Skocz do zawartości


Zdjęcie

Systiema


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
98 odpowiedzi w tym temacie

budo_zayonc
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Systiema
Zatem wszytko jest już halo... pozdrawiam
  • 0

budo_dymitr
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 89 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Systiema

Zatem wszytko jest już halo... pozdrawiam

To znaczy o co chodziło? Że chłopak ma nick Saszka?
Drogi zayoncu, instruktorzy czy mistrzowie tym się różnią na vortalu od większości użytkowników, że się podpisują podają maile, strony www, czasami telefony - dlatego uważam, że pomyłka była niemożliwa. Ale bardzo się ciesze, że wszystko zostało wyjaśnione i zapraszam do rzeczowej dyskusji, temat na którym jesteśmy został założony przez unknowna chyba przypadkiem :D ale go ciągniemy.
Więc zapraszam Pociągnijmy go Razem :D :D :D :D :D
Pozdrowienia dla Aleksandra Horbatyuka od Dymitra, i oczywiście pozdrowienia dla wszystkich
Dima
  • 0

budo_unknown
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Systiema
przyznam szczerze ze zrobilo mi sie smutno (zle chi przewazylo).
Po pierwsze tego postu nie zalozylem przypadkowo, zrobilem to z premedytacja.
W moim miescie nie ma sekcji systiemy i chcialem sie cos niecos na ten temat dowiedziec.
Owszem zartowalem na rozne tematy ale robilem to tylko dlatego zeby bylo tu weselej.
Jezeli kogos urazilem swoja dzialalnoscia to przepraszam, nie chcialem.

no to tyle i zwyczajowo:
pozdrawiam
  • 0

budo_dymitr
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 89 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Systiema

przyznam szczerze ze zrobilo mi sie smutno (zle chi przewazylo). Po pierwsze tego postu nie zalozylem przypadkowo, zrobilem to z premedytacja. W moim miescie nie ma sekcji systiemy i chcialem sie cos niecos na ten temat dowiedziec. Owszem zartowalem na rozne tematy ale robilem to tylko dlatego zeby bylo tu weselej. Jezeli kogos urazilem swoja dzialalnoscia to przepraszam, nie chcialem. no to tyle i zwyczajowo:
pozdrawiam

Witaj unknown bez względu dlaczego zacząłeś ten temat ( już to zresztą napisałem) masz u mnie 5 i kredki :D
jestem ci wdzięczny, gdyż dzięki Tobie poznałem innych ludzi zainteresowanych rukopaszką :!: :!: :!:
To , że w twoim mieście nie ma takiej szkoły to nic dziwnego, bo tak naprawdę nie ma nigdzie, nawet jeśli ktoś naucza robi tez coś innego. Patrz Aleksander Horbatyuk prowadzący szkołę Sambo, czy moja skromna osoba prowadząca Ju Jitsu. Myslę też że nikt nie ma monopolu na genialność i wiedzę dlatego zawsze można się czegos dowiedziec, najwięksi Mistrzowie których spotkałem w życiu, cały czas się uczą i mówią o tym otwarcie.
I Boże chroń nas przed tymi którzy wiedzą wszystko o wszystkim.
Muszę Ci przyznać, że twoje żarty momentami są cięzkie ....., maja swoją wagę. A teraz zwracam sie do Wszystkich, przestańmy się przepraszać (jeśli już wszystko jest OK), i weźmy się do merytorycznej dyskusji, albo uznajmy temat za zamkniety i przejdźmy na Privy. Bo od jakiegos czasu bredzimy jak ......
I tu też kilka słów do przeglądających forum, przestańcie proszę tylko czytać i obserwować, włączcie się do rozmowy. I tym optymistycznym akcentem...
Pozdrawiam Wszystkich Dima
  • 0

budo_lewro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 455 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Systiema
o co tu chodzi bo nie kumama 8O
  • 0

budo_dymitr
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 89 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Systiema

o co tu chodzi bo nie kumama 8O

Proste jak budowa cepa jeden gośc miał podobny nick do imienia drugiego i się zakisiło. Już wyjaśnili i jest oki - więc zaproponowałem abyśmy wrócili do tematu.
pzdr Dima
  • 0

budo_lewro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 455 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Systiema
myslałem ze cos bardziej skomplikowane, no co do sambo to unas w Poznaniu było pare lat temu jak Big brader był w TV i koles był z Poznania i reklame zapuścił no i przez rok to nawet duzo ludzi było ale jak sie okazala kicha to sie skończyło :( i nawet nie zdążyłem sie dowiedziec oco tam chodziło aż do spotkania z Saszą :)
  • 0

