Skocz do zawartości


Zdjęcie

ŚLĄSKIE CENTRUM KRAV MAGA ZAPRASZA NA WSPÓLNE TRENINGI


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

budo_madrich
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

ŚLĄSKIE CENTRUM KRAV MAGA ZAPRASZA NA WSPÓLNE TRENINGI
Zapraszamy na treningi do wszystkich sekcji Śląskiego Centrum Krav Maga.

- Dąbrowa Górnicza - Hala Widowiskowo-Sportowa "Centrum" ul. Al. Róż 3
(hala sportowa w Parku Hallera obok aqua parku Nemo-Wodny Świat. Sala klimatyzowana, maty, siłownia, sauna.)

- Chorzów - 1 LO im. J. Słowackiego, ul. Dąbrowskiego 36,

- Sosnowiec - ZSZ Nr 6, ul. Kilińskiego 31,

- Zawiercie - OSiR, ul. Moniuszki 10,


Chcesz ćwiczyć z najlepszymi zapraszamy na treningi do Śląskiego Centrum Krav Maga W.K.M.F-Poland.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Bezpieczeństwo - to "minimalizowanie ryzyka zagrożeń dla życia, zdrowia i mienia w codziennym życiu, tak w domu jak i w miejscach publicznych".
  • 0

budo_skuter69
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pogoń w sosnowcu

Napisano Ponad rok temu

Re: ŚLĄSKIE CENTRUM KRAV MAGA ZAPRASZA NA WSPÓLNE TRENINGI
Bezpieczeństwo - ooooo tak mi mów , to lubie
od siebie dodam - DELIKATNOŚĆ , subtelność , to wszystko czeka starych i nowych adeptów KM
SIAO
  • 0

budo_siaśka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: ŚLĄSKIE CENTRUM KRAV MAGA ZAPRASZA NA WSPÓLNE TRENINGI
A ja juz wreszcie bylam na pierwszym treningu w Dabrowie G - bylam zobaczylam przezylam :) pomimo subtelnosci skutiego :) trening fajnie zorganizowany - gratulacje irek, sala podoba mi sie , troche te maty mnie draznia ale to chyba kwestia przyzwyczajenie. Zaskoczyl mnie nieco wiekszy rygor .... ale i tak udalo mi sie pogadac jak irek nie widzial 8) nie dosc ze dobre treningi to jeszcze mozna liczyc na delikatnego skutera ktory przytuli, pocaluje gdzie boli i takie tam subtelnosci :) Musze tez wpasc do sosnowca, chociazby dlatego ze tesknie za KRISEM, no i sporo razem przeszlismy w tym sosnowcu no nie ?? poki co zostaje w dabrowie :D
  • 0

budo_rosomak6000
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Będzin

Napisano Ponad rok temu

Re: ŚLĄSKIE CENTRUM KRAV MAGA ZAPRASZA NA WSPÓLNE TRENINGI
Ja również gorąco zapraszam na treningi do Dąbrowy. Warunki są naprawde swietne a towarzystwo doborowe. Super się ćwiczy. Poprostu trzeba przyjść i spróbować. Gorąco namawiam!!! Ja wiem, że tam już zostane tak długo jak będzie się dało...
Pozdrawiam!!! :)
  • 0

budo_cochise
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Będzin

Napisano Ponad rok temu

Re: ŚLĄSKIE CENTRUM KRAV MAGA ZAPRASZA NA WSPÓLNE TRENINGI
Również ja przyłączę się do grona chwalących. "Salka" jest naprawdę przyzwoita, cały obiekt jest nowy i dobrze wyposażony. Z pewnością będzie się dobrze ćwiczyło, gwardia już zgrana i wszyscy dają z siebie ile mogą. Trening prowadzony profesjonalnie.

ps. Pozdrawiam wszystkich :twisted:
  • 0

budo_madrich
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ŚLĄSKIE CENTRUM KRAV MAGA ZAPRASZA NA WSPÓLNE TRENINGI
Do Gwardzistów !!!!

