jest na tej stronie
  • 0

budo_mameha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 546 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondo lub tajski w Kielcach

Czesc
Nie orientujecie sie czasem czy w tym zadupiastym miescie, w ktorym nic nie ma, odbywaja sie treningi taekwondo lub tajskiego? Chodzi mi o prawdziwy trening prowadzony przez dobrego trenera(nie w stylu kyokushinkowiec prowadzacy shidokan czy cos takiego). Denne miasto. :evil: :evil: :evil: Nic nie moge znalezc w Kielcach-chcialem trenowac bjj bo trenowalem w wakacje troche i super goscie prowadza ale teraz nie moge chodzic w soboty bo studiuje wiec pytam o te dwie sztuki, ktore tez mnie bardzo interesuja. Pozdrawiam


Taekwondo jest w szkole na Barwinku. Tajski był w WDK, ale nie mam informacji, czy nadal tam jest.

Natomiast pewną smutną refleksję budzą sformułowania w tym poście: "zadupiastym mieście", "denne miasto", "nic nie mogę znaleźć" .... Zastanawiam się, czy chciałabym trenować w jednej sekcji z kimś, kto tak widzi swoje miasto ...
  • 0

budo_spoko_gość
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondo lub tajski w Kielcach
W WDK nie bylo tajkskiego tylko zwykly kick boxing. Jesli chodzi o stosunek do tego miasta to wedlug ciebie jest on najwazniejszy w tym sporcie? :) :) :) Rozsmieszylas mnie-jasne bo to czy mi sie Kielce podobaja swiadczy o tym czy dobrze boksuje. To wlasnie dlatego ja nie chcialbym trenowac z takimi jak ty- bo najczesciej nie rozumieja tego sportu. Choc znam kilka fajnych i ambitnie trenujacych dziewczyn-szacunek dla nich, to wiekszosc przychodzi poderwac faceta i tylko psuja prawdziwe, twarde treningi. Pozdrawiam Cie. Niedlugo ktos powie ze nie chce trenowac z takimi co nie wierza w UFO albo jeszcze lepsze teksty :)
  • 0

budo_spid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 713 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondo lub tajski w Kielcach
Obiło mi się o uszy, że thai jest gdzieś na podkarczówce, ale głowy za to sobie nie dam uciąć. Czasami widuję chłopaków z poduszkami na tamtejszych przystankach.

Taekwondo jest na Barwinku w SP 32 w poniedziałki i środy o 18.00 grupa dziecięca a od 19.30 grupa początkująca dla wszystkich.

Spoko_Gościu, byłeś na tym shindokanie? Opowiedz coś więcej o tej sekcji.


nie orientujecie sie czasem czy w tym zadupiastym miescie, w ktorym nic nie ma, odbywaja sie treningi taekwondo lub tajskiego?


Nasze miasto nie jest zbyt duże ale sekcji MA jest u nas sporo, więc nie przesadzaj.
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondo lub tajski w Kielcach
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_zreczny
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondo lub tajski w Kielcach
ale w wdk rzeczywiscie byl tajski choc nie wiem czy jest wiem ze kick boxing to jest u shoguna
  • 0

budo_spoko_gość
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondo lub tajski w Kielcach
nie tajski tylko kick z elementami tajskiego. Wiem bo prowadzil moj kumpel a ja bralem udzial w powstaniu tej sekcji
  • 0

budo_spoko_gość
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondo lub tajski w Kielcach
Spid masz moze info kto prowadzi taekwondo?czy sekcja jest zarejestrowana?z ciekawosci pytam
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondo lub tajski w Kielcach
Sekcję TKD ITF w Kielcach prowadzi Rafał Gozdalski. Klub należy do Polskiego Związku Taekwondo ITF.

Gizmo
  • 0

budo_gonzo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 434 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondo lub tajski w Kielcach
Spoko Gościu...
a propos twoich tekstów dotyczacych cieżkich treningów i dziewczyn z nimi zwiazanych...
Przyjdz na Judo do Shoguna i zobacz jak cwicza dziewczyny. Nie wytrzymasz połowy tego co one, gwarantuje ci. Więc może przestań uogólniać...
Ćwicz ciężko gdziekolwiek bedziesz i nie rozpraszaj sie koleżankami z treningu bo chyba tu jest twój problem.
pzdr gnz
  • 0

budo_mameha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 546 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondo lub tajski w Kielcach

Spoko Gościu...
a propos twoich tekstów dotyczacych cieżkich treningów i dziewczyn z nimi zwiazanych...
Przyjdz na Judo do Shoguna i zobacz jak cwicza dziewczyny. Nie wytrzymasz połowy tego co one, gwarantuje ci.


Co ty opowiadasz, gonziaku? Taki wielki i silny fajter nie wytrzyma jakichś tam dziewczęcych wygibasów na macie? Przecież one przychodzą poderwać faceta, więc nie mogą się spocić, bo by im makijaż z facyjaty spłynął! :wink:

Widzę oczami wyobraźni: Wchodzi na matę taki "tfardziel" i spotyka Kingę albo Dominikę. Naprawdę chciałabym zobaczyć, jak one "psują" mu trening. :) :)

Mnie wystarczyło być u tych dziewczyn jeden raz! Skończyło się to tragicznie dla mnie. :)

Podczas gdy w męskich sekcjach różnej maści pojawiam się regularnie i muszę stwierdzić, że z tą ciężkością treningu bywa różnie. U niektórych nie zdołałam się nawet lekko spocić.
  • 0

budo_spoko_gość
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondo lub tajski w Kielcach
Gonzo ale na mnie wsiedliscie. Szanuje Ciebie i kolezanke i akurat nie chodzilo mi o kinge Kubicka ani Dominike bo akurat to sa wyjatkowe osoby i nie ma tu o czym gadac. Nie uogolnilem tez mojej wypowiedzi do wszystkich dziewczyn na treningach. Nie napieprzajcie na mnie tak. Tez bardzo ciezko trenuje rozne MA i wkurza mnie jak ktos mi pisze ze nie lubie kielc to gowno znacze. To gowniarskie wpowiedzi i moja odpowiedz tez nie najlepiej swiadczy o mnie. Luuuuz
  • 0

budo_spoko_gość
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondo lub tajski w Kielcach
Aha i nie przeszkadzaja mi kolezanki na treningach bo to nie byl sens mojej wypowiedzi-chodzilo mi o to co napisala MAmeha
  • 0

budo_zreczny
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondo lub tajski w Kielcach
doszly mnie sluchy jak i ulotka ktora trzymalem przez chwile ze boks tajski jest gdzies na barwinku to prawda???? a propo szoguna slyszalem ze dobara sekcje bjj macie :]
  • 0

budo_mameha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 546 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondo lub tajski w Kielcach

doszly mnie sluchy jak i ulotka ktora trzymalem przez chwile ze boks tajski jest gdzies na barwinku to prawda???? a propo szoguna slyszalem ze dobara sekcje bjj macie :]


Okazuje się, że jest w Kielcach lepsza ;)
  • 0

budo_gonzo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 434 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondo lub tajski w Kielcach
A która to?? 8)
pzdr gnz
  • 0

budo_zreczny
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondo lub tajski w Kielcach
pretorians czy jakos tak????
  • 0

budo_gonzo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 434 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondo lub tajski w Kielcach
Lepsza z powodu?? 8)
pzdr gnz
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024