budo_cybermarian
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Systiema
hej @ll ,
jak widze poruszyliscie ciekawy temat , a mianowicie sistema czy tez "systema" .
czekalem na to od pewnego czasu :)
jestem w tym nowy , ze tak powiem zoltodziobem ale z tego co mi wiadomo jest mozliwosc wspolpracy czy tez wymiany doswiadczen .
problem w tym ze mieszkam za granica , dokladnie w germanii , ale moj trener martin schulte jest otwarty na propozycje , jest kwestja jezykowa , ale to tez nie problem on mowi po rosyjsku :) zapraszam na strone [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
pozdrawiam
cybermarian

p.s w razie pytan prosze o maila na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_zayonc
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Systiema
Witam ponownie :D Wszystkich którzy chcą sie przekonać czym jest Sambo Bojowe chciałem poinformować że w dniach 10-11 grudzień 2005 odbędzie się zorganizowane przez Krakowską Szkołę Combat Sambo Ogólnopolskie Seminarium Sambo Bojowego z udziałem znanego nam już z poprzednich wizyt Aleksandra Maksimtsov'a - mistrza Rosyjskiej Sztuki Walki, prezesa Ukraińskiej Federacji Sambo Bojowego. Szczegółowe informacje dotyczące tego seminarium będą dostępne w najbliższym czasie na naszej stronie internetowej [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

p.s. Dymitr, Sasza kazał Cie pozdrowić co niniejszym czynie :D
  • 0

budo_saszka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Systiema
Ja już jestem zaklepany na tą imprezę :) .Tylko uwaga, że Aleksandr Kaksimtsov jest prezesem/prezydentem Ukraińskiej Federacji Rosyjskich Sztuk Walki i specjalistą od Systemu Kadochnikova co nieznaczy, że mój szanowny przedmówca się pomylił :) !Szacunek!!
  • 0

budo_dymitr
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 89 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Systiema
Aż szkoda, ze w tym terminie mam inną imprezę :( :( :(
No nic, ale wielka prośba zdajcie potem relację na Vortalu i powieście foty - proszę.
A może teraz wrócimy do tematu.
Do Saszki (vortalowego) - czekam w sobotę :D
Pozdrowienia dla wszystkich Dima
  • 0

budo_saszka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Systiema
Do Dimy - BĘDĘ NIEZAWODNIE!!
A relację zdam.
Zresztą pogadamy w sobotę.
  • 0

budo_lewro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 455 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Systiema
koniec stażu Sambo w Poznaiu z Saszą, sekcja Combat56 wyraza wielki podziw i wyraz szacunku dla Saszy, pokazał system bardzo przejrzyście i skutecznie a w dodatku treningi upłyneły w miłej atmoswerze. Jesłi ktos ma ochote to w grudniu 10 -11 staz w Krakowie. Naprawde warto ja polecam
Igor z Poznania
  • 0

budo_unknown
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Systiema
dawno mnie nie bylo

mam tgaka propozycje aby osoby ktore maja jakies ciekawe, niespotykane albo jedno i drugie filmy o sistiemie to moze zamieszczajcie je tutaj (patrzylem jakies filmy na temacie 'filmy intruktarzowe' ale byly tylko od kadasznikowa, a moze by sie jkaies vasilievy i ryabki znalazly:D)

pozdrovlayu
  • 0

budo_lewro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 455 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Systiema
to to samo Vasiliew czarodziej :) :) :)
  • 0

budo_unknown
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Systiema
no i podobno ten sam vassiliev jak go zaczal typ przy vodce wypytywac o skutecznosc sistiemy to go wzial nabil paluchem u stopy a wlsaciwie to go rzucil za ucho stopa
  • 0

budo_marjan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Systiema
nie ma rzeczy nie mozliwych ... filmy instruktażowe vasilieva CZASAMI sa na trackerze...
  • 0

budo_unknown
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Systiema
oswieccie mnie prosze co to tracker
ja to taki nie kumaty zbytnio w sprawach kompa:D :oops:
  • 0

budo_marjan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Systiema

oswieccie mnie prosze co to tracker
ja to taki nie kumaty zbytnio w sprawach kompa:D :oops:

na priv poszla wiadomosc
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024