Skocz do zawartości


Zdjęcie

Filmiki Kata - Oyama Karate!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

budo_marylka
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 98 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mikołów
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Filmiki Kata - Oyama Karate!
Czy macie jakieś linki (czy może sami posiadacie) do wszystkich filmików prezentujące wszystkie formy KATA - OYAMA KARATE
  • 0

budo_pwl
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 347 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmiki Kata - Oyama Karate!
Hm... w dziale Filmiki znajduje się link do strony, gdzie są chyba wszystkie kata Kyokushinu. Nie wiem, jak daleko idą różnice między Kyokushin a Oyama, ale jeśli kata są te same, to chyba wystarczy :>
  • 0

budo_shalom
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 498 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Lokalizacja:Będzin / Kraków / Leiden
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmiki Kata - Oyama Karate!
jedyne filmiki z Oyama Karate spotkałem kiedyś na jakiejś ang. stronce, ale były one w słabej jakości. Nie wystarczą ci rozrysowane kata w informatorach? (kiedys sprzedawali takie małe książeczki z technikami i kata). Jakby co to moje gg 4242767 ;)
  • 0

budo_baxii
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:PROSZOWICE

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmiki Kata - Oyama Karate!
Nasz sensei ma filmiki z kata Oyama Karate pogadaj z nim może Ci je da u nas kto chciał to dostał pytaj [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_marylka
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 98 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mikołów
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmiki Kata - Oyama Karate!
BAXII!!! Ja napisałam to twojego Sensei'a ale on odpisał że tylko da swoim uczniom! wiec mogłabyś poprosić swojego sensei'a o przesłanie tych filmików dla Ciebie a potema byś mi je wysłała. Proszę! OSU!
  • 0

budo_baxii
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:PROSZOWICE

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmiki Kata - Oyama Karate!
Marylka teraz przesadziłaś za bardzo sznuję swojego sensei by wyciąć mu taki numer jak sobie to wyobrażasz że mój sensei nagrał dla nas kata a my to roześlemy po całej Polsce powiem tak jestem zniesmaczona i nie wiem jakie jest Twoje podejście do Twojego sensei ale w naszej szkole SZANUJEMY swojego SENSEI nauczył nas nie tylko walki ale życia i skoro sensei powiedział że nagrał je dla nas a nie dla kogoś innego to znaczy że nie życzy sobie byśmy je komukolwiek udostępniali. Gdybym Ci je dała oznaczało by to brak szacunku do mojego sensei , ale mam radę wybierz się na któreś zgrupowanie z sensei i poproś go o nagranie takiego materiału wiem że robi tak wielu ludzi nagrywają treningi z nim Oyama Karate i Combat. Ja niestety Ci nie mogę pomóc.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024