Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sztuczne szczeki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

budo_yamahita
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Sztuczne szczeki
Mam pytanie, czy mozna gdzies dostac taka sztuczna szczeke jak mial Nastula w pride?? badz tego typu ?? prosilbym najlepiej o adresy internetowe sklepow
  • 0

budo_kubutek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:że znowu?

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuczne szczeki
:?: :?: :?:
  • 0

budo_yamahita
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuczne szczeki
No chodzi mi takie szczeny z wzroami , typu flaga Polski , bo w sklepach w ktorych bylem byly tylko przezroczyste .
  • 0

budo_grozes desperades
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skądinond

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuczne szczeki
farbki plakatowe+troche checi=zajebisty wzorek
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuczne szczeki
a już myślalem ze Nastula nosi sztuczną szczeke
  • 0

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuczne szczeki

Mam pytanie, czy mozna gdzies dostac taka sztuczna szczeke jak mial Nastula w pride?? badz tego typu ??

leże
:rofl:
  • 0

budo_duncan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuczne szczeki

Mam pytanie, czy mozna gdzies dostac taka sztuczna szczeke jak mial Nastula w pride?? badz tego typu ??

leże
:rofl:


Bo, jak to jest, ze jak pisze: "Combat fantazjujesz"-co jest jakims komentarzem, jakims moim podsumowaniem, słów, w tym przypadku Combata, to słysze, ze mój komentarz "nic nie wnosi do tematu" i ze to "spam", a jak przykładowo taki Mesjasz, walnie za cały swój post- " :rofl: "to jest ok? Bo on ma wiecej postów? O to chodzi?

Nierozumie, mam wiedze tematyczną, za "tematyczną" nalezy rozumieć u mnie i praktyczną i teoretyczną, ale komuś wolno pisać w stylu "17 lat co robic? Zwalić konia! "-Kapral, bo ma 12342 postów i noi był na zlocie, gdzie go wszyscy pulubilii bo sie zalał? Albo jak juz ktoś ma własną stron internetową-wtedy to juz szacunek na mur-beton! I tak jest w iwleu tematach, a prawda jest tak, ze co drugi post tzw: "starych userów"-to kupa gówna, polegajaca na własnie "spamowaniu". Jesli wyodrębinc by posty tematyczne, zaden znich nie miałby wiecej niz 150.

A co do szczęki...co to ma byc, pokaz mody? Ty lepiej walcz jak Nastula... .
  • 0

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuczne szczeki
no juz,juz lepiej? :roll:
popatrz na ten temat...facet nazywa ochraniacz na zeby sztuczna szczeką i jeszcze chce miec ją bialo-czerwoną(nowe wzory dla emerytow albo co...),to dla Ciebie jest normalny topik?Sprowokuje/sprowokowal jakas inteligenta dyskusje?Raczej nie...Smieszny,idiotyczny temat ktory niedlugo zaginie gdzies pomiedzy setkami podobnych a na razie mozna sie troche posmiac i tyle...
To troche inna rzecz niz robienie hamskiego OT na np.30 stronie jakiejs zazartej dyskusji,nie uwazasz?
  • 0

budo_skiper
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1052 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuczne szczeki

popatrz na ten temat...facet nazywa ochraniacz na zeby sztuczna szczeką

Eee....no nie czepiaj się go tak :wink: Znam dużo osób, które też tak mówią.
  • 0

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuczne szczeki
szczeką owszem,z 'sztuczna szczeka' to ja na razie spotykalem sie tylko w kontekscie szklanek na szafkach nocnych ludzi po 60...
  • 0

budo_yamahita
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuczne szczeki
Ehh a ja znam wielu ludzi ktorzy tak mowia:/ , moze i macie racje ze niefachowo sie wyrazilem , ale tez zdeka przesadzacie, zalozylem temat bo chcialem sie dowiedziec czy mozna gdzies skombinowac szzcene taka jak np. ma Nastula a tu odpowiedzi ty sie lepiej naucz walczyc tak jak on:/ a skad ty wiesz jak ja walcze? i co to wogle ma do rzeczy, chcialem miec taka szczene i tyle:/.