Proszę nie zapomnieć wziąć na trening !!!

1. Kompletu ochraniaczy,
2. Rękawic,
3. Deklaracji,
4. Zaświadczeń lekarskich,
5. Przypominam o przygotowaniach.
6. Obecność obowiazkowa.


PS. Dzięki Wszystkim - wiecie za co, ale i tak macie przejebane.

"Gwardia umiera, ale się nie poddaje".
  • 0

budo_apeking
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dąbrowa Górnicza

Napisano Ponad rok temu

Re: ŚLĄSKIE CENTRUM KRAV MAGA ZAPRASZA NA WSPÓLNE TRENINGI
Ja tez przylaczam sie do reszty pozytywnych opinii na temat salki w DG,blisko mam do domu :) ,a tak powaznie to polecam, treningi ciekawe(mozna sie sporo nauczyc i ostro dostac po tylku) no i wkoncu jest dyscyplina :twisted: Pozdro dla trenera i wszystkich twardzieli.Polecam!!! :twisted:
  • 0

budo_cochise
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Będzin

Napisano Ponad rok temu

Re: ŚLĄSKIE CENTRUM KRAV MAGA ZAPRASZA NA WSPÓLNE TRENINGI
Apropos tak chętnie cytowanej wypowiedzi marszałka Neya do posłów angielskich pod Waterloo...Pan Ney kiedy zaproponowano mu kapitulację wobec przeważających sił wroga odpowiedział krótkim, żółnierskim "merde"( oznaczającym w mowie francuskiej nic innego jak za przeproszeniem: gówno). Posłowie angielscy po powrocie ze swojej misji mieli kłopot z przedstawieniem wyniku spotkania panu Wellingtonowi wobec czego wymyślili piękne zdanie o gwardi która ginie ale się nie poddaje.

ps. Do usług. Oferuję też porady filozoficzne.
  • 0

budo_cochise
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Będzin

Napisano Ponad rok temu

Re: ŚLĄSKIE CENTRUM KRAV MAGA ZAPRASZA NA WSPÓLNE TRENINGI
Do wszystkich gwardzistów. Nie chciałem nikogo tu obrazić, tylko jako ciekawostke powiedzieć jak to było z tą słynną wypowiedzią o zasłużonej gwardii napoleońskiej. Pozdrawiam wszystkich serdecznie i przepraszam urażonych.
  • 0

budo_siaśka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: ŚLĄSKIE CENTRUM KRAV MAGA ZAPRASZA NA WSPÓLNE TRENINGI
Cochise uwielbiam twoje filozoficzne podejscie do zycia, zwlaszcza jesli wyraza sie w toastach :) i nie przepraszaj mi tu, wyjasnisz mi to na sali 8) (podczas zabawy w koale) !! heheheh (nikomu nie mow ale sie posmialam z tej ciekawostki, nie wiedzialam o tym :) !!) w sprawie porad filozoficznych - zglosze sie 8) a swoja droga ciekawe co slychac w chorzowie i zawierciu ?? ktos wie ??
  • 0

budo_skuter69
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pogoń w sosnowcu

Napisano Ponad rok temu

Re: ŚLĄSKIE CENTRUM KRAV MAGA ZAPRASZA NA WSPÓLNE TRENINGI
za co przepraszasz ? Ja nie czuje się urazony i gówno mnie obchodzi co kto powiedział , Nie ważne w tym wszystkim były słowa użyte przez Neya , ale postawa jego i tej garstki żołnierzy którzy na propozycje poddania się(dodam że na honorowych warunkach) wybrali to co w prostym / czytaj niedzisiejszym/ języku oznacza wiernośc odwage , męstwo.
Jak dla mnie mógł powiedzieć nawet PITU PITU i tak to nie zmieni sensu zdarzenia i tego co pod jednym lub paroma słowami przeszło do historii
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024