Skocz do zawartości


Zdjęcie

Systiema


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
98 odpowiedzi w tym temacie

budo_saszka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Systiema

a jakie sa tak naprawde korzenie sistiemy
bo ideologicznie to slyszalem wlasnie ze wymyslili to praslowianie i nazywala sie slaviano-goretskaja borba no i ewentulanie dolozyli sie kozacy ltorzy walczyli tu i uwadzi

slyszlame tez ze tak naprawde to ze w CCCP sprowadzili kung fu miszczow podloczyli ich do rurek i innych aparatow odczynnikami poili i potem na podstawie badan stworzyli najabrdziej optyamlny system dla sluzb specjalnych

wiec jak to naprawde bylo??

:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
WSIE PAGIBLI!!!!!!!!! :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :drinking: :drinking: :drinking: :shocked!: :shocked!: :2gunfire: :2gunfire: :2gunfire:
Ale co tam... Nic tylko się pociąć szarym mydłem albo papierem toaletowym.NIE!!!Już wiem , popełnię harakiri muszlą klozetową!!!!
PS.Właśnie widzę jak z mojej piwnicy ziemniaki czwórkami wychodzą! :)
  • 0

budo_unknown
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Systiema
znowz ja i nieporadne odpowiedzi
nie mialem celu w robieniu jaj z sistiemy (jakze bym smial) naprawde to nei moj cel poprostu tak se pomyslalem ze to sie w sunmie zropbil mini dziale o systemie to tak se postajnowilem zapytac o historie
a te takie dziwadcznosci co podalem to ich nie wymyslilem tylko sa na stronka o sistiemie
kiedys nawet wklepalem w googlaczu sisitiema i wyskoczylo mi goretskaya borba i takie tam a to o naukowcach i chinczykach to chyba gdzies krazylo na necie i nawet na forach innych pytalem to takie podobne odpowiediz dostawalem

jeszcze raz izvinitie pozalujsta za moju oszybku poklon

to i moja prosba moze wy zapodajcie jakies ciekawe teematy do dyskusji
to dzieki temu rozwine swoja wiedzy na temat pradawne...... oups poprostu 'Sistiemie'
  • 0

budo_saszka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Systiema
"unknown" ja dumał szto ty panimajesz pa ruski! :) A ja wizy szto ty nie panimajesz. Ta twoja "goretskaya borba" to po prostu albo zapasy albo pankration.
Serdeczne pozdrowienia!!!
Lubię tu wpadać bo mi się nastrój poprawia! Dzięki
  • 0

budo_dymitr
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 89 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Systiema

..................... postajnowilem zapytac o historie
a te takie dziwadcznosci co podalem to ich nie wymyslilem tylko sa na stronka o sistiemie
kiedys nawet wklepalem w googlaczu sisitiema i wyskoczylo mi goretskaya borba i takie tam a to o naukowcach i chinczykach to chyba gdzies krazylo na necie i nawet na forach innych pytalem to takie podobne odpowiediz dostawalem...............'


Oki bo juz myślałem żeby napisać do Moderatorów prośbe o utworzenie działu "Nie do wiary".
Słowiansko Gorietskaja barba to fakt, zobacz sobie:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
I równiez jako watek historyczny polecam:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
To szkoły istniejące, odnosnie twoich wcześniejszych postów nie twierdzę że nie ma takich uderzeń jak połtorka czy trojka - ale w tym nie ma żadnej magii.
pzdr Dima
  • 0

budo_unknown
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Systiema
dzieki bardzo
mowilem ze w moim miescie nie ma mozliwosci cwiczenia systiemy
chyba ze z ksiazek samemu
no ale za wczasu lepiej sie przygotowac teoretycznie niz wogle

tyle mojego no to teraz wy dajcie jakies ciekawe tematy do dyskusji a nie nasmiwac sie ze mnie :( niekt mnie nie kocha czy co????????
  • 0

budo_dymitr
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 89 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Systiema

dzieki bardzo
mowilem ze w moim miescie nie ma mozliwosci cwiczenia systiemy
chyba ze z ksiazek samemu
no ale za wczasu lepiej sie przygotowac teoretycznie niz wogle

tyle mojego no to teraz wy dajcie jakies ciekawe tematy do dyskusji a nie nasmiwac sie ze mnie :( niekt mnie nie kocha czy co????????


Czytaj, czytaj ile wlezie.
Tylko błagam, zanim napiszesz pomyśl dwa razy, a może i trzy :D i nie zaczynaj wątków magicznych. Owszem są ludzie którzy zaliczają RB jako system wewnetrzny, nie twierdzę że nie mają racji, każdy ma prawo do swojego zdania. Jednak proszę sprawdzaj i sam analizuj informacje i wybij sobie z głowy e-kursy online SW.
Pozdrawiam Dima
  • 0

budo_unknown
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Systiema
:D :D:D:D:D poklon
  • 0

budo_quasimodo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Submission

Napisano Ponad rok temu

Re: Systiema
w temacie:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_unknown
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Systiema
Dima skazytie pozalujsta :D
Ty te treningi prowaidzisz w wawie czy tam na obrzezach to to ejst ten chi ryu czy sistiema wlasnie czy poprostu robisz to rownolegle. i ile kosztuja te treningi jesli to nie tajemnica oczywiscie:D
  • 0

budo_dymitr
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 89 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Systiema

Dima skazytie pozalujsta :D
Ty te treningi prowaidzisz w wawie czy tam na obrzezach to to ejst ten chi ryu czy sistiema wlasnie czy poprostu robisz to rownolegle. i ile kosztuja te treningi jesli to nie tajemnica oczywiscie:D

W centrum i niedługo znów rusza Falenica.
Koszt zajęć nie jest tajemnicą :D
Koszt 100 za 2x tydzień
150 za 4x tydzień
Równolegle do czasu utworzenia grup.
Pozdrawiam Dima
  • 0

budo_unknown
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Systiema
ale to co podales to zajecia z ten chii ryu czy z sistiemy??
i jakbys mogl szerzej co to jest ten chi ryu w sumie to nei slyszalem nigdy o czyms takim

pozdrovlayu
  • 0

budo_dymitr
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 89 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Systiema

ale to co podales to zajecia z ten chii ryu czy z sistiemy??
i jakbys mogl szerzej co to jest ten chi ryu w sumie to nei slyszalem nigdy o czyms takim

pozdrovlayu

Odpowiedziałem ci na pytanie o to czy ćwiczymy w osobnych grupach czy równolegle, napisałem że do ustalenia grup równolegle na sali robimy Ju Jitsu i rukopaszkę.
Że nie słyszałeś - to nic dziwnego :D to kolejny rosyjski wynalazek klasyka Ju Jitsu i współczesność nowoczesnych systemów rosyjskich. Nie wiem co miałbym więcej napisac coś niecoś no mojej stronce (nie dużo), ale po co więcej? :) najlepiej wpaść i samemu posmakować. Mam propozycję takie pytanka chyba nie na tym forum, sam zainicjowałes temat brzmi systiema, a nie szkoła dymitra :D :D :D :D :D , albo priv albo e-mail ???? wybieraj sam zanim moderator nas zresetuje :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
pozdrawiam Dima
  • 0

budo_unknown
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Systiema
troche temat zamiera wiec moze go troche ozywie nie wiem aczkolwiek czy skutecznie
czy obok sistiemy praktykuje ktos tradycyjne rosyjskie sposoby utrzymywania zdrowia
ryabko na ten przyklad podobno kapie sie w przereblu chodzi, do bani(taka rosujska sauna)

i co wy myslicie na ten temat

pozdrovlayu

PS
dima zamiesc moze jakies foty z treningow albo cus to se bedzie mozna poogladac jak te trenowanie wyglada

pozdrovlayu jeszczo raz
  • 0

budo_saszka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Systiema
Generalnie "SISTEMA" (pisownia specjalnie dla DIMY :) ) nierozłącznie woąże się z dbałością o zdrowie. Jasne że na przykład w wojsku gdzie na nauczenie ludzi jest mało czasu a trzeba z nich "wydoić" wszystko ma to troszkę :) inny kształt ale w założeniu treningi mają na celu utzymanie ćwiczących w dobrym zdrowiu.Pierwsze co usłyszałem na temat treningów od mojego "mastiera" to była informacja że na treningach nie wolno dopuścić do kontuzji.Oprucz wymowy czysto fizycznej - osoba kontuzjowana nie może uczestniczyć w treningach! - ma to też znaczenie psychologiczne - osoba kontuzjowana ma złe doświadczenia i źle wpływa to na jej zdolność przyswajania nowego materiału.
A propos treningu i kontuzji jakie sa wasze doświadczenia trningowe w zakresie combatów?
Jeśli chodzi o systeme to jak pisałem chyba trening wygląda jak na zwolnionym filmie.Wszystkie ruchy wykonywane sa wolniutko i dokładnie. I RELKS!!!!!!!!
  • 0

budo_dymitr
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 89 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Systiema

Generalnie "SISTEMA" (pisownia specjalnie dla DIMY :) )