To ma jeszcze jedno pytanie ktore zadam w tym topiku gdyz nie chce zakladac kolejnych smiesznych tematow, ktora szczeke llepiej kupic pojedyncza czy podwojna? i dlaczego - roznica ceny to ok. 2 zl przynajmniej na allegro , no i moze napiszecie jakies najleprze modele:/ bo nie znam sie na tym w judo nie korzystalem z tego rodzaju akcesoriow
  • 0

budo_krde
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuczne szczeki
szczeka na allegro to po kims ?
  • 0

budo_yamahita
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuczne szczeki
Tam tez sa sklepy :/
  • 0

budo_macias
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 932 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuczne szczeki
Y. a Ty cos cwiczysz,czy szczeka ma pojsc na polke,co by mozna bylo sie kolegom i dziewczynie chwalic?
Bo jakbys cwiczyc,to watpie czy taki topik by sie pojawil...
  • 0

budo_yamahita
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuczne szczeki
Ja nie rozumiem waszego podejcia , chwalic sie szczeka?? TO wy takimi rzeczami sie chwalicie? A co w tym takiego specjalnego? A co do mojego trenownia to trenuje 11 lat judo i od wrzesnia chodze na zajecia przekrojowe, ale glownie stojke w tym klubie sie cwiczy.
  • 0

budo_p-chan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 848 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuczne szczeki

Mam pytanie, czy mozna gdzies dostac taka sztuczna szczeke jak mial Nastula w pride?? badz tego typu ??

leże
:rofl:


Bo, jak to jest, ze jak pisze: "Combat fantazjujesz"-co jest jakims komentarzem, jakims moim podsumowaniem, słów, w tym przypadku Combata, to słysze, ze mój komentarz "nic nie wnosi do tematu" i ze to "spam", a jak przykładowo taki Mesjasz, walnie za cały swój post- " :rofl: "to jest ok? Bo on ma wiecej postów? O to chodzi?

Nierozumie, mam wiedze tematyczną, za "tematyczną" nalezy rozumieć u mnie i praktyczną i teoretyczną, ale komuś wolno pisać w stylu "17 lat co robic? Zwalić konia! "-Kapral, bo ma 12342 postów i noi był na zlocie, gdzie go wszyscy pulubilii bo sie zalał? Albo jak juz ktoś ma własną stron internetową-wtedy to juz szacunek na mur-beton! I tak jest w iwleu tematach, a prawda jest tak, ze co drugi post tzw: "starych userów"-to kupa gówna, polegajaca na własnie "spamowaniu". Jesli wyodrębinc by posty tematyczne, zaden znich nie miałby wiecej niz 150.

A co do szczęki...co to ma byc, pokaz mody? Ty lepiej walcz jak Nastula... .

Zacytuje Gonzo. :-)

Masz problem to napisz do Przyjaciółki.


  • 0

budo_yamahita
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuczne szczeki
ok, tylko podaj mi adres
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuczne szczeki

ale komuś wolno pisać w stylu "17 lat co robic? Zwalić konia! "-Kapral, bo ma 12342 postów i noi był na zlocie, gdzie go wszyscy pulubilii bo sie zalał?

A moze ja lubie walić konia, i radze to młodym, gdyż myśle, ze też będą tacy dobrz jak ja.
Ok, koleś. Po kolei.
1. ostatnio mało pisze, bo nie mam za dużo do napisania. a jak coś pisze, to z humorem. Nie umiesz go zrozumieć? przykro mi, nie mój problem.
2. Nie byłem na zlocie pijany(nie aż tak) teraz nie pije w ogóle.
3. ludzie mnie lubią, pewnie mają ku temu powód.
4. Wyjeżdzasz na mnie, nie lubisz mnie. Nie lubisz mnie, mówisz mi to wprost a nie za moimi plecami(cross budo nie czytam, wszyscy to wiedzą). Chcesz wpierdol? wpadnij na zlot. bez rękawic. zobaczymy jaki będziesz kurwa mądry.
Już nie takich sfrustrowanych dzieciaków prostowałem.
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuczne szczeki

Ja nie rozumiem waszego podejcia , chwalic sie szczeka?? TO wy takimi rzeczami sie chwalicie? A co w tym takiego specjalnego? A co do mojego trenownia to trenuje 11 lat judo i od wrzesnia chodze na zajecia przekrojowe, ale glownie stojke w tym klubie sie cwiczy.


eee, trenujesz 11 lat i nie wiesz co to ochraniacz na te małe białe cycki co sie je trzyma w mordzie? :)
  • 0

budo_yamahita
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuczne szczeki
No wiesz wiem, ale ja zawsze na to mowilem szczeka badz sztuczna czeka:/ dzisiaj sobie wkoncu kupilem w sklepie to tez mowiono na to szczeka . Ja sie pytam " Moge zobaczyc dostepne ochraniacze na szczeki?" a koles w sklepie namnie dziwnie spojrzal i mowi " hmm chodzi ci o sztuczna szczeke?" , wiec widzicie duzo osob tak na to mowi i tyle:/ a w judo nigdy nie uzywalem tego typu akcesoriow bo niby po co?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024