Oj dziekuję, dziekuję.
Taka mała prośba - Saszka nie akcentuj tak tego delikatnego treningu, bo Szanowny Moderator wywali naszą dyskusję do Tai Chi :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Dobra, teraz poważnie jeśli chodzi o kontuzje jestem najlepszym przykładem, głupiego treningu, w wieku 18 lat prawie trafiłem na wózek z powodu problemu z biodrami, potem złamanie kręgów szyjnych, 3 razy obojczyka... moge jeszcze długo wymieniać. Dopiero po latach zetknąwszy się z metodą o której rozmawiamy doceniłem systiemę. Wbrew pozorom najczęściej łapałem kontuzje na treningach, nie podczas walki ulicznej.
Pozdrawiam Dima
  • 0

budo_saszka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Systiema
Ogólnie chodziło mi o wychwycenie i uwypuklenie różnic w prowadzeniu treningów w różnych stylach czy systemach walki wręcz.Ja mam doświadczenia z kyokushin , kick boxing'u i trochę kravatu ;) .Na treningach karate (stare dobre czasy) trening polegał na "starzaniu" trenujących tak żeby byli szczęśliwi że to już koniec.Masa zabaw typu "zdobywanie twierdzy" gdzie pięta w oczodole :) była normą, jumping po sali gimnastycznej przez godzinę albo "chiński kosz" który bardziej przypominał rugby niż koszykówkę.Mnustwo tego typu histroyjek dzięki którym np. rok chodziłem o lasce i mieli mi wszczepić w kolano metalową płytę.Wiem że nadal wielu ludzi prowadzi w ten sposób treningi. Co wy na to?
  • 0

budo_dymitr
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 89 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Systiema

Ogólnie chodziło mi o wychwycenie i uwypuklenie różnic w prowadzeniu treningów w różnych stylach czy systemach walki wręcz.Ja mam doświadczenia z kyokushin , kick boxing'u i trochę kravatu ;) .Na treningach karate (stare dobre czasy) trening polegał na "starzaniu" trenujących tak żeby byli szczęśliwi że to już koniec.Masa zabaw typu "zdobywanie twierdzy" gdzie pięta w oczodole :) była normą, jumping po sali gimnastycznej przez godzinę albo "chiński kosz" który bardziej przypominał rugby niż koszykówkę.Mnustwo tego typu histroyjek dzięki którym np. rok chodziłem o lasce i mieli mi wszczepić w kolano metalową płytę.Wiem że nadal wielu ludzi prowadzi w ten sposób treningi. Co wy na to?

Niestety sam tak ćwiczyłem jako uczeń i w latach 80` sam tak prowadziłem treningi!!!!!
Brak wzorców, brak wiedzy z zakresu treningu sportowego i nade wszystko brak wyobraźni, aby nikt nie miał pretensji - dodaję że piszę o sobie. Ciekawe jest to, że wielu uczniów dopytuje się dlaczego na zajęciach które prowadzę nie ma wycisku i morderczych rozgrzewek :!: jak mówię, że nie ma takiej potrzeby patrzą z powatpiewaniem :D .
Jesli chodzi o doświadczenie no troszkę mam:
Ju Jitsu - udokumentowane 28lat (praktycznie non stop za wyjątkiem przerwy 4 letniej - kontuzja)
Kung-fu/ Wu Shu - 5 lat
Systemy rosyjskie - 15lat (łykałem każdy system który mogłem potrenować i kazdego Mistrza do którego mogłem się dostać),
I powiem że w "Rosji" też są maniacy, myslę że znajdą się na każdej szerokości geograficznej - mówię tu o typie trenera psychopaty. Nie powiem wycisk to czasami bardzo dobra sprawa, dla mastera też bo nie traci wtedy kontaktu z "Masami Rewolucyjnymi", :) :) :)
Różnice w prowadzeniu - hmm temat rzeka, naprowadź mnie o co ci dokładnie chodzi, bo dożyjemy póxnej starości a się jeszcze nie dogadamy. Saszka jak materiały?
Pozdrawiam wszystkich Dymitr
  • 0

budo_unknown
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Systiema
dima moze wkleisz jakies foty z treningow rukopaszki pozalujsta
a za staz w treningu wsiego nailudshego

zelajet nieznakomyi
  • 0

budo_unknown
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Systiema
dima moze wkleisz jakies foty z treningow rukopaszki pozalujsta
a za staz w treningu wsiego nailudshego

zelajet nieznakomyi
  • 0

budo_dymitr
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 89 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Systiema

dima moze wkleisz jakies foty z treningow rukopaszki pozalujsta
a za staz w treningu wsiego nailudshego zelajet nieznakomyi

Namolny jesteś. Nie robiłem fot, niefotogeniczny jezdem :)
Dobra jak się obfotografujemy prześlę ci. Oki?
pzdr Dima
